ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 14:13

Edhe një ndarje tjetër! Çifti kosovar i japin fund lidhjes 3 vjeçare!

Edhe një ndarje tjetër! Çifti kosovar i japin fund lidhjes 3 vjeçare!
Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohur shqiptar por duket se diçka ka ndodhur dhe portalet po shkruajnë për ndarjen e tyre. Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një ...
Zeri | 18-Nov-2019 17:22
Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohur shqiptar por duket se diçka ka ndodhur dhe portalet po shkruajnë për ndarjen e tyre. Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një ...

Merr fund lidhja disavjeçare e Haxhi Krasniqit dhe Heidi Lushtakut?
Duket se lidhja e Haxhi Krasniqit me Heidi Lushtakun ka marrë fund. Haxhi Krasniqi dhe Heidi Lushtaku njiheshin si një ndër çiftet simpatike të ekranit, shkruan lajmi.net. Mirëpo tani duket se dyshja po i ndajnë rrugët ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 16:09
Duket se lidhja e Haxhi Krasniqit me Heidi Lushtakun ka marrë fund. Haxhi Krasniqi dhe Heidi Lushtaku njiheshin si një ndër çiftet simpatike të ekranit, shkruan lajmi.net. Mirëpo tani duket se dyshja po i ndajnë rrugët ...

Merr fund lidhja disavjeçare e Haxhi Krasniqit dhe Heidi Lushtakut?
Haxhi Krasniqi dhe Heidi Lushtaku njiheshin si një ndër çiftet simpatike të ekranit, shkruan . Mirëpo tani duket se dyshja po i ndajnë rrugët dhe gjithë këta zëra dolën si pasojë e asaj se të dy i kanë larguar fotot me ...
Lajminet | 18-Nov-2019 14:43
Haxhi Krasniqi dhe Heidi Lushtaku njiheshin si një ndër çiftet simpatike të ekranit, shkruan . Mirëpo tani duket se dyshja po i ndajnë rrugët dhe gjithë këta zëra dolën si pasojë e asaj se të dy i kanë larguar fotot me ...

Haxhi Krasniqi merr goditjen të madhe, drejt ndarjes me Heidi Lushtakun?
Boksieri i famshëm kosovar, Haxhi Krasniqi ka marr goditjen më të madhe të kohëve të fundit. Krasniqi duket se po i ndan rrugët me Heidi Lushtakun. Lidhja e tyre disavjeçare po shihet se është drejt fundit ngase ...
Zeri | 18-Nov-2019 14:34
Boksieri i famshëm kosovar, Haxhi Krasniqi ka marr goditjen më të madhe të kohëve të fundit. Krasniqi duket se po i ndan rrugët me Heidi Lushtakun. Lidhja e tyre disavjeçare po shihet se është drejt fundit ngase ...

Angela Martini: Shpresoj që libri im të prek shpirtrat tuaj!
Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohur shqiptar por duket se diçka ka ndodhur dhe portalet po shkruajnë për ndarjen e tyre. Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 14:00
Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohur shqiptar por duket se diçka ka ndodhur dhe portalet po shkruajnë për ndarjen e tyre. Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një ...

Haxhi Krasniqi merr goditjen më të madhe, drejt ndarjes me Heidi Lushtakun
Boksieri i famshëm kosovar, Haxhi Krasniqi ka marr goditjen më të madhe të kohëve të fundit. Krasniqi duket se po i ndan rrugët me Heidi Lushtakun. Lidhja e tyre disavjeçare po shihet se është drejt fundit ngase ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 13:30
Boksieri i famshëm kosovar, Haxhi Krasniqi ka marr goditjen më të madhe të kohëve të fundit. Krasniqi duket se po i ndan rrugët me Heidi Lushtakun. Lidhja e tyre disavjeçare po shihet se është drejt fundit ngase ...

Edhe një ndarje tjetër, kësaj radhe Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku i japin fund lidhjes 3 vjeçare!
Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohur shqiptar por duket se diçka ka ndodhur dhe portalet po shkruajnë për ndarjen e tyre. Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një ...
InFokusi | 18-Nov-2019 13:30
Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohur shqiptar por duket se diçka ka ndodhur dhe portalet po shkruajnë për ndarjen e tyre. Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një ...

Pasi kishin planifikuar dasmën, çifti i njohur shqiptar i jep fund lidhjes pas 3-vitesh (FOTO)
Pas 3-vitesh lidhje, boksieri i njohur Robin Krasniqi dhe modelja bukuroshe, Heidi Lushtaku, nuk janë më bashkë. Teksa në postimet e tyre në “Instagram” apo edhe në intervistat e ndryshme, ata shpreheshin se ishin kokë ...
InFokusi | 18-Nov-2019 12:59
Pas 3-vitesh lidhje, boksieri i njohur Robin Krasniqi dhe modelja bukuroshe, Heidi Lushtaku, nuk janë më bashkë. Teksa në postimet e tyre në “Instagram” apo edhe në intervistat e ndryshme, ata shpreheshin se ishin kokë ...

Ndahet çifti i showbizz shqiptar
Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku. Në intervista të ndryshme dhe në postimet e tyre në Instagram, ata tregonin shpesh se ishin kokë e këmbë të ...
Lapsi | 18-Nov-2019 11:50
Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku. Në intervista të ndryshme dhe në postimet e tyre në Instagram, ata tregonin shpesh se ishin kokë e këmbë të ...

Po shkonin drejt altarit, çifti i njohur shqiptar i jep fund fejesës!
Ata janë konsideruar si një çift i konsoliduar e që priteshin ta kurorëzonin historinë e tyre të dashurisë në martesë. Por gjerat duket se nuk kanë shkuar aspak mirë për modelen Heidi Lushtaku dhe boksierin nga Kosova, ...
Bordo | 18-Nov-2019 11:28
Ata janë konsideruar si një çift i konsoliduar e që priteshin ta kurorëzonin historinë e tyre të dashurisë në martesë. Por gjerat duket se nuk kanë shkuar aspak mirë për modelen Heidi Lushtaku dhe boksierin nga Kosova, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved