ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:58

Vetingu nuk gjen probleme për zv.drejtorin e SHÇBA, Adriatik Ago

Vetingu nuk gjen probleme për zv.drejtorin e SHÇBA, Adriatik Ago
Numri dy i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit, Adriatik Ago u përball të premten në seancë dëgjimore me Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit, KJV. Trupa e ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 17:24
Numri dy i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit, Adriatik Ago u përball të premten në seancë dëgjimore me Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit, KJV. Trupa e ...

Vetingu nuk gjen probleme për zv.drejtorin e ShÇBA, Adriatik Ago
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Numri dy i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, Adriatik Ago rezultoi pa probleme ...
Reporter | 08-Nov-2019 15:12
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Numri dy i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, Adriatik Ago rezultoi pa probleme ...

Asnjë problem me pasurinë, zv/drejtori i SHÇBA del i pastër në vetting
Zv/drejtori i Përgjithshëm i SHÇBA, Adriatik Ago ka kaluar këtë të premte në filtrat e vettingut. Gjatë seancës dëgjimore, Komisioni i Jashtëm I Vlerësimit, konstatoi se subjekti I rivlerësimit ka bërë deklarim të saktë ...
Medial | 08-Nov-2019 14:01
Zv/drejtori i Përgjithshëm i SHÇBA, Adriatik Ago ka kaluar këtë të premte në filtrat e vettingut. Gjatë seancës dëgjimore, Komisioni i Jashtëm I Vlerësimit, konstatoi se subjekti I rivlerësimit ka bërë deklarim të saktë ...

Asnjë problem me pasurinë, zv/drejtori i SHÇBA del i pastër në vetting
Zv/drejtori i Përgjithshëm i SHÇBA, Adriatik Ago ka kaluar këtë të premte në filtrat e vettingut. Gjatë seancës dëgjimore, Komisioni i Jashtëm I Vlerësimit, konstatoi se subjekti I rivlerësimit ka bërë deklarim të saktë ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 13:56
Zv/drejtori i Përgjithshëm i SHÇBA, Adriatik Ago ka kaluar këtë të premte në filtrat e vettingut. Gjatë seancës dëgjimore, Komisioni i Jashtëm I Vlerësimit, konstatoi se subjekti I rivlerësimit ka bërë deklarim të saktë ...

Vettingu në polici, kalon në “sitë” zv drejtori i SHÇBA
I dyti që del para Vettingut në rradhët e policisë është Adriatik Ago zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Bëhet e ditur se relatore e çështjes është Ana Kapaj ndërsa për Agon është bërë rivlerësimi në tre shtylla. ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 13:40
I dyti që del para Vettingut në rradhët e policisë është Adriatik Ago zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Bëhet e ditur se relatore e çështjes është Ana Kapaj ndërsa për Agon është bërë rivlerësimi në tre shtylla. ...

Vetingu në polici shkarkon zyrtarin e parë
Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit shkarkoi nga detyra shefin e zyrës së trajtimit të ankesave në ShÇBA Tiranë, Oltion Shehu – masa e parë disiplinore e të ashtuquajturit veting në polici. Komisioni i Jashtëm i ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 13:00
Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit shkarkoi nga detyra shefin e zyrës së trajtimit të ankesave në ShÇBA Tiranë, Oltion Shehu – masa e parë disiplinore e të ashtuquajturit veting në polici. Komisioni i Jashtëm i ...

“Vettingu” në polici e nis me shkarkim – Nuk kalon testin e pasurisë ish-shefi i SHÇBA, Oltjon Shehu.
Oltion Shehu, inspektori ankesave në Drejtorinë e Tiranës pranë SHÇBA-s është i pari që u përball me ‘vettingun’ në radhët e uniformave blu por puna e dy dekadave më parë si menaxher në një sallë bingoje dhe të ardhurat ...
ScanTv | 08-Nov-2019 13:40
Oltion Shehu, inspektori ankesave në Drejtorinë e Tiranës pranë SHÇBA-s është i pari që u përball me ‘vettingun’ në radhët e uniformave blu por puna e dy dekadave më parë si menaxher në një sallë bingoje dhe të ardhurat ...

Zv/ drejtori i SHÇBA del para vettingut, asnje pasuri te paligjshme
TIRANE Pas përjashtimit të inspektorit të SHÇBA-së, sot doli para Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit, Adriatik Ago, zv/ drejtor i Përgjithshëm, SHÇBA. Trupa e Komisionit theksoi se nga të dhënat që ka mbledhur, Ago ka ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 13:25
TIRANE Pas përjashtimit të inspektorit të SHÇBA-së, sot doli para Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit, Adriatik Ago, zv/ drejtor i Përgjithshëm, SHÇBA. Trupa e Komisionit theksoi se nga të dhënat që ka mbledhur, Ago ka ...

Oltion Shehu, zyrtari i parë i Policisë që shkarkohet nga vetting-u
Vetting-u i nisur në radhët e Policisë së Shtetit ka rrëzuar zyrtarin e parë. Oltion Shehu, shefi i Sektorit të Ankesave në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, ishte i pari që iu nënshtrua procesit të ...
Top Channel | 08-Nov-2019 11:20
Vetting-u i nisur në radhët e Policisë së Shtetit ka rrëzuar zyrtarin e parë. Oltion Shehu, shefi i Sektorit të Ankesave në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, ishte i pari që iu nënshtrua procesit të ...

Asnjë masë disiplinore dhe pasuri të ligjshme/ Del para vettingut zv/ drejtori i SHÇBA-së
Pas përjashtimit të inspektorit të SHÇBA-së, sot doli para Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit, Adriatik Ago, zv/ drejtor i Përgjithshëm, SHÇBA. Trupa e Komisionit theksoi se nga të dhënat që ka mbledhur, Ago ka bërë ...
Lexo | 08-Nov-2019 13:06
Pas përjashtimit të inspektorit të SHÇBA-së, sot doli para Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit, Adriatik Ago, zv/ drejtor i Përgjithshëm, SHÇBA. Trupa e Komisionit theksoi se nga të dhënat që ka mbledhur, Ago ka bërë ...

Vettingu i "preu kokën" drejtorit të parë në Polici, del para komisionit zëvendësi (EMRI)
Postuar: 08/11/2019 - 13:00 Po mbahet në këto momente seanca në Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit (KJV) për Adriatik Ago, zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Ago do të kalojë në ‘sitën’ e vettingut me trupë vlerësimi ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 13:05
Postuar: 08/11/2019 - 13:00 Po mbahet në këto momente seanca në Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit (KJV) për Adriatik Ago, zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Ago do të kalojë në ‘sitën’ e vettingut me trupë vlerësimi ...

Vettingu në polici, në “sitë” zv drejtori i SHÇBA
Në Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit është zhvilluar seanca dëgjimore për Adriatik Ago, zv drejtor i SHÇBA. Bëhet e ditur se relatore e çështjes është Ana Kapaj. Për Agon është bërë rivlerësimi në tre shtylla. ...
ABCNews | 08-Nov-2019 12:40
Në Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit është zhvilluar seanca dëgjimore për Adriatik Ago, zv drejtor i SHÇBA. Bëhet e ditur se relatore e çështjes është Ana Kapaj. Për Agon është bërë rivlerësimi në tre shtylla. ...

“Digjet” i pari drejtues i lartë i policisë në vetting, kishte qënë punonjës bingoje
I pari drejtues i lartë i policisë që u fut në vetting nuk e kaloi dot këtë process duke u shkarkuar nga detyra, Bëhet fjalë për Shefin e Sherbimit të Ankesave në SHCBA. Oltjon Shehu u njoh me vendimin e trupës gjykuesë ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 11:34
I pari drejtues i lartë i policisë që u fut në vetting nuk e kaloi dot këtë process duke u shkarkuar nga detyra, Bëhet fjalë për Shefin e Sherbimit të Ankesave në SHCBA. Oltjon Shehu u njoh me vendimin e trupës gjykuesë ...

Ngec në ‘sitën’ e Vettingut zyrtari i parë i policisë
Nuk kalon dot siten e vetingut Oltjon Shehu, nendrejtor i pergjithshem i SHÇBA, i pari i listes se zyrtareve te policise qe u verifikua. KJV ka njoftuar sot perjashtimin nga detyra te Shehut, pas verifikimit te bere ...
Telegraf | 08-Nov-2019 11:20
Nuk kalon dot siten e vetingut Oltjon Shehu, nendrejtor i pergjithshem i SHÇBA, i pari i listes se zyrtareve te policise qe u verifikua. KJV ka njoftuar sot perjashtimin nga detyra te Shehut, pas verifikimit te bere ...

Vettingu në polici/ Shkarkohet zyrtari i pari i policisë, Oltion Shehu
Vettingu ka nisur në Policinë e Shtetit dhe sot është shkarkuar zyrtari i parë, Oltion Shehu Shefi i Sektorit të Ankesave në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat,nuk kishte probleme me pastërtinë e figurës. ...
Dritare | 08-Nov-2019 12:35
Vettingu ka nisur në Policinë e Shtetit dhe sot është shkarkuar zyrtari i parë, Oltion Shehu Shefi i Sektorit të Ankesave në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat,nuk kishte probleme me pastërtinë e figurës. ...

Vetingun në Policinë Shqiptare nis me shkarkimin e kreut të ankesave në SHÇBA-së
Zyrtari i parë i lartë i Policisë Shqiptare që i është nënshtruar vetingut është rrëzuar. Shefi i sektorit të ankesave në SHÇBA, Oltion Shehu, është shkarkuar nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit pasi konstatoi probleme ...
Medial | 08-Nov-2019 12:31
Zyrtari i parë i lartë i Policisë Shqiptare që i është nënshtruar vetingut është rrëzuar. Shefi i sektorit të ankesave në SHÇBA, Oltion Shehu, është shkarkuar nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit pasi konstatoi probleme ...

Vetingun në Policinë Shqiptare nis me shkarkimin e kreut të ankesave në SHÇBA-së
Zyrtari i parë i lartë i Policisë Shqiptare që i është nënshtruar vetingut është rrëzuar. Shefi i sektorit të ankesave në SHÇBA, Oltion Shehu, është shkarkuar nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit pasi konstatoi probleme ...
RTSH | 08-Nov-2019 12:18
Zyrtari i parë i lartë i Policisë Shqiptare që i është nënshtruar vetingut është rrëzuar. Shefi i sektorit të ankesave në SHÇBA, Oltion Shehu, është shkarkuar nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit pasi konstatoi probleme ...

Vetingu në polici shkarkon zyrtarin e parë
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit shkarkoi nga detyra shefin e zyrës së trajtimit të ankesave në ShÇBA Tiranë, Oltion Shehu – ...
Reporter | 08-Nov-2019 12:10
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit shkarkoi nga detyra shefin e zyrës së trajtimit të ankesave në ShÇBA Tiranë, Oltion Shehu – ...

Vendimi i parë i vettingut për policinë/ Përjashtohet inspektori i ankesave në SHÇBA
Nuk kalon dot siten e vetingut Oltjon Shehu, nendrejtor i pergjithshem i SHÇBA, i pari i listes se zyrtareve te policise qe u verifikua. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka njoftuar sot perjashtimin nga detyra te ...
Lexo | 08-Nov-2019 11:39
Nuk kalon dot siten e vetingut Oltjon Shehu, nendrejtor i pergjithshem i SHÇBA, i pari i listes se zyrtareve te policise qe u verifikua. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka njoftuar sot perjashtimin nga detyra te ...

Nis me shkarkim vettingu në polici, “ngec në rrjetë” zyrtari i lartë
Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit shkarkon nga detyra Oltion Shehun, shefi i sektorit të ankesave në SHÇBA. Shehu ishte zyrtari i parë që u përball me vetingun në radhët e policisë. Komisioni ka konstatuar probleme në ...
ABCNews | 08-Nov-2019 11:06
Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit shkarkon nga detyra Oltion Shehun, shefi i sektorit të ankesave në SHÇBA. Shehu ishte zyrtari i parë që u përball me vetingun në radhët e policisë. Komisioni ka konstatuar probleme në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved