ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 04:20

Përdorimi i pajisjeve plastike të kuzhinës shkakton probleme shëndetësore

Përdorimi i pajisjeve plastike të kuzhinës shkakton probleme shëndetësore
Ekspertët kanë paralajmëruar njerëzit, të mos përdorin pajisje plastike të kuzhinës, sidomos gjatë kohës kur janë duke gatuar ushqime të ngrohta. Shkencëtarët kanë treguar se shumica e lugëve dhe pajisjeve të tjera ...
Telegraf | 08-Nov-2019 14:46
Ekspertët kanë paralajmëruar njerëzit, të mos përdorin pajisje plastike të kuzhinës, sidomos gjatë kohës kur janë duke gatuar ushqime të ngrohta. Shkencëtarët kanë treguar se shumica e lugëve dhe pajisjeve të tjera ...

Përdorimi i këtyre pajisjeve në kuzhinë shkakton probleme me mëlçinë dhe kolesterinën
Ekspertët kanë paralajmëruar njerëzit, të mos përdorin pajisje plastike të kuzhinës, sidomos gjatë kohës kur janë duke gatuar ushqime të ngrohta. Shkencëtarët kanë treguar se shumica e lugëve dhe pajisjeve të tjera ...
InFokusi | 08-Nov-2019 22:27
Ekspertët kanë paralajmëruar njerëzit, të mos përdorin pajisje plastike të kuzhinës, sidomos gjatë kohës kur janë duke gatuar ushqime të ngrohta. Shkencëtarët kanë treguar se shumica e lugëve dhe pajisjeve të tjera ...

Përdorimi i këtyre pajisjeve në kuzhinë shkakton probleme me mëlçinë dhe kolesterinën
Ekspertët kanë paralajmëruar njerëzit, të mos përdorin pajisje plastike të kuzhinës, sidomos gjatë kohës kur janë duke gatuar ushqime të ngrohta. Shkencëtarët kanë treguar se shumica e lugëve dhe pajisjeve të tjera ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:00
Ekspertët kanë paralajmëruar njerëzit, të mos përdorin pajisje plastike të kuzhinës, sidomos gjatë kohës kur janë duke gatuar ushqime të ngrohta. Shkencëtarët kanë treguar se shumica e lugëve dhe pajisjeve të tjera ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved