ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 15:04

Renato Mekolli i "pamëshirshëm" me Arbana Osmanin

Renato Mekolli i "pamëshirshëm" me Arbana Osmanin
“Sekretet e shijes” dhe “50 shijet e pastave”, jane dy libra qe i shtohen shume te tjereve qe jane botuar kohet e fundit ne vendin tone, por edhe pse pjesemarres, duket se ai nuk eshte ne dijeni te titujve te tjere ...
ikub.al | 18-Nov-2019 20:35
“Sekretet e shijes” dhe “50 shijet e pastave”, jane dy libra qe i shtohen shume te tjereve qe jane botuar kohet e fundit ne vendin tone, por edhe pse pjesemarres, duket se ai nuk eshte ne dijeni te titujve te tjere ...

Ende pa u publikuar ‘promo’ e emisionit, Arbana tregon detaje për “Dua të të bëj të lumtur”
Arbana Osmani është duke shijuar suksesin që i garantoiu botimi i librit të gatimeve “Receta për 5 minuta”. Fansa të shumtë kanë qenë në radhë për orë të tëra gjatë “Panairit të Librit” teksa prisnin të merrnin të ...
Politiko | 18-Nov-2019 19:13
Arbana Osmani është duke shijuar suksesin që i garantoiu botimi i librit të gatimeve “Receta për 5 minuta”. Fansa të shumtë kanë qenë në radhë për orë të tëra gjatë “Panairit të Librit” teksa prisnin të merrnin të ...

Arbana Osmani tregon datën “e madhe“ për të!
Disa muaj më parë u përfol largimi i Arbana Osmanit nga Top Channel. “Ditët e fundit në Top, e lodhur, por e lumtur”; shkruante moderatorja, duke bërë që shumë të mendonin se po fliste për një largim përfundimtar nga ...
Bordo | 18-Nov-2019 18:57
Disa muaj më parë u përfol largimi i Arbana Osmanit nga Top Channel. “Ditët e fundit në Top, e lodhur, por e lumtur”; shkruante moderatorja, duke bërë që shumë të mendonin se po fliste për një largim përfundimtar nga ...

Arbana Osmani flet si rrallë herë për Eduart Grishajn
Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani së fundmi e ka nxjerr në treg librin e saj me receta, shkruan . Promovimin e tij ka zgjedhur ta bëj në vende të ndryshme e komentet e ndjekësve ishin shumë pozitive. E në ...
Lajminet | 18-Nov-2019 15:50
Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani së fundmi e ka nxjerr në treg librin e saj me receta, shkruan . Promovimin e tij ka zgjedhur ta bëj në vende të ndryshme e komentet e ndjekësve ishin shumë pozitive. E në ...

Renato Mekolli xheloz për Arbana Osmanin? Shefi i kuzhinës masakron librin “Receta për 5 minuta”
Arbana Osmani ka pasur një sukses të paimagjinueshëm këtë herë në Panairin e librit. Standa e saj arriti deri në pikën që ruhej nga badigardë, falë reklamës inteligjente në instagram, dhe dhuratave që vetë moderatorja ...
Lapsi | 18-Nov-2019 15:06
Arbana Osmani ka pasur një sukses të paimagjinueshëm këtë herë në Panairin e librit. Standa e saj arriti deri në pikën që ruhej nga badigardë, falë reklamës inteligjente në instagram, dhe dhuratave që vetë moderatorja ...

Arbana Osmani: Pse vendosa ta “shëtis” librin në çdo vend ku ka shqiptarë
Panairi i Librit është eventi më i rëndësishëm i vitit për librin dhe mbledh botimet më të rëndësishme të autorëve shqiptarë e të huaj, në një ambient të vetëm dhe i ofron lexuesit mundësinë për të gjetur një ...
Lexo | 18-Nov-2019 15:42
Panairi i Librit është eventi më i rëndësishëm i vitit për librin dhe mbledh botimet më të rëndësishme të autorëve shqiptarë e të huaj, në një ambient të vetëm dhe i ofron lexuesit mundësinë për të gjetur një ...

Në një intervistë me ndjekësit Arbana Osmani i tha të gjitha për jetën e saj, librin, Eduardin dhe Xhemin!
Arbana Osmani pati një sukses të padiskutueshëm me librin e saj “Receta për 5 minuta”. Stenda e saj në Panairin e Librit, përgjatë 4 ditëve ishte gjithmonë plot. Njerëzit mbanin radhën jo vetëm për të blerë librin e ...
Dritare | 18-Nov-2019 14:12
Arbana Osmani pati një sukses të padiskutueshëm me librin e saj “Receta për 5 minuta”. Stenda e saj në Panairin e Librit, përgjatë 4 ditëve ishte gjithmonë plot. Njerëzit mbanin radhën jo vetëm për të blerë librin e ...

Renato thumbon Arbanën: “Nuk ka receta për 5 minuta”
Programi “Thumbon” çoi në Panairin e Librit gazetarin Ronaldo Sharka për të provokuar autorët duke i ngatërruar emrat e librave me ata të kolegëve të tyre. Gazetari e pyeti shefin e kuzhinës Renato Mekolli se si ka ecur ...
Bordo | 18-Nov-2019 13:14
Programi “Thumbon” çoi në Panairin e Librit gazetarin Ronaldo Sharka për të provokuar autorët duke i ngatërruar emrat e librave me ata të kolegëve të tyre. Gazetari e pyeti shefin e kuzhinës Renato Mekolli se si ka ecur ...

Arbana Osmani zbulon datën: Ja kur nis transmetimin “Dua të të bëj të lumtur”
Vetëm pak muaj më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë kryefjala e mediave pasi u përfol për një sherr me Ben Blushin. U tha se moderatorja do të largohej nga “Top Channel” dhe do ta linte në mes emisionin e saj. ...
Lexo | 18-Nov-2019 13:00
Vetëm pak muaj më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë kryefjala e mediave pasi u përfol për një sherr me Ben Blushin. U tha se moderatorja do të largohej nga “Top Channel” dhe do ta linte në mes emisionin e saj. ...

Renato Mekolli thumbon keq Arbanën, ja çfarë tha për recetat e saj 5 minutëshe
Kamera e “ThumbON” ka qenë prezente në “Panairin e Librit 2019”, në edicionin e 22, mbajtur në Pallatin e Kongreseve. Gazetari i ThumbON, Ronaldo Sharka kishte si qëllim ngatërrimin e librave me autorët. Teksa Ronaldo ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 11:18
Kamera e “ThumbON” ka qenë prezente në “Panairin e Librit 2019”, në edicionin e 22, mbajtur në Pallatin e Kongreseve. Gazetari i ThumbON, Ronaldo Sharka kishte si qëllim ngatërrimin e librave me autorët. Teksa Ronaldo ...

Shakira flet për momentet e vështira që ka kaluar në jetë
Kamera e “Thumb On” me gazetarin Ronaldo Sharka shkuan në Panairin e Librit ku kishin qëllim të fusnin ‘në grackë’ disa prej personazheve të ekranit shqiptar. Njëri prej tyre ka qenë dhe Renato Mekolli ku gazetari ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 09:20
Kamera e “Thumb On” me gazetarin Ronaldo Sharka shkuan në Panairin e Librit ku kishin qëllim të fusnin ‘në grackë’ disa prej personazheve të ekranit shqiptar. Njëri prej tyre ka qenë dhe Renato Mekolli ku gazetari ...

Arbana Osmani ‘fundos’ Blendi Fevziun, shifrat e tregojnë qartë
Rikthimi i Blendi Fevziut me librin e tij ‘Tirona e nonës’ në Panair, ka ngjallur mjaft kuriozitet, ndonëse një tjetër libër mjaft i komentuar është dhe ai i i një tjetër emri të njohur të ekranit, Arbana Osmanit. Kjo e ...
Lajmi i Fundit | 17-Nov-2019 09:19
Rikthimi i Blendi Fevziut me librin e tij ‘Tirona e nonës’ në Panair, ka ngjallur mjaft kuriozitet, ndonëse një tjetër libër mjaft i komentuar është dhe ai i i një tjetër emri të njohur të ekranit, Arbana Osmanit. Kjo e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved