ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:08

“Pjeshkat” e TV, që ndodhen gjithmonë ku ka një vrasje (FOTO)

“Pjeshkat” e TV, që ndodhen gjithmonë ku ka një vrasje (FOTO)
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre! Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...
Zeri | 08-Nov-2019 22:11
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre! Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...

“Pjeshkat” e TV, që ndodhen gjithmonë ku ka një vrasje (FOTO)
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre! Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 21:47
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre! Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...

VIP-a, para&krim/ Trekëndëshi që ‘mallkoi’ vajzat e ekranit, kush ua financon LUKSIN, klipet, dhe vanitetin e rrjeteve sociale
Vajzat e ekranit të apasionuara pas djemëve të “fortë”. Disa prej tyre si të dashura, të tjera si mikesha, disa si të fejuara, e të tjera të etiketuara si eskorta, kanë bërë paktin e tyre me famën dhe vëmendjen. Në ...
Albportali | 08-Nov-2019 19:38
Vajzat e ekranit të apasionuara pas djemëve të “fortë”. Disa prej tyre si të dashura, të tjera si mikesha, disa si të fejuara, e të tjera të etiketuara si eskorta, kanë bërë paktin e tyre me famën dhe vëmendjen. Në ...

Shoqe e ngushtë me Loredanën, por Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre. Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 15:12
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre. Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...

FOTOT: Vajzat “VIP” të Tiranës, të lidhura me kriminelë dhe “të fortë”
Rasti i fundit i Kejvina Kthjellës, e cila u mor në pyetje në polici për 10 orë, për lidhjet e saj me Redjan Rrajan, risjell edhe njëherë në publik, fenomenin e lidhjes së vajzave të njohura të shou bizz në Shqipëri, me ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 11:00
Rasti i fundit i Kejvina Kthjellës, e cila u mor në pyetje në polici për 10 orë, për lidhjet e saj me Redjan Rrajan, risjell edhe njëherë në publik, fenomenin e lidhjes së vajzave të njohura të shou bizz në Shqipëri, me ...

Vajzat e showbizit shqiptar që janë lidhur me vrasje të bujshme
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre. Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 15:12
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre. Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...

Vajzat e showbizit shqiptar që janë lidhur me vrasje të bujshme
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre. Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:25
Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre. Këtë herë prokuroria thirri Kejvina Kthellën, si një e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved