ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 14:13

Eneda Tarifa: Eurosong është një traumë për këngëtarët

Eneda Tarifa: Eurosong është një traumë për këngëtarët
Jo shumë këngëtarë e kanë luksin të pyeten dhe të zgjedhin mes eksperiencave (të suksesshme) në Këngën Magjike dhe Festivalin e Këngës. Megjithatë Eneda Tarifa është një prej artisteve që jo vetëm ka marrë pjesë por dhe ...
InFokusi | 18-Nov-2019 22:11
Jo shumë këngëtarë e kanë luksin të pyeten dhe të zgjedhin mes eksperiencave (të suksesshme) në Këngën Magjike dhe Festivalin e Këngës. Megjithatë Eneda Tarifa është një prej artisteve që jo vetëm ka marrë pjesë por dhe ...

Eneda Tarifa: Eurosong është një traumë për këngëtarët
Jo shumë këngëtarë e kanë luksin të pyeten dhe të zgjedhin mes eksperiencave (të suksesshme) në Këngën Magjike dhe Festivalin e Këngës. Megjithatë Eneda Tarifa është një prej artisteve që jo vetëm ka marrë pjesë por dhe ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 21:03
Jo shumë këngëtarë e kanë luksin të pyeten dhe të zgjedhin mes eksperiencave (të suksesshme) në Këngën Magjike dhe Festivalin e Këngës. Megjithatë Eneda Tarifa është një prej artisteve që jo vetëm ka marrë pjesë por dhe ...

1 vit pas ndarjes, a është dikush në jetën e Eneda Tarifas? Flet këngëtarja
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...
InFokusi | 18-Nov-2019 20:40
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...

1 vit pas ndarjes, a është dikush në jetën e Eneda Tarifas? Flet këngëtarja (FOTO)
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 20:14
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...

Eneda Tarifa: Eurosong është një traumë për këngëtarët
Si pjesë e një loje në emisionin “Thumb On” (ku nëse nuk i përgjigjesh një pyetje detyrohesh të pish një gotë alkool) Eneda u pyet nga Fatma dhe Aulona, pikërisht të zgjidhte mes dy festivaleve dhe ajo u përgjigj ...
Lajminet | 18-Nov-2019 17:17
Si pjesë e një loje në emisionin “Thumb On” (ku nëse nuk i përgjigjesh një pyetje detyrohesh të pish një gotë alkool) Eneda u pyet nga Fatma dhe Aulona, pikërisht të zgjidhte mes dy festivaleve dhe ajo u përgjigj ...

Eneda Tarifa: Eurosong është një traumë për këngëtarët
Jo shumë këngëtarë e kanë luksin të pyeten dhe të zgjedhin mes eksperiencave (të suksesshme) në Këngën Magjike dhe Festivalin e Këngës. Megjithatë Eneda Tarifa është një prej artisteve që jo vetëm ka marrë pjesë por dhe ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 16:34
Jo shumë këngëtarë e kanë luksin të pyeten dhe të zgjedhin mes eksperiencave (të suksesshme) në Këngën Magjike dhe Festivalin e Këngës. Megjithatë Eneda Tarifa është një prej artisteve që jo vetëm ka marrë pjesë por dhe ...

1 vit pas ndarjes, a është dikush në jetën e Eneda Tarifas? Flet këngëtarja
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...
Telegraf | 18-Nov-2019 14:55
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...

Eneda Tarifa: Eurosong është një traumë për këngëtarët
Jo shumë këngëtarë e kanë luksin të pyeten dhe të zgjedhin mes eksperiencave (të suksesshme) në Këngën Magjike dhe Festivalin e Këngës. Megjithatë Eneda Tarifa është një prej artisteve që jo vetëm ka marrë......
Zeri | 18-Nov-2019 16:34
Jo shumë këngëtarë e kanë luksin të pyeten dhe të zgjedhin mes eksperiencave (të suksesshme) në Këngën Magjike dhe Festivalin e Këngës. Megjithatë Eneda Tarifa është një prej artisteve që jo vetëm ka marrë......

Eneda Tarifa flet për jetën pas martese, me kë po shoqërohet këngëtarja
Një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa u divorcua nga bashkëshorti i saj, Erjon Zaloshnja, pas 18 vitesh martesë. Eneda ka treguar shpesh se megjithëse janë ndarë, çifti ka ruajtur marrëdhënie të mira për ...
Lapsi | 18-Nov-2019 14:55
Një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa u divorcua nga bashkëshorti i saj, Erjon Zaloshnja, pas 18 vitesh martesë. Eneda ka treguar shpesh se megjithëse janë ndarë, çifti ka ruajtur marrëdhënie të mira për ...

Pas divorcit, a është në lidhje Eneda Tarifa?
Thuajse 1 vit më parë këngëtarja Eneda Tarifa i dha fund martesës me partnerin e saj Erion Zaloshnja. Por pavarësisht ndarjes së bujshme, Eneda pranoi e ftuar në emisionin “Thumb on” se ajo dhe ish-bashkëshorti ruajnë ...
Bordo | 18-Nov-2019 15:43
Thuajse 1 vit më parë këngëtarja Eneda Tarifa i dha fund martesës me partnerin e saj Erion Zaloshnja. Por pavarësisht ndarjes së bujshme, Eneda pranoi e ftuar në emisionin “Thumb on” se ajo dhe ish-bashkëshorti ruajnë ...

1 vit pas ndarjes, a është dikush në jetën e Eneda Tarifas? Flet këngëtarja
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...
Lexo | 18-Nov-2019 14:27
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...

Pas ndarjes flet per here te pare Eneda Tarifa
Një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa u divorcua nga bashkëshorti i saj, Erjon Zaloshnja, pas 18 vitesh martesë. Eneda ka treguar shpesh se megjithëse janë ndarë, çifti ka ruajtur marrëdhënie të mira për ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 14:27
Një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa u divorcua nga bashkëshorti i saj, Erjon Zaloshnja, pas 18 vitesh martesë. Eneda ka treguar shpesh se megjithëse janë ndarë, çifti ka ruajtur marrëdhënie të mira për ...

1 vit pas ndarjes, Eneda Tarifa tregon a e ka tani ndonjë mashkull në krah
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...
Lajminet | 18-Nov-2019 14:13
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...

1 vit pas ndarjes, a është dikush në jetën e Eneda Tarifas? Flet këngëtarja
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 13:50
Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat në media pasi jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Vitin e kaluar u bë e ditur se ...

Eneda Tarifa tregon se a është dikush në jetën e saj për momentin
Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare Eneda Tarifa njihet për zërin e saj dhe muzikën që bën tash e shumë vite. Ishte viti 1997, kur Eneda merrte pjesë në Festivalin e 36-të të RTSH-së me këngën “Yjet e ...
Arbresh | 18-Nov-2019 10:52
Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare Eneda Tarifa njihet për zërin e saj dhe muzikën që bën tash e shumë vite. Ishte viti 1997, kur Eneda merrte pjesë në Festivalin e 36-të të RTSH-së me këngën “Yjet e ...

Eneda Tarifa tregon se a është dikush në jetën e saj për momentin
Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare Eneda Tarifa njihet për zërin e saj dhe muzikën që bën tash e shumë vite. Ishte viti 1997, kur Eneda merrte pjesë në Festivalin e 36-të të RTSH-së me këngën “Yjet e ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 10:38
Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare Eneda Tarifa njihet për zërin e saj dhe muzikën që bën tash e shumë vite. Ishte viti 1997, kur Eneda merrte pjesë në Festivalin e 36-të të RTSH-së me këngën “Yjet e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved