ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:37

‘Njeriu i Trump’ për liri fetare, Sam Brownback vjen në Kosovë këtë muaj

‘Njeriu i Trump’ për liri fetare, Sam Brownback vjen në Kosovë këtë muaj
Ambasadori amerikan për Liritë Fetare Ndërkombëtare, Sam Broënback do të bëj një vizitë në vendet e Ballkanit. Ai do të vizitojë Serbinë, Bosnjë dhe Hercegovinën, Kosovën, Malin e Zi, Shqipërinë dhe Hollandën nga 10 ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 22:19
Ambasadori amerikan për Liritë Fetare Ndërkombëtare, Sam Broënback do të bëj një vizitë në vendet e Ballkanit. Ai do të vizitojë Serbinë, Bosnjë dhe Hercegovinën, Kosovën, Malin e Zi, Shqipërinë dhe Hollandën nga 10 ...

Harmonia juaj ndërfetare, shembull për të gjithë botën
Më lejoni ta nis duke shprehur entuziazmin tim në përurimin e programit të KMSH-së për ndërtimin e komunitetit. E filluam këtë projekt së bashku në vitin 2015 për të shkatërruar grupet ekstremiste dhe për të mbrojtur ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 11:04
Më lejoni ta nis duke shprehur entuziazmin tim në përurimin e programit të KMSH-së për ndërtimin e komunitetit. E filluam këtë projekt së bashku në vitin 2015 për të shkatërruar grupet ekstremiste dhe për të mbrojtur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved