ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/12/2019 15:03

FOTO/ Aktori i ‘Çukur’ vjen për herë të parë në Shqipëri: Nuk ndihem si i huaj këtu….

FOTO/ Aktori i ‘Çukur’ vjen për herë të parë në Shqipëri: Nuk ndihem si i huaj këtu….
Ditën e djeshme, i ftuar në emisionin ‘Rudina’ ishte Erçan Kesal. Ai është një ndër aktorët më të njohur në kinematografinë turke dhe në Shqipëri u bë shumë i njohur nga roli i tij si baba Idrizi në serialin “Çukur”. ...
Lexo | 16-Nov-2019 20:04
Ditën e djeshme, i ftuar në emisionin ‘Rudina’ ishte Erçan Kesal. Ai është një ndër aktorët më të njohur në kinematografinë turke dhe në Shqipëri u bë shumë i njohur nga roli i tij si baba Idrizi në serialin “Çukur”. ...

Aktori i “Cukur“ vjen për herë të parë këtu, mahnitet nga Shqipëria!
Në prezantimin, Rudina Magjistari, e cila e kishte ftuar në emisionin e saj, tha se aktori mjaft I njohur turk Erçan Kesal është njëkohësisht edhe regjizor, shkrimtar dhe mjek. Një njeri me një nivel të tillë ...
Bordo | 16-Nov-2019 17:51
Në prezantimin, Rudina Magjistari, e cila e kishte ftuar në emisionin e saj, tha se aktori mjaft I njohur turk Erçan Kesal është njëkohësisht edhe regjizor, shkrimtar dhe mjek. Një njeri me një nivel të tillë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved