ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 14:13

Rudina Dembacaj merr një hap që s’ka të bëjë me jetën private

Rudina Dembacaj merr një hap që s’ka të bëjë me jetën private
Ditën e djeshme moderatorja dhe humoristja, Rudina Dembacaj ka inaguruar për herë të parë, restorantin e saj, “Cormeum”. Që në korrik të këtij viti, Rudina na kishte folur për planet e saj, por asgjë konkrete deri më ...
Bordo | 16-Nov-2019 20:17
Ditën e djeshme moderatorja dhe humoristja, Rudina Dembacaj ka inaguruar për herë të parë, restorantin e saj, “Cormeum”. Që në korrik të këtij viti, Rudina na kishte folur për planet e saj, por asgjë konkrete deri më ...

Ndarja nuk e ndal para asgjëje Rudina Dembacaj…ky plan do e mbaj të zënë për tu mos mërzitur…
Ditën e djeshme moderatorja dhe humoristja, Rudina Dembacaj ka inaguruar për herë të parë, restorantin e saj, “Cormeum”. Që në korrik të këtij viti, Rudina na kishte folur për planet e saj, por asgjë konkrete deri më ...
Bordo | 16-Nov-2019 20:11
Ditën e djeshme moderatorja dhe humoristja, Rudina Dembacaj ka inaguruar për herë të parë, restorantin e saj, “Cormeum”. Që në korrik të këtij viti, Rudina na kishte folur për planet e saj, por asgjë konkrete deri më ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved