ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:58

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit
Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i......
Zeri | 08-Nov-2019 22:56
Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i......

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit
Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini të rrjedhin ...
InFokusi | 08-Nov-2019 22:27
Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini të rrjedhin ...

7 përfitimet shëndetësore nga përqafimet
Nje terapist amerikan i familjes, Virginia Satir pohoi se na duheshin 4 perqafime ne dite per mbijetese, 8 perqafime ne dite per mireqenie dhe 12 perqafime ne dite per nje gjendje te mire emocionale. Perkedheljet duket ...
ikub.al | 08-Nov-2019 15:37
Nje terapist amerikan i familjes, Virginia Satir pohoi se na duheshin 4 perqafime ne dite per mbijetese, 8 perqafime ne dite per mireqenie dhe 12 perqafime ne dite per nje gjendje te mire emocionale. Perkedheljet duket ...

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit
Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini të rrjedhin ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 18:49
Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt të mbash lotët është një gjë e gabuar. Mos u përpiqni t’i luftoni ato, por lërini të rrjedhin ...

Përfitimet shëndetësore nga përqafimet
Një terapist amerikan ka pohuar se kemi nevojë për 4 përqafime në ditë për mbijetesë, 8 përqafime për disponim më të mirë dhe 12 përqafime që të rritemi. Pëqafimet janë një mënyrë për të treguar në mënyrë universale ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 15:23
Një terapist amerikan ka pohuar se kemi nevojë për 4 përqafime në ditë për mbijetesë, 8 përqafime për disponim më të mirë dhe 12 përqafime që të rritemi. Pëqafimet janë një mënyrë për të treguar në mënyrë universale ...

Përqafimet sjellin përfitime shëndetësore, ekspertët tregojnë pse duhet të përqafohemi më shumë
Përqafimet janë një mënyrë universale për të treguar emocionet, dashurinë, lumturinë dhe madje edhe mërzitjen. Me sa duket përqafimet nuk duhet t’i falenderojmë vetëm si një ndjenjë e ngrohtë kur jemi në duart e dikujt ...
Lajminet | 08-Nov-2019 10:37
Përqafimet janë një mënyrë universale për të treguar emocionet, dashurinë, lumturinë dhe madje edhe mërzitjen. Me sa duket përqafimet nuk duhet t’i falenderojmë vetëm si një ndjenjë e ngrohtë kur jemi në duart e dikujt ...

Përfitimet shëndetësore nga përqafimet
Një terapist amerikan ka pohuar se kemi nevojë për 4 përqafime në ditë për mbijetesë, 8 përqafime për disponim më të mirë dhe 12 përqafime që të rritemi. Pëqafimet janë një mënyrë për të treguar në mënyrë universale ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 20:49
Një terapist amerikan ka pohuar se kemi nevojë për 4 përqafime në ditë për mbijetesë, 8 përqafime për disponim më të mirë dhe 12 përqafime që të rritemi. Pëqafimet janë një mënyrë për të treguar në mënyrë universale ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved