ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 23:16

Perisic optimist mbi të ardhmen tek Bayern

Perisic optimist mbi të ardhmen tek Bayern
Ylli kroat po luan si i huazuar nga Inter tek Bayern Munich, dhe duket se aty po kalon kohë mjaft të mirë. Perisic, i cili aktivizohet në krahë, është shprehur optimist kur është pyetur nëse do të qëndrojë tek gjiganti ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:31
Ylli kroat po luan si i huazuar nga Inter tek Bayern Munich, dhe duket se aty po kalon kohë mjaft të mirë. Perisic, i cili aktivizohet në krahë, është shprehur optimist kur është pyetur nëse do të qëndrojë tek gjiganti ...

18:12 Perisic, optimist se do të qëndrojë në Bayern Perisic shpreson që të...
Perisic shpreson që të qëndrojë në Bayern edhe sezonin 2020/21. Futbollisti në formë huazimi nga Interi, Ivan Perisic, është optimist se Bayern Munich do të blejë kartonin e 30-vjeçarit. Perisic iu bashkua Bayernit nga ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 18:16
Perisic shpreson që të qëndrojë në Bayern edhe sezonin 2020/21. Futbollisti në formë huazimi nga Interi, Ivan Perisic, është optimist se Bayern Munich do të blejë kartonin e 30-vjeçarit. Perisic iu bashkua Bayernit nga ...

Perisic, optimist se do të qëndrojë në Bayern
Perisic shpreson që të qëndrojë në Bayern edhe sezonin 2020/21 Futbollisti në formë huazimi nga Interi, Ivan Perisic, është optimist se Bayern Munich do të blejë kartonin e 30-vjeçarit. Perisic iu bashkua Bayernit nga ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 18:10
Perisic shpreson që të qëndrojë në Bayern edhe sezonin 2020/21 Futbollisti në formë huazimi nga Interi, Ivan Perisic, është optimist se Bayern Munich do të blejë kartonin e 30-vjeçarit. Perisic iu bashkua Bayernit nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved