ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:48

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 22:19
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...

Vdes profesori universitar Halit Halimi
Në orët mbrëmjes të së premtes, ka ndërruar jetë Prof. Dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër, më 9 nëntor, në varrezat e ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 22:19
Në orët mbrëmjes të së premtes, ka ndërruar jetë Prof. Dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër, më 9 nëntor, në varrezat e ...

Ndahet nga jeta profesori i njohur shqiptar
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...
Lexo | 08-Nov-2019 21:48
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...

Vdiq në moshën 78-vjeçare, Prof. dr. Halit Halimi
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78-vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 21:40
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78-vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...
Medial | 08-Nov-2019 21:26
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...
Arbresh | 08-Nov-2019 21:19
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar......
Zeri | 08-Nov-2019 21:19
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar......

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...
InFokusi | 08-Nov-2019 21:07
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:54
Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori ordinar Halimi ...

Përkujtohet jeta dhe vepra e profesor Afrim Vokshit
Rektori i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, tha se me ndarjen nga jeta të profesor Vokshit, universiteti nuk humbi vetëm një profesor, por humbi një studiues të pashembullt dhe një inxhinier të ...
Lajminet | 07-Nov-2019 18:45
Rektori i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, tha se me ndarjen nga jeta të profesor Vokshit, universiteti nuk humbi vetëm një profesor, por humbi një studiues të pashembullt dhe një inxhinier të ...

Përkujtohet jeta dhe vepra e profesor Afrim Vokshit
Në Fakultetin e Ndërtimtarisë të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, familjarë, kolegë, miq e studentë, me mbledhje komemorative kanë kujtuar jetën dhe veprën e profesorit të ndjerë, prof. dr. Afrim Vokshi.
Kosova Press | 07-Nov-2019 18:34
Në Fakultetin e Ndërtimtarisë të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, familjarë, kolegë, miq e studentë, me mbledhje komemorative kanë kujtuar jetën dhe veprën e profesorit të ndjerë, prof. dr. Afrim Vokshi.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved