ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:28

Drejt anulimit Milot-Balldre/ Koncesionari nuk po siguron financime nga bankat

Drejt anulimit Milot-Balldre/ Koncesionari nuk po siguron financime nga bankat
Kontrata për ndërtimin me koncesion të rrugës Milot-Balldre u miratua në Kuvend pak javë më parë, kjo kontratë do shkojë drejt anulimit të saj. Arsyeja është se kontraktori nuk ka arritur të gjejë financimet për ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 15:37
Kontrata për ndërtimin me koncesion të rrugës Milot-Balldre u miratua në Kuvend pak javë më parë, kjo kontratë do shkojë drejt anulimit të saj. Arsyeja është se kontraktori nuk ka arritur të gjejë financimet për ...

Milot-Balldre, drejt anulimit/ Koncesionari nuk po siguron financime nga bankat
Kontrata për ndërtimin me koncesion të rrugës Milot-Balldre u miratua në Kuvend pak javë më parë, por burime i thanë Top Channel se kjo kontratë do shkojë drejt anulimit të saj.
Top Channel | 08-Nov-2019 15:15
Kontrata për ndërtimin me koncesion të rrugës Milot-Balldre u miratua në Kuvend pak javë më parë, por burime i thanë Top Channel se kjo kontratë do shkojë drejt anulimit të saj.

S’gjeti para nga bankat për të nisur punimet, qeveria do anulojë kontratën me koncesionarin e Milot-Balldren
Kontrata për ndërtimin me koncesion të rrugës Milot-Balldren u miratua në Kuvend pak javë më parë, por burime i thanë Top Channel se kjo kontratë do shkojë drejt anulimit të saj. Arsyeja është se kontraktori nuk ka ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 15:13
Kontrata për ndërtimin me koncesion të rrugës Milot-Balldren u miratua në Kuvend pak javë më parë, por burime i thanë Top Channel se kjo kontratë do shkojë drejt anulimit të saj. Arsyeja është se kontraktori nuk ka ...

Si firoi paketa “1 mld” nga 7 projekte të mëdha në 3 rrugë me dy korsi
Projekti i “1 miliardë euro“ (One Billion) i PPP-ve që u prezantua më bujë në fillim të vitit që shkoi parashikonte ndërtimin e së paku 7 projekteve të mëdha të infrastrukturës, por tani pas dy vitesh ka degjeneruar në ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2019 13:12
Projekti i “1 miliardë euro“ (One Billion) i PPP-ve që u prezantua më bujë në fillim të vitit që shkoi parashikonte ndërtimin e së paku 7 projekteve të mëdha të infrastrukturës, por tani pas dy vitesh ka degjeneruar në ...

PD kërkon votim elektronik, rezultati del nga qendra e votimit
Top Channel ka zbardhur draftin e demokratëve, i cili parashikon identifikimin, votimin dhe numërimin elektronik të votave.
Top Channel | 07-Nov-2019 20:00
Top Channel ka zbardhur draftin e demokratëve, i cili parashikon identifikimin, votimin dhe numërimin elektronik të votave.

Si “firoi’ paketa “One Billion” nga 7 projekte të mëdha në tre rrugë me dy korsi; Kostot u shtuan me 420 milionë euro
Projekti i “1 miliardë euro“ (One Billion) i PPP-ve që u prezantua më bujë në fillim të vitit që shkoi parashikonte ndërtimin e së paku 7 projekteve të mëdha të infrastrukturës, por tani pas dy vitesh ka degjeneruar në ...
Monitor | 07-Nov-2019 23:16
Projekti i “1 miliardë euro“ (One Billion) i PPP-ve që u prezantua më bujë në fillim të vitit që shkoi parashikonte ndërtimin e së paku 7 projekteve të mëdha të infrastrukturës, por tani pas dy vitesh ka degjeneruar në ...

Ne merremi me ujkun, çakalli vazhdon punën…
Aktualiteti shqiptar prodhon me bollëk lajme sa është e pamundur që publiku të dëgjojë për të gjitha. Kryesisht vëmendja e tij bombardohet nga ato lajme që i interesojnë qeverisë, ato që e mbajnë veshin dhe syrin e tij ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 16:35
Aktualiteti shqiptar prodhon me bollëk lajme sa është e pamundur që publiku të dëgjojë për të gjitha. Kryesisht vëmendja e tij bombardohet nga ato lajme që i interesojnë qeverisë, ato që e mbajnë veshin dhe syrin e tij ...

Qeveria rrit me 45% financimin për PPP-në e rrugës së Arbrit, e çon në 460 mln euro
Qeveria në harkuan kohor të një viti e gjysmë, nga momenti kur firmosi kontratën për ndërtimin e rrugës së Arbrit ka rritur me 45% financimin, duke e çuar koston totale 58 miliardë lekë ( 460 mln euro) nga 40 mld lekë ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 11:19
Qeveria në harkuan kohor të një viti e gjysmë, nga momenti kur firmosi kontratën për ndërtimin e rrugës së Arbrit ka rritur me 45% financimin, duke e çuar koston totale 58 miliardë lekë ( 460 mln euro) nga 40 mld lekë ...

Dalin shifrat/ Qeveria rrit me 45% financimin për PPP-në e rrugës së Arbrit, e çon në 460 mln euro!!!
Qeveria në harkuan kohor të një viti e gjysmë, nga momenti kur firmosi kontratën për ndërtimin e rrugës së Arbrit ka rritur me 45% financimin, duke e çuar koston totale 58 miliardë lekë ( 460 mln euro) nga 40 mld lekë ...
Standard | 07-Nov-2019 09:27
Qeveria në harkuan kohor të një viti e gjysmë, nga momenti kur firmosi kontratën për ndërtimin e rrugës së Arbrit ka rritur me 45% financimin, duke e çuar koston totale 58 miliardë lekë ( 460 mln euro) nga 40 mld lekë ...

Qeveria rrit me 45% financimin për Rrugën e Arbrit, e çon 460 mln euro
Qeveria në harkuan kohor të një viti e gjysmë, nga momenti kur firmosi kontratën për ndërtimin e rrugës së Arbrit e ka rritur me 45% financimin, duke e çuar koston totale 58 miliardë lekë ( 460 mln euro) nga 40 mld lekë ...
Gazeta Dita | 07-Nov-2019 08:39
Qeveria në harkuan kohor të një viti e gjysmë, nga momenti kur firmosi kontratën për ndërtimin e rrugës së Arbrit e ka rritur me 45% financimin, duke e çuar koston totale 58 miliardë lekë ( 460 mln euro) nga 40 mld lekë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved