ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:37

Goli i Costas më i miri i javës në Ligën e Kampionëve

Goli i Costas më i miri i javës në Ligën e Kampionëve
Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli i Douglas Costa është shpallur më i miri i javës në Ligën e Kampionëve. Juventusi ka marrë fitore të vështirë në ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:24
Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli i Douglas Costa është shpallur më i miri i javës në Ligën e Kampionëve. Juventusi ka marrë fitore të vështirë në ...

VIDEO | Goli më i bukur në Champions, triumfon një brazilian
Kjo javë dhuroi plot 56 gola në Champions League. 29 u shënuan në duelet e së martës dhe dy më pak në përballjet e një dite më vonë. UEFA za zgjedhur golin më të bukur të javës dhe fituesi është një juventin. Douglas ...
ABCNews | 08-Nov-2019 17:49
Kjo javë dhuroi plot 56 gola në Champions League. 29 u shënuan në duelet e së martës dhe dy më pak në përballjet e një dite më vonë. UEFA za zgjedhur golin më të bukur të javës dhe fituesi është një juventin. Douglas ...

Goli më i bukur i javës në Ligën e Kampionëve zgjidhet i Douglas Costas ndaj Lokomotivës – shijojeni edhe një herë perlën e brazilianit
Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli e fitores e shënoi Douglas Costa, fillimisht pas një aksioni individual, ku pastaj bashkëveproi me Gonzalo Higuain për ...
Lexo | 08-Nov-2019 17:22
Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli e fitores e shënoi Douglas Costa, fillimisht pas një aksioni individual, ku pastaj bashkëveproi me Gonzalo Higuain për ...

Goli i javës në Ligën e Kampionëve zgjidhet goli i Douglas Costas
Juventusi kishte arritur që të fitonte kundër Lokomotivës së Moskës mirëpo në kohën shtesë, me rezultat 2-1. Golin e fitores që e shënoi Costa në këtë ndeshje u zgjedh si goli më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve. Po ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 17:01
Juventusi kishte arritur që të fitonte kundër Lokomotivës së Moskës mirëpo në kohën shtesë, me rezultat 2-1. Golin e fitores që e shënoi Costa në këtë ndeshje u zgjedh si goli më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve. Po ...

Goli më i bukur i javës në Ligën e Kampionëve zgjidhet i Douglas Costas ndaj Lokomotivës – shijojeni edhe një herë perlën e brazilianit
Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli e fitores e shënoi Douglas Costa, fillimisht pas një aksioni individual, ku pastaj bashkëveproi me Gonzalo Higuain për ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 17:01
Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli e fitores e shënoi Douglas Costa, fillimisht pas një aksioni individual, ku pastaj bashkëveproi me Gonzalo Higuain për ...

Goli më i bukur i javës në Ligën e Kampionëve zgjidhet i Douglas Costas ndaj Lokomotivës – shijojeni edhe një herë perlën e brazilianit
Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli e fitores e shënoi Douglas Costa, fillimisht pas një aksioni individual, ku pastaj bashkëveproi me Gonzalo Higuain për ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 16:51
Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli e fitores e shënoi Douglas Costa, fillimisht pas një aksioni individual, ku pastaj bashkëveproi me Gonzalo Higuain për ...

“Më besoni, unë e di kush ngjason me Kylian Mbappe!”
Douglas Costa është rikthyer të jetë protagonist për Juven, pas atij supergoli të shënuar në fitoren 1-2 kundër Lokomotiv Moscow në Champions League. Sulmuesi anësor i Juventusit dribloi tre mbrojtës, arriti një ...
ABCNews | 08-Nov-2019 14:30
Douglas Costa është rikthyer të jetë protagonist për Juven, pas atij supergoli të shënuar në fitoren 1-2 kundër Lokomotiv Moscow në Champions League. Sulmuesi anësor i Juventusit dribloi tre mbrojtës, arriti një ...

Ronaldo kundër Realit! A mund të ndodh kjo që në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve?
Juventusi me fitoren 2:1 në transfertë ndaj Lokomotivës së Moskës ka siguruar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Kampionët e “Serie A”, në xhiron e radhës të grupit “D” presin Atletiko Madridin në Torino, ...
InfoSport.mk | 08-Nov-2019 14:49
Juventusi me fitoren 2:1 në transfertë ndaj Lokomotivës së Moskës ka siguruar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Kampionët e “Serie A”, në xhiron e radhës të grupit “D” presin Atletiko Madridin në Torino, ...

Ronaldo mund të luajë kundër Realin në Champions
Juventus ka fitoren e vështirë me rezultat 1:2 te Lokomotiva e Moskës në udhëtim ka siguruar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Kampionët e Serie A, në xhiron e radhës presin Atletico Madridin në Torino, ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 11:06
Juventus ka fitoren e vështirë me rezultat 1:2 te Lokomotiva e Moskës në udhëtim ka siguruar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Kampionët e Serie A, në xhiron e radhës presin Atletico Madridin në Torino, ...

A mund të ndodh? Ronaldo kundër Realit në Ligën e Kampionëve
Kampionët e Serie A, në xhiron e radhës presin Atletico Madridin në Torino, dhe me një barazim të mundshëm, do të sigurojnë vendin e parë në grup. Në fazën e eliminimit direkt, Juventus do të presë skuadrat nga vendi i ...
Lajminet | 08-Nov-2019 11:01
Kampionët e Serie A, në xhiron e radhës presin Atletico Madridin në Torino, dhe me një barazim të mundshëm, do të sigurojnë vendin e parë në grup. Në fazën e eliminimit direkt, Juventus do të presë skuadrat nga vendi i ...

Pesë ekipe tashmë e sigurojnë kualifikimin tutje në Ligën e Evropës
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 23:48
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...

Europa League, 5 skuadrat që kanë siguruar kualifikimin tutje
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt.
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:26
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt.

E BUJSHME: Ibrahimovic rikthehet në Serie A!
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 09:59
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...

Ja 2 skuadrat e vetme, që kanë siguruar kualifikimin në Evropa Ligë
Mbrëmë u zhvillua java e katërt e fazës së grupeve në Evropa Ligë, javë e cila dha edhe dy emrat e parë të ekipeve të kualifikuara më tej. Pas fitores ndaj Dudelanges, Sevilla siguron kualifikimin e parë në grupin A, me ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 08:49
Mbrëmë u zhvillua java e katërt e fazës së grupeve në Evropa Ligë, javë e cila dha edhe dy emrat e parë të ekipeve të kualifikuara më tej. Pas fitores ndaj Dudelanges, Sevilla siguron kualifikimin e parë në grupin A, me ...

Pesë ekipe tashmë e sigurojnë kualifikimin tutje në Ligën e Evropës
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 00:59
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...

Zyrtare: Këto janë skuadrat që e kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me ...
Zeri | 08-Nov-2019 00:05
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me ...

Espanyol e shkatërron Ludogorets Razgrad, United e mposht Partizanin
Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet kualifikuese të Ligës së Evropës, ku Espanyol e shkatërron Ludogorets Razgrad, duke e mposhtur me rezultat 6-0.
Kosova Press | 07-Nov-2019 23:42
Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet kualifikuese të Ligës së Evropës, ku Espanyol e shkatërron Ludogorets Razgrad, duke e mposhtur me rezultat 6-0.

Baseli siguron kualifikimin, Lazio mposhtet
Kanë përfunduar 11 ndeshjet e para kualifikuese që janë zhvilluar sonte në Ligën e Evropës.
Kosova Press | 07-Nov-2019 21:10
Kanë përfunduar 11 ndeshjet e para kualifikuese që janë zhvilluar sonte në Ligën e Evropës.

Këto janë tri skuadrat që kanë kaluar grupet në Ligën e Kampionëve
Për katër grupe ka përfunduar edhe xhiroja e katër në kuadër të Ligës së Kampionëve, transmeton KosovaPress.
Kosova Press | 07-Nov-2019 15:52
Për katër grupe ka përfunduar edhe xhiroja e katër në kuadër të Ligës së Kampionëve, transmeton KosovaPress.

Goli magjik i Costas që ia siguroi Juventusit kalimin në 1/8 e finales në Champions
Douglas Costa me një moment magjik ia siguroi Juventusit kalimin në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, duke shënuar një supergol individual në kohën shtesë kundër Lokomotiv Moscow. Skuadra e Maurizio Sarrit udhëtoi ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 10:31
Douglas Costa me një moment magjik ia siguroi Juventusit kalimin në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, duke shënuar një supergol individual në kohën shtesë kundër Lokomotiv Moscow. Skuadra e Maurizio Sarrit udhëtoi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved