ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:08

Një ton kokainë mes peshkut të ngrirë, dënohet shqiptari në Holandë

Një ton kokainë mes peshkut të ngrirë, dënohet shqiptari në Holandë
Gjykata e Roterdamit në Holandë dënoi nga 5 deri në 7 vjet burg 7 të dyshuar për transportin e mbi 1 ton kokaine, ku mes të dënuarve është edhe një shqiptar. Sipas mediave holandeze grupi kishte mundur të fshihte ...
Arbresh | 08-Nov-2019 23:29
Gjykata e Roterdamit në Holandë dënoi nga 5 deri në 7 vjet burg 7 të dyshuar për transportin e mbi 1 ton kokaine, ku mes të dënuarve është edhe një shqiptar. Sipas mediave holandeze grupi kishte mundur të fshihte ...

Një ton kokainë mes peshkut të ngrirë, dënohet shqiptari në Holandë
Gjykata e Roterdamit në Holandë dënoi nga 5 deri në 7 vjet burg 7 të dyshuar për transportin e mbi 1 ton kokaine, ku mes të dënuarve është edhe një shqiptar. Sipas mediave holandeze grupi kishte mundur të fshihte ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 23:19
Gjykata e Roterdamit në Holandë dënoi nga 5 deri në 7 vjet burg 7 të dyshuar për transportin e mbi 1 ton kokaine, ku mes të dënuarve është edhe një shqiptar. Sipas mediave holandeze grupi kishte mundur të fshihte ...

1 ton kokainë mes peshqve të ngrirë! Gjykata dënon 7 persona, mes tyre dhe shqiptarin
Gjykata në Roterdam të Holandës ka dënuar nga 5 deri në 7 vjet me burg, 7 të dyshuar për transportimin e mbi një ton kokaine në port përmes kontenierëve. Mes të dënuarve është dhe një shtetas shqiptar, pjesë e bandës së ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:19
Gjykata në Roterdam të Holandës ka dënuar nga 5 deri në 7 vjet me burg, 7 të dyshuar për transportimin e mbi një ton kokaine në port përmes kontenierëve. Mes të dënuarve është dhe një shtetas shqiptar, pjesë e bandës së ...

Trafikoi mbi 1 ton kokainë në kontenierët me peshk të ngrirë, merret vendimi për shqiptarin
Postuar: 08/11/2019 - 22:01 Gjykata e Roterdamit në Holandë dënoi nga 5 deri në 7 vjet burg 7 të dyshuar për transportin e mbi 1 ton kokaine, ku mes të dënuarve është edhe një shtetas shqiptar. Mësohet se grupi kishte ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 22:03
Postuar: 08/11/2019 - 22:01 Gjykata e Roterdamit në Holandë dënoi nga 5 deri në 7 vjet burg 7 të dyshuar për transportin e mbi 1 ton kokaine, ku mes të dënuarve është edhe një shtetas shqiptar. Mësohet se grupi kishte ...

Holandë/ Trafikuan mbi 1 ton kokainë, dënohet shqiptari në Roterdam
Gjykata e Roterdamit në Holandë dënoi nga 5 deri në 7 vjet burg 7 të dyshuar si të përfshirë në një mega-transport kokaine. Ata kishin mundur të fshihnin mes peshqeve të ngrirë, në një kontenier, që ishte nisur nga ...
Telegraf | 08-Nov-2019 21:47
Gjykata e Roterdamit në Holandë dënoi nga 5 deri në 7 vjet burg 7 të dyshuar si të përfshirë në një mega-transport kokaine. Ata kishin mundur të fshihnin mes peshqeve të ngrirë, në një kontenier, që ishte nisur nga ...

Japoni, sekuestrohet sasi rekord kokaine
Autoritetet japoneze njoftuan sekuestrimin e 400 kilogramëve kokainë në portin e Kobe-s, një sasi e paparë ndonjëherë në vend, vlera e së cilës llogaritet në tetë miliardë jen (66 milionë euro). “Ky është një rekord, ...
Alsat-M | 08-Nov-2019 13:40
Autoritetet japoneze njoftuan sekuestrimin e 400 kilogramëve kokainë në portin e Kobe-s, një sasi e paparë ndonjëherë në vend, vlera e së cilës llogaritet në tetë miliardë jen (66 milionë euro). “Ky është një rekord, ...

Sekuestrohet sasi rekord kokaine
Autoritetet japoneze njoftuan sekuestrimin e 400 kilogramëve kokainë në portin e Kobe-s, një sasi e paparë ndonjëherë në vend, vlera e së cilës llogaritet në tetë miliardë jen (66 milionë euro).
Kosova Press | 08-Nov-2019 12:35
Autoritetet japoneze njoftuan sekuestrimin e 400 kilogramëve kokainë në portin e Kobe-s, një sasi e paparë ndonjëherë në vend, vlera e së cilës llogaritet në tetë miliardë jen (66 milionë euro).

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved