ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 23:16

Të gjitha fotot seksi të Gentës të realizuara javën e fundit

Të gjitha fotot seksi të Gentës të realizuara javën e fundit
Genta Ismajli është si një arushë e fjetur. Ajo pauzon për disa muaj dhe vetëm kthehet I tillë mund të konsiderohet edhe rikthimi i saj gjatë këtij muaji. Këngëtarja, e cila nuk ishte shumë aktive gjatë këtij viti, ka ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 19:54
Genta Ismajli është si një arushë e fjetur. Ajo pauzon për disa muaj dhe vetëm kthehet I tillë mund të konsiderohet edhe rikthimi i saj gjatë këtij muaji. Këngëtarja, e cila nuk ishte shumë aktive gjatë këtij viti, ka ...

Pas ndarjes nga Mozzik dhe një vit pasi lindi Hanën, Loredana habit me planet për t’u bërë sërish nënë
Tuna Sejdi së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen me fotografitë e realizuara së fundmi nga fotografi Norik Uka, shkruan GazetaBlic. Ditën e sotme ajo ka publikuar dhe një të tillë në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa ka ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 21:44
Tuna Sejdi së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen me fotografitë e realizuara së fundmi nga fotografi Norik Uka, shkruan GazetaBlic. Ditën e sotme ajo ka publikuar dhe një të tillë në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa ka ...

Gati sa po “i plas” gjoksi, Tuna nuk ndalet dhe “tër bon” keq me pozat e fundit (Foto)
Këngëtarja Tuna pas publikimit të këngës së saj me të re “Amoni” E pas kësaj këngëtarja ka vazhduar me disa fotosesione tepër seksi, kurse i fundit është realizuar nga Norik Uka. E derisa në disa prej tyre ajo ekspozon ...
Lexo | 07-Nov-2019 20:45
Këngëtarja Tuna pas publikimit të këngës së saj me të re “Amoni” E pas kësaj këngëtarja ka vazhduar me disa fotosesione tepër seksi, kurse i fundit është realizuar nga Norik Uka. E derisa në disa prej tyre ajo ekspozon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved