ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 10:47

Shqiptarit i vënë prangat në aeroport, sa ishte kthyer nga Tirana. Ja pse kërkohej në Itali

Shqiptarit i vënë prangat në aeroport, sa ishte kthyer nga Tirana. Ja pse kërkohej në Itali
Arrestohet nga policia italiane një shqiptar 25-vjeçar i kerkuar si pjese e nje bande qe shfrytezonte vajzat per prostitucion. Mediat italiane shkruajne se shqiptari, emri i te cilit nuk behet i ditur u prangos ne ...
Telegraf | 08-Nov-2019 12:10
Arrestohet nga policia italiane një shqiptar 25-vjeçar i kerkuar si pjese e nje bande qe shfrytezonte vajzat per prostitucion. Mediat italiane shkruajne se shqiptari, emri i te cilit nuk behet i ditur u prangos ne ...

Shqiptarit i vënë prangat në aeroport, sa ishte kthyer nga Tirana. Ja pse kërkohej në Itali
Arrestohet nga policia italiane një shqiptar 25-vjeçar i kerkuar si pjese e nje bande qe shfrytezonte vajzat per prostitucion. Mediat italiane shkruajne se shqiptari, emri i te cilit nuk behet i ditur u prangos ne ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 11:38
Arrestohet nga policia italiane një shqiptar 25-vjeçar i kerkuar si pjese e nje bande qe shfrytezonte vajzat per prostitucion. Mediat italiane shkruajne se shqiptari, emri i te cilit nuk behet i ditur u prangos ne ...

Itali/ Bie në prangat e policisë 71 vjeçari i dënuar për trafik heroine
Pasi u zbulua, ai i shpëtoi prangave duke u strehuar në vendin e tij. Por, pas 7 vitesh si “fantazmë”, atij iu desh të dorëzohej. Karabinierët e seksionit Catturandi dhe policia shqiptare arrestuan Maliq Hykën, 71 ...
Telegraf | 07-Nov-2019 19:36
Pasi u zbulua, ai i shpëtoi prangave duke u strehuar në vendin e tij. Por, pas 7 vitesh si “fantazmë”, atij iu desh të dorëzohej. Karabinierët e seksionit Catturandi dhe policia shqiptare arrestuan Maliq Hykën, 71 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved