ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 05:08

5 mënyra për të lënë punën dhe shqetësimet e saj pas

5 mënyra për të lënë punën dhe shqetësimet e saj pas
Të gjithë e dimë se të balancosh punën dhe jetën është gjë shumë e vështirë. Fakti që është e vështirë, nuk do të thotë se është e pamundur. E rëndësishme është të jeni të vendosur dhe të përkushtuar, transmeton Revista ...
IliriaNews | 09-Nov-2019 00:24
Të gjithë e dimë se të balancosh punën dhe jetën është gjë shumë e vështirë. Fakti që është e vështirë, nuk do të thotë se është e pamundur. E rëndësishme është të jeni të vendosur dhe të përkushtuar, transmeton Revista ...

Del VIDEO/ Arrestoi djalin e El Chapo, ekzekutohet me 150 plumba në mes të rrugës polici
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë në parkingun e një qendre tregtare. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te ...
Lapsi | 08-Nov-2019 23:24
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë në parkingun e një qendre tregtare. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te ...

HRW: Kroacia nuk duhet të hyjë në Shengen
Një nga organizatat kryesore ndërkombëtarë për të drejtat e njeriut “Human Rights Watch” (HRW) thotë se Kroacia nuk duhet të lejohet të hyjë në zonën e udhëtimit pa kufij të Bashkimit Evropian për shkak të trajtimit të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:20
Një nga organizatat kryesore ndërkombëtarë për të drejtat e njeriut “Human Rights Watch” (HRW) thotë se Kroacia nuk duhet të lejohet të hyjë në zonën e udhëtimit pa kufij të Bashkimit Evropian për shkak të trajtimit të ...

Polici që arrestoi djalin e El Chapos ekzekutohet me 155 plumba (VIDEO)
Një oficer policie që arrestoi djalin e El Chapos është ekzekutuar nga anëtarë të kartelit në Meksikë. Atij i ishte zënë pritë në një parking në qytetin e Kuliyakan, qytet që konsiderohet edhe si kryeqyteti i kartelit ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:27
Një oficer policie që arrestoi djalin e El Chapos është ekzekutuar nga anëtarë të kartelit në Meksikë. Atij i ishte zënë pritë në një parking në qytetin e Kuliyakan, qytet që konsiderohet edhe si kryeqyteti i kartelit ...

Organizata HRW: Kroacia nuk meriton të përfshihet në Shengen
Organizata Human Rights Watch tha në një raport sot se nuk pajtohet me vlerësimin e Komisionit Evropian që Kroacia është e gatshme të bashkohet me zonën Shengen pa kufij mes 26 vendeve. Organizata tha që vlerësimi i ...
Zeri Amerikes | 08-Nov-2019 18:11
Organizata Human Rights Watch tha në një raport sot se nuk pajtohet me vlerësimin e Komisionit Evropian që Kroacia është e gatshme të bashkohet me zonën Shengen pa kufij mes 26 vendeve. Organizata tha që vlerësimi i ...

Arrestoi djalin e bosit të drogës ‘El Chapo’, polici ekzekutohet me 155 plumba
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të droges Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur makina e kuqe e ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 12:18
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të droges Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur makina e kuqe e ...

Bullgari, prokurori refuzoi kërkesën e së djathtës ekstreme për mbylljen e OJQ-së për të drejtat e njeriut
Kryeprokurori i Bullgarisë Sotir Tsatsarov refuzoi një kërkesë të partisë nacionaliste të ekstremit të djathtë VMRO-BND për të mbyllur Komitetin Bullgar të Helsinkit (KBH), një OJQ kryesore për të drejtat e njeriut në ...
Portalb | 08-Nov-2019 18:04
Kryeprokurori i Bullgarisë Sotir Tsatsarov refuzoi një kërkesë të partisë nacionaliste të ekstremit të djathtë VMRO-BND për të mbyllur Komitetin Bullgar të Helsinkit (KBH), një OJQ kryesore për të drejtat e njeriut në ...

VIDEO+FOTO/ Arrestoi djalin e El Chapos, polici ekzekutohet me 155 plumba
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur makina e kuqe e ...
Telegraf | 08-Nov-2019 13:17
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur makina e kuqe e ...

HRW kundër pranimit të Kroacisë në zonën e Shengenit
Konkludimi i Komisionit Evropian, më 22 tetor, se Kroacia është e gatshme të bashkohet me zonën Shengen, qëllimisht anashkalon provat e dëbimit të dhunshme të migrantëve në kufijtë e saj, tha organizata Human Rights ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 12:13
Konkludimi i Komisionit Evropian, më 22 tetor, se Kroacia është e gatshme të bashkohet me zonën Shengen, qëllimisht anashkalon provat e dëbimit të dhunshme të migrantëve në kufijtë e saj, tha organizata Human Rights ...

VIDEO: Momenti tronditës kur polici qëllohet me 150 plumba, pse arrestoi djalin e “El Chapo”
Ky është momenti tronditës, kur një punonjës policie në Meksikë ekzekutohet nga dy persona. Punonjësi i policisë ishte një nga personat që mori pjesë në arrestimin e djalit të “El Chapos”. Ai u qëllua 150 herë, në një ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 11:55
Ky është momenti tronditës, kur një punonjës policie në Meksikë ekzekutohet nga dy persona. Punonjësi i policisë ishte një nga personat që mori pjesë në arrestimin e djalit të “El Chapos”. Ai u qëllua 150 herë, në një ...

5 mënyra për të lënë punën dhe shqetësimet e saj pas
Të gjithë e dimë se të balancosh punën dhe jetën është gjë shumë e vështirë. Fakti që është e vështirë, nuk do të thotë se është e pamundur. E rëndësishme është të jeni të vendosur dhe të përkushtuar, transmeton Revista ...
Portalb | 08-Nov-2019 17:57
Të gjithë e dimë se të balancosh punën dhe jetën është gjë shumë e vështirë. Fakti që është e vështirë, nuk do të thotë se është e pamundur. E rëndësishme është të jeni të vendosur dhe të përkushtuar, transmeton Revista ...

HRW-ja kundër pranimit të Kroacisë në zonën e Shengenit
Konkludimi i Komisionit Evropian, më 22 tetor, se Kroacia është e gatshme të bashkohet me zonën Shengen, qëllimisht anashkalon provat e dëbimit të dhunshme të migrantëve në kufijtë e saj, tha organizata Human Rights ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 13:32
Konkludimi i Komisionit Evropian, më 22 tetor, se Kroacia është e gatshme të bashkohet me zonën Shengen, qëllimisht anashkalon provat e dëbimit të dhunshme të migrantëve në kufijtë e saj, tha organizata Human Rights ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos është ekzekutuar me 150 plumba
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te ...
Portalb | 08-Nov-2019 11:35
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te ...

HRW kundër pranimit të Kroacisë në zonën e Shengenit
Konkludimi i Komisionit Evropian, më 22 tetor, se Kroacia është e gatshme të bashkohet me zonën Shengen, qëllimisht anashkalon provat e dëbimit të dhunshme të migrantëve në kufijtë e saj, tha organizata Human Rights ...
Portalb | 08-Nov-2019 11:25
Konkludimi i Komisionit Evropian, më 22 tetor, se Kroacia është e gatshme të bashkohet me zonën Shengen, qëllimisht anashkalon provat e dëbimit të dhunshme të migrantëve në kufijtë e saj, tha organizata Human Rights ...

Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s
Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë jashtë një ...
ABCNews | 08-Nov-2019 10:26
Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë jashtë një ...

Arrestoi djalin e lordit të drogës El Çapo, polici i forcave speciale ekzekutohet me 150 plumba në një qendër tregtare (Pamjet)
Postuar: 08/11/2019 - 11:01 Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.30-vjeçari, i identifikuar vetëm me ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 11:06
Postuar: 08/11/2019 - 11:01 Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.30-vjeçari, i identifikuar vetëm me ...

Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s
Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë jashtë një ...
Arbresh | 08-Nov-2019 10:54
Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë jashtë një ...

Ekzekutohet me 155 plumba polici që e arrestoi djalin e El Chapos
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të lordit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking veturash. Kamerat rrethore filmuan ngjarjen e rëndë të mërkurën në mëngjes. Në video duken të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 10:49
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të lordit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking veturash. Kamerat rrethore filmuan ngjarjen e rëndë të mërkurën në mëngjes. Në video duken të ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos ekzekutohet me 150 plumba
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:36
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.

Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s
Lexime: 6 Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë ...
Medial | 08-Nov-2019 10:31
Lexime: 6 Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved