ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:18

Sfidat shqiptare të Ohrit në UNESCO

Sfidat shqiptare të Ohrit në UNESCO
Pranimi i Liqenit të Ohrit në pjesën shqiptare si Pasuri Botërore e UNESCO-s përbën mjaft sfida për autoritetet shqiptare. Sfidat lidhen me zhvillimin urban të paplanifikuar dhe me problemet komplekse në ruajtjen dhe ...
Zeri Amerikes | 08-Nov-2019 19:28
Pranimi i Liqenit të Ohrit në pjesën shqiptare si Pasuri Botërore e UNESCO-s përbën mjaft sfida për autoritetet shqiptare. Sfidat lidhen me zhvillimin urban të paplanifikuar dhe me problemet komplekse në ruajtjen dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved