ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:58

Wenger mohon zërat se Bayern e refuzoi: Bisedimet janë caktuar për javën tjetër

Wenger mohon zërat se Bayern e refuzoi: Bisedimet janë caktuar për javën tjetër
Pas shkarkimit të Niko Kovac, ishte emri i Arsene Wenger që shihej si një nga të mundshmit për ta drejtuar stolin e Bayern Munich. Ditë më parë raportohej se trajneri francez i është ofruar skuadrës bavareze, por këta ...
Lajminet | 08-Nov-2019 23:55
Pas shkarkimit të Niko Kovac, ishte emri i Arsene Wenger që shihej si një nga të mundshmit për ta drejtuar stolin e Bayern Munich. Ditë më parë raportohej se trajneri francez i është ofruar skuadrës bavareze, por këta ...

Wenger-Bayern, gjithçka vendoset javën e ardhshme
Bayern Munchen vendosi të shkarkojë trajnerin Niko Kovac disa ditë më parë dhe deri më tani, ende nuk është gjetur pasuesi i kroatit. Drejtuesit bavarezë po punojnë për të siguruar shërbimet e një trajneri të njohur dhe ...
ABCNews | 08-Nov-2019 22:49
Bayern Munchen vendosi të shkarkojë trajnerin Niko Kovac disa ditë më parë dhe deri më tani, ende nuk është gjetur pasuesi i kroatit. Drejtuesit bavarezë po punojnë për të siguruar shërbimet e një trajneri të njohur dhe ...

Arsene Wenger e konfirmon, javën e ardhshme në bisedime me Bayern Munich
Arsene Wenger ka vendosur të zhvillojë bisedime me Bayernin në javën e ardhshme për ta marr rolin e trajnerit. Ai e konfirmoi që e kanë thirrur për ta pyetur nëse është i interesuar për këtë pozicion të punës mirëpo ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 22:03
Arsene Wenger ka vendosur të zhvillojë bisedime me Bayernin në javën e ardhshme për ta marr rolin e trajnerit. Ai e konfirmoi që e kanë thirrur për ta pyetur nëse është i interesuar për këtë pozicion të punës mirëpo ...

Bayern refuzon Wenger, zbulohet trajneri i ri, deri në fund të sezonit!
Nuk do të jetë Arsene Wenger zëvendësuesi i Niko Kovac në stolin e Bayern Munich. Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, francezi kishte telefonuar Karl-Heinz Rummenigge duke iu ofruar por shefi ekzekutiv i ka thënë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 11:41
Nuk do të jetë Arsene Wenger zëvendësuesi i Niko Kovac në stolin e Bayern Munich. Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, francezi kishte telefonuar Karl-Heinz Rummenigge duke iu ofruar por shefi ekzekutiv i ka thënë ...

Wenger tregon “bisedimet” me Bayernin: As vetë nuk e di nëse do të kthehem
Arsene Wenger është përmendur shpesh në ditën e fundit si pasuesi i mundshëm i Niko Kovacit në stolin e Bayernit të Mynihut, pasi kroati e mbylli aventurën e tij me bavarezët një javë më parë për shkak të disfatës së ...
SuperSport | 08-Nov-2019 13:12
Arsene Wenger është përmendur shpesh në ditën e fundit si pasuesi i mundshëm i Niko Kovacit në stolin e Bayernit të Mynihut, pasi kroati e mbylli aventurën e tij me bavarezët një javë më parë për shkak të disfatës së ...

Interi synon të transferojë sulmuesin e Chelseat
Bayern Munich ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovac. Arsene Wenger raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vet francezi ka ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 11:06
Bayern Munich ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovac. Arsene Wenger raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vet francezi ka ...

E zbulon “Bild”: Takim Rumenige-Venger, por Bajerni refuzon t’i besojë stolin francezit
Pavarësisht përgënjeshtrimit të bërë edhe nga personi i interesuar drejtpërdrejt në këtë çështje, në Gjermani këmbëngulin se ditën e djeshme është zhvilluar një takim mes drejtuesve të Bajernit të Mynihut, të kryesuar ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 20:20
Pavarësisht përgënjeshtrimit të bërë edhe nga personi i interesuar drejtpërdrejt në këtë çështje, në Gjermani këmbëngulin se ditën e djeshme është zhvilluar një takim mes drejtuesve të Bajernit të Mynihut, të kryesuar ...

Gjiganti evropian Arsene Wenger
Bayern Munich ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovac. Arsene Wenger raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vet francezi ka ...
Zeri | 08-Nov-2019 10:20
Bayern Munich ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovac. Arsene Wenger raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vet francezi ka ...

?Bayern Munichu refuzon Arsene Wengerin
Bayern Munichu ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovaçin. Arsene Wengeri raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vetë francezi ka ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 10:16
Bayern Munichu ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovaçin. Arsene Wengeri raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vetë francezi ka ...

Kush do të jetë pasuesi i Niko Kovac? “Bild” zbulon trajneri e ri të Bayern Munich
Me apo pa trajner, Bayern Munich di të jetë fitues në Champions, thyen pastër 2-0 Olympiacos duke siguruar një biletë për në fazën tjetër. Hansi Flick nuk dëshiron të flas as për të shkuarën e as për të ardhmen, ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 11:57
Me apo pa trajner, Bayern Munich di të jetë fitues në Champions, thyen pastër 2-0 Olympiacos duke siguruar një biletë për në fazën tjetër. Hansi Flick nuk dëshiron të flas as për të shkuarën e as për të ardhmen, ...

Bayern Munich refuzon Arsene Wenger
Bayern Munich ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovac.
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:09
Bayern Munich ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovac.

Arsene Wenger te Bayern Munich, vjen vendimi përfundimtar i klubit gjerman
Arsene Wenger nuk do të jetë trajneri i ri i Bayernit. Edhe pse para disa orësh qarkulloi lajmi në të përditshmen “Bild” se francezi do të ishte pasuesi i Niko Kovac, kjo gjë nuk do të ndodhë. Wenger në fakt i ka ...
Telegraf | 07-Nov-2019 18:27
Arsene Wenger nuk do të jetë trajneri i ri i Bayernit. Edhe pse para disa orësh qarkulloi lajmi në të përditshmen “Bild” se francezi do të ishte pasuesi i Niko Kovac, kjo gjë nuk do të ndodhë. Wenger në fakt i ka ...

Kush do të jetë trajneri i ri i Bayern Munich? “Bild” zbulon pasuesin e Niko Kovac
Me apo pa trajner, Bayern Munich di të jetë fitues në Champions, thyen pastër 2-0 Olympiacos duke siguruar një biletë për në fazën tjetër. Hansi Flick nuk dëshiron të flas as për të shkuarën e as për të ardhmen, ...
Standard | 08-Nov-2019 09:28
Me apo pa trajner, Bayern Munich di të jetë fitues në Champions, thyen pastër 2-0 Olympiacos duke siguruar një biletë për në fazën tjetër. Hansi Flick nuk dëshiron të flas as për të shkuarën e as për të ardhmen, ...

Tre trajnerët që mund të marrin drejtimin e Bayern Munich
‘Bild’ të enjten në mbrëmje ka raportuar se Bayern Munich kanë refuzuar Arsene Wenger, me këtë të fundit që i është vetëofruar kampionëve të Bundesligës. Po ashtu ‘Bild’, zbulon se italiani Massimiliano Allegri është ...
Lajminet | 08-Nov-2019 09:08
‘Bild’ të enjten në mbrëmje ka raportuar se Bayern Munich kanë refuzuar Arsene Wenger, me këtë të fundit që i është vetëofruar kampionëve të Bundesligës. Po ashtu ‘Bild’, zbulon se italiani Massimiliano Allegri është ...

Bild përgënjeshtron veten, Bayern i thotë jo Wenger-it!
Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i pëlqente të ulej në stolin e kampionëve të Gjermanisë ka ardhur edhe ...
Shenja | 08-Nov-2019 08:50
Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i pëlqente të ulej në stolin e kampionëve të Gjermanisë ka ardhur edhe ...

Bayern i thotë jo Wengerit!
Arsene Wenge është përjashtuar si mundësi për të marrë drejtimin e Bayern Munich Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 23:19
Arsene Wenge është përjashtuar si mundësi për të marrë drejtimin e Bayern Munich Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i ...

Formacioni i Wengerit si trajner i Bayernit – tri transferime të reja nga francezi
Arsene Wenger është emri më i përfolur për të marr drejtimin e klubit gjerman, Bayern Munich. Bavarezët shkarkuan para disa ditësh trajnerin kroat, Niko Kovac, shkaku i rezultateve jo të mira. Që nga shkarkimit i ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 14:29
Arsene Wenger është emri më i përfolur për të marr drejtimin e klubit gjerman, Bayern Munich. Bavarezët shkarkuan para disa ditësh trajnerin kroat, Niko Kovac, shkaku i rezultateve jo të mira. Që nga shkarkimit i ...

Bild përgënjeshtron veten, Bayern i thotë jo Wenger-it!
Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i pëlqente të ulej në stolin e kampionëve të Gjermanisë ka ardhur edhe ...
SuperSport | 07-Nov-2019 20:32
Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i pëlqente të ulej në stolin e kampionëve të Gjermanisë ka ardhur edhe ...

“Unë te Bayern Munchen?”, Wenger i jep fund dilemave
Në Gjermani dhe Francë janë të bindur: Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayern Munchen. Kampionët e Gjermanisë ndodhen në tratativa të avancuara me 70-vjeçarin e njohur dhe akordi përfundimtar pritet të vijë në ...
ABCNews | 07-Nov-2019 16:18
Në Gjermani dhe Francë janë të bindur: Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayern Munchen. Kampionët e Gjermanisë ndodhen në tratativa të avancuara me 70-vjeçarin e njohur dhe akordi përfundimtar pritet të vijë në ...

“Akordi arrihet shumë shpejt”, Bayern zgjedh trajnerin e së ardhmes
Bayern Munchen e ka zgjedhur trajnerin e ri dhe po punon për të arritur akordin përfundimtar. Bild raporton se klubi gjerman ka nisur negociatat me Arsene Wenger. Ish-trajneri i Arsenalit është i preferuari për stolin ...
ABCNews | 07-Nov-2019 14:51
Bayern Munchen e ka zgjedhur trajnerin e ri dhe po punon për të arritur akordin përfundimtar. Bild raporton se klubi gjerman ka nisur negociatat me Arsene Wenger. Ish-trajneri i Arsenalit është i preferuari për stolin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved