ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/12/2019 14:42

FOTO/ Luana pa të brendshme në emisionin e ri?

FOTO/ Luana pa të brendshme në emisionin e ri?
Mbrëmë e kishte puntatën e radhës se emisionit të saj. E Luana Vjollca, edhe kësaj radhe na ka mahnitur me pamjen e saj. Prezantuesja ka zgjedhur një fustan të bardh, por, që duket se ai ishte shumë i hapur. Madje, nga ...
Lexo | 18-Nov-2019 19:19
Mbrëmë e kishte puntatën e radhës se emisionit të saj. E Luana Vjollca, edhe kësaj radhe na ka mahnitur me pamjen e saj. Prezantuesja ka zgjedhur një fustan të bardh, por, që duket se ai ishte shumë i hapur. Madje, nga ...

Motrat Vjollca tregojnë trendin e fundit të modës!
Moda ndryshon shumë shpesh, brenda javësh apo muajsh. Ndonjëherë vjen me të reja, por në të shumtën e rasteve rikthehet stili i vjetër me ndryshime. E njëjta gjë vlen dhe për teminat, dikur kanë qenë shumë në modë, dje ...
Dritare | 18-Nov-2019 14:12
Moda ndryshon shumë shpesh, brenda javësh apo muajsh. Ndonjëherë vjen me të reja, por në të shumtën e rasteve rikthehet stili i vjetër me ndryshime. E njëjta gjë vlen dhe për teminat, dikur kanë qenë shumë në modë, dje ...

E zbuluam dhe sot se cfarë do të veshin dy motrat Vjollca: qenkan bardh e zi!
Tashmë është e përjavshme përballja e tyre me emisionet në orare të njëjta, por edhe me veshjet që përzgjedhin. Është e pashmangshme kureshtja mbi preferencat e secilës prej motrave Vjollca, Luanës dhe Marinës, e për ...
Bordo | 16-Nov-2019 22:02
Tashmë është e përjavshme përballja e tyre me emisionet në orare të njëjta, por edhe me veshjet që përzgjedhin. Është e pashmangshme kureshtja mbi preferencat e secilës prej motrave Vjollca, Luanës dhe Marinës, e për ...

Foto/ Luana dhe Marina bëjnë kontrast, vishen bardhë e zi
Sot kemi puntatën e radhës të “Shiko kush luan”, nga Luana Vjollca dhe “Klanifornia”, nga Marina Vjollca. Tashmë na është bërë traditë, që para se të fillojnë shfaqjet, të komentojmë veshjet e dy motrave. Këtë mbrëmje, ...
Dritare | 16-Nov-2019 19:11
Sot kemi puntatën e radhës të “Shiko kush luan”, nga Luana Vjollca dhe “Klanifornia”, nga Marina Vjollca. Tashmë na është bërë traditë, që para se të fillojnë shfaqjet, të komentojmë veshjet e dy motrave. Këtë mbrëmje, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved