ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:37

Xhevat Mustafa:: 78 vjet me “të Majtën” dhe kundër …vetvetes!

Xhevat Mustafa:: 78 vjet me “të Majtën” dhe kundër …vetvetes!
78 vjet me “të Majtën” dhe kundër…vetvetes! E keqja jonë si popull e si vend është, se enverizmi do të na dëmtojë shumë gjatë, jo vetëm nga ata që i shkojnë Enverit tek varri me portrete dhe tufa lulesh në duar dhe i ...
Telegraf | 08-Nov-2019 12:40
78 vjet me “të Majtën” dhe kundër…vetvetes! E keqja jonë si popull e si vend është, se enverizmi do të na dëmtojë shumë gjatë, jo vetëm nga ata që i shkojnë Enverit tek varri me portrete dhe tufa lulesh në duar dhe i ...

Shqipëria e viteve 1980 në dy shkrime të New York Times
mapo.al Këto dy shkrime të botuara në New York Times, ngjajnë me një thirrje të fortë dhe të dëshpëruar, për të kthyer vëmendjen e Uashingtonit zyrtar dhe të perëndimit në përgjithësi nga Shqipëria. Në shkrimin e parë ...
Mapo | 08-Nov-2019 11:14
mapo.al Këto dy shkrime të botuara në New York Times, ngjajnë me një thirrje të fortë dhe të dëshpëruar, për të kthyer vëmendjen e Uashingtonit zyrtar dhe të perëndimit në përgjithësi nga Shqipëria. Në shkrimin e parë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved