ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 00:07

UP-së i shtohen 14 doktorantë të rinj

UP-së i shtohen 14 doktorantë të rinj
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 18:13
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...

Këta janë 14 doktorantët e rinj të Universitetit të Prishtinës
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot, është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...
Medial | 08-Nov-2019 17:57
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot, është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...

Këta janë 14 doktorantët e rinj të Universitetit të Prishtinës
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot, është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 17:56
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot, është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...

Kosovës i shtohen edhe 14 doktorë të shkencave
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 17:29
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...

Universiteti i Prishtinës promovon 14 doktorantë të rinj
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot, është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 17:35
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot, është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të ...

UP-së i shtohen 14 doktorantë të rinj
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave.
Kosova Press | 08-Nov-2019 17:35
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave.

Kosovës i shtohen edhe 14 doktor të shkencave
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot, është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë ...
Zeri | 08-Nov-2019 16:53
Në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot, është mbajtur ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë ...

Kosovës i shtohen edhe 14 doktorë të shkencave
Në amfiteatrin e Bibliotekën Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, u mbajt ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të shkencave janë nga: ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 16:49
Në amfiteatrin e Bibliotekën Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, u mbajt ceremonia e gradimit të 14 kandidatëve për doktorë të shkencave. Kandidatët e shpallur doktorë të shkencave janë nga: ...

Universiteti i Prishtinës promovon 14 doktorantë të rinj
Kandidatët e shpallur doktorë të shkencave janë nga: Fakulteti Filozofik, Fakulteti i Shkencave Matematike Natyrore, Fakulteti i Filologjisë, Fakulteti Juridik, Fakulteti Ekonomik dhe Fakulteti i Mjekësisë. Rektori i ...
Lajminet | 08-Nov-2019 16:19
Kandidatët e shpallur doktorë të shkencave janë nga: Fakulteti Filozofik, Fakulteti i Shkencave Matematike Natyrore, Fakulteti i Filologjisë, Fakulteti Juridik, Fakulteti Ekonomik dhe Fakulteti i Mjekësisë. Rektori i ...

Degës së Gazetarisë i shtohet edhe një doctor shkence
Degës së departamentit të gazetarisë në Universitetin e Prishtinës i është shtuar edhe një doktor shkence. Ai është Gëzim Qerimi aktualisht asistent në këtë degë, këtë e ka bërë të ditur një mik i Qerimit, Osman Gashi ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 12:13
Degës së departamentit të gazetarisë në Universitetin e Prishtinës i është shtuar edhe një doktor shkence. Ai është Gëzim Qerimi aktualisht asistent në këtë degë, këtë e ka bërë të ditur një mik i Qerimit, Osman Gashi ...

Përkujtohet jeta dhe vepra e profesor Afrim Vokshit
Rektori i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, tha se me ndarjen nga jeta të profesor Vokshit, universiteti nuk humbi vetëm një profesor, por humbi një studiues të pashembullt dhe një inxhinier të ...
Lajminet | 07-Nov-2019 18:45
Rektori i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, tha se me ndarjen nga jeta të profesor Vokshit, universiteti nuk humbi vetëm një profesor, por humbi një studiues të pashembullt dhe një inxhinier të ...

Përkujtohet jeta dhe vepra e profesor Afrim Vokshit
Në Fakultetin e Ndërtimtarisë të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, familjarë, kolegë, miq e studentë, me mbledhje komemorative kanë kujtuar jetën dhe veprën e profesorit të ndjerë, prof. dr. Afrim Vokshi.
Kosova Press | 07-Nov-2019 18:34
Në Fakultetin e Ndërtimtarisë të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, familjarë, kolegë, miq e studentë, me mbledhje komemorative kanë kujtuar jetën dhe veprën e profesorit të ndjerë, prof. dr. Afrim Vokshi.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved