ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 23:24

Studim: Italianët, më të pabesët në jetën bashkëshortore

Studim: Italianët, më të pabesët në jetën bashkëshortore
Një studim së fundi i bërë në disa shtete të Evropës ka konfirmuar se italianët nuk konsiderohen popull besnik sa i takon shtratit, duke qëndruar para spanjollëve e francezëve, të cilët renditen në vend të dytë dhe të ...
Lajminet | 08-Nov-2019 22:19
Një studim së fundi i bërë në disa shtete të Evropës ka konfirmuar se italianët nuk konsiderohen popull besnik sa i takon shtratit, duke qëndruar para spanjollëve e francezëve, të cilët renditen në vend të dytë dhe të ...

Studim: Italianët, më të pabesët në jetën bashkëshortore
Një studim së fundi i bërë në disa shtete të Evropës ka konfirmuar se italianët nuk konsiderohen popull besnik sa i takon shtratit, duke qëndruar para spanjollëve e francezëve, të cilët renditen në vend të dytë dhe të ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 22:03
Një studim së fundi i bërë në disa shtete të Evropës ka konfirmuar se italianët nuk konsiderohen popull besnik sa i takon shtratit, duke qëndruar para spanjollëve e francezëve, të cilët renditen në vend të dytë dhe të ...

Ky është populli që tradhton më së shumti në botë
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 20:06
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...

Ndodhet shumë pranë Shqipërisë, ja kush është populli që tradhton më shumë në botë
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...
Lexo | 08-Nov-2019 18:52
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...

Italianët, populli që tradhton më së shumti
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryera nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar, italianët nuk ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 15:12
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryera nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar, italianët nuk ...

Ky është populli që tradhton më së shumti në botë
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 14:15
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...

Më afër nga sa mendoni/ Ky është populli që tradhton më shumë në botë
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...
Lexo | 08-Nov-2019 10:42
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe… tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...

Ky është populli që tradhton më së shumti në botë
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe…tradhtarësh.Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...
Zhurnal | 13-Apr-2018 09:42
Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe…tradhtarësh.Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin e parë të vitit të shkuar: italianët nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved