ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 23:16

Një lagje në Berat pa ujë të pijshëm, banorët: Edhe në 2 orë që vjen, mban era fekale

Një lagje në Berat pa ujë të pijshëm, banorët: Edhe në 2 orë që vjen, mban era fekale
Në lagjen “Çlirim” në qytetin e Beratit, uji është i ndotur, me erë të keqe dhe nuk mund të përdoret. Prej disa muajsh banorët ankohen se uji që rrjedh në rubinetat e çezmave të tyre është tepër i ndotur dhe nuk ...
Top Channel | 08-Nov-2019 12:18
Në lagjen “Çlirim” në qytetin e Beratit, uji është i ndotur, me erë të keqe dhe nuk mund të përdoret. Prej disa muajsh banorët ankohen se uji që rrjedh në rubinetat e çezmave të tyre është tepër i ndotur dhe nuk ...

Ndotet uji i pijshëm në Strugë
Që nga kjo pasdite uji i pijshëm në qytetin e Strugë ka filluar të vijë i turbullt dhe autoritet kanë njoftuar të ndalohet konsumimi e i tij për shkak të ndotjes së madhe që ka pësuar. Shkak për ndotjen e tij, sipas ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 19:12
Që nga kjo pasdite uji i pijshëm në qytetin e Strugë ka filluar të vijë i turbullt dhe autoritet kanë njoftuar të ndalohet konsumimi e i tij për shkak të ndotjes së madhe që ka pësuar. Shkak për ndotjen e tij, sipas ...

Ndotet uji i pijshëm në Strugë
Që nga kjo pasdite uji i pijshëm në qytetin e Strugë ka filluar të vijë i turbullt dhe autoritet kanë njoftuar të ndalohet konsumimi e i tij për shkak të ndotjes së madhe që ka pësuar. Shkak për ndotjen e tij, sipas ...
Arbresh | 07-Nov-2019 18:39
Që nga kjo pasdite uji i pijshëm në qytetin e Strugë ka filluar të vijë i turbullt dhe autoritet kanë njoftuar të ndalohet konsumimi e i tij për shkak të ndotjes së madhe që ka pësuar. Shkak për ndotjen e tij, sipas ...

Ndotet uji i pijshëm në Strugë
Që nga kjo pasdite uji i pijshëm në qytetin e Strugë ka filluar të vijë i turbullt dhe autoritet kanë njoftuar të ndalohet konsumimi e i tij për shkak të ndotjes së madhe që ka pësuar. Shkak për ndotjen e tij, sipas ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 18:27
Që nga kjo pasdite uji i pijshëm në qytetin e Strugë ka filluar të vijë i turbullt dhe autoritet kanë njoftuar të ndalohet konsumimi e i tij për shkak të ndotjes së madhe që ka pësuar. Shkak për ndotjen e tij, sipas ...

Ndotet uji i pijshëm në Strugë
Që nga kjo pasdite uji i pijshëm në qytetin e Strugë ka filluar të vijë i turbullt dhe autoritet kanë njoftuar të ndalohet konsumimi e i tij për shkak të ndotjes së madhe që ka pësuar. Shkak për ndotjen e tij, sipas ...
Alsat-M | 07-Nov-2019 18:20
Që nga kjo pasdite uji i pijshëm në qytetin e Strugë ka filluar të vijë i turbullt dhe autoritet kanë njoftuar të ndalohet konsumimi e i tij për shkak të ndotjes së madhe që ka pësuar. Shkak për ndotjen e tij, sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved