ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:58

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct” (VIDEO)

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct” (VIDEO)
Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 22:01
Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ...

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct”
Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e......
Zeri | 08-Nov-2019 19:51
Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e......

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct”
Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ...
InFokusi | 08-Nov-2019 19:09
Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ...

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct”
Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 18:59
Skena me kalimin e këmbëve në filmin “Basic Instinct” të vitit 1992 është një nga më ikoniket e kinemasë moderne. Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ...

“Hiqi mbathjet e mi jep mua”, Sharon Stone rikthen në moshën 61 vjeç skenën që hyri në historinë e Hollivudit
Aktorja e njohur Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremony të organizuar në Berlin. 61-vjeçarja ndërsa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, në mënyrë surprizë ka risjellë ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 17:56
Aktorja e njohur Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremony të organizuar në Berlin. 61-vjeçarja ndërsa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, në mënyrë surprizë ka risjellë ...

“Hiqi mbathjet e mi jep mua”, Sharon Stone rikthen në moshën 61 vjeç skenën që hyri në historinë e Hollivudit
Aktorja e njohur Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremony të organizuar në Berlin. 61-vjeçarja ndërsa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, në mënyrë surprizë ka risjellë ...
Lexo | 08-Nov-2019 17:57
Aktorja e njohur Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremony të organizuar në Berlin. 61-vjeçarja ndërsa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, në mënyrë surprizë ka risjellë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved