ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 23:56

Meridian Express dhuroi mbi dy mijë euro për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë

Meridian Express dhuroi mbi dy mijë euro për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë
Për të dytin vit me radhë, nga data 15 tetor – 30 nëntor, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë. Kontributi i Meridian Express u bë i mundur përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 16:11
Për të dytin vit me radhë, nga data 15 tetor – 30 nëntor, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë. Kontributi i Meridian Express u bë i mundur përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ...

Meridian Express dhuroi 2,040.21 euro për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë
Për të dytin vit me radhë, nga data 15 tetor – 30 nëntor, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë. Kontributi i Meridian Express u bë i mundur përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 17:11
Për të dytin vit me radhë, nga data 15 tetor – 30 nëntor, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë. Kontributi i Meridian Express u bë i mundur përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ...

Meridian Express dhuroi 2,040.21 Euro për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë
Për të dytin vit me radhë, nga data 15 tetor – 30 nëntor, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë. Kontributi i Meridian Express u bë i mundur përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ...
InFokusi | 08-Nov-2019 15:32
Për të dytin vit me radhë, nga data 15 tetor – 30 nëntor, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë. Kontributi i Meridian Express u bë i mundur përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ...

Meridian Express dhuroi mbi 2 mijë euro për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë
Për të dytin vit me radhë, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë, ku përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ndihmo me Buka dhe Schärf” kanë mbledhur 2,040.21 euro për fondacionin ...
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:54
Për të dytin vit me radhë, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë, ku përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ndihmo me Buka dhe Schärf” kanë mbledhur 2,040.21 euro për fondacionin ...

Dhurohen mbi dy mijë euro për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë
Për të dytin vit me radhë, nga data 15 tetor – 30 nëntor, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë. Ky kontribut u bë i mundur përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ndihmo me Buka dhe ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 10:41
Për të dytin vit me radhë, nga data 15 tetor – 30 nëntor, Meridian Express, kontribuoi për shëndetin e nënave dhe fëmijëve në Kosovë. Ky kontribut u bë i mundur përmes fushatës “Ushqehu, shijo dhe ndihmo me Buka dhe ...

Mblidhen mbi 2 mijë euro, “Meridian Express” i dhuron për bamirësi
Është mbajtur ceremonia e dorëzimit të çekut si pjesë e përfundimit të kampanjës “Ushqehu, shijo dhe ndihmo me Buka dhe Schärf”, ku 10 % e blerjeve të këtyre produkteve në 6 pika të “Meridian Express” do të dedikohen ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 10:15
Është mbajtur ceremonia e dorëzimit të çekut si pjesë e përfundimit të kampanjës “Ushqehu, shijo dhe ndihmo me Buka dhe Schärf”, ku 10 % e blerjeve të këtyre produkteve në 6 pika të “Meridian Express” do të dedikohen ...

INDEP-i prezanton 17 objektiva për zhvillimi të qëndrueshëm
Instituti për Politika Zhvillimore (INDEP) ka mbajtur punëtorinë me temë “Rëndësia e agjendës 2030 dhe përpilimi i politikave publike në përputhje me objektivat e zhvillimit të qëndrueshëm”, raporton Ekonomia Online. ...
Arbresh | 08-Nov-2019 10:04
Instituti për Politika Zhvillimore (INDEP) ka mbajtur punëtorinë me temë “Rëndësia e agjendës 2030 dhe përpilimi i politikave publike në përputhje me objektivat e zhvillimit të qëndrueshëm”, raporton Ekonomia Online. ...

INDEP-i prezanton 17 objektiva për zhvillimi të qëndrueshëm
Instituti për Politika Zhvillimore (INDEP) ka mbajtur punëtorinë me temë “Rëndësia e agjendës 2030 dhe përpilimi i politikave publike në përputhje me objektivat e zhvillimit të qëndrueshëm”, raporton Ekonomia Online. ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 09:37
Instituti për Politika Zhvillimore (INDEP) ka mbajtur punëtorinë me temë “Rëndësia e agjendës 2030 dhe përpilimi i politikave publike në përputhje me objektivat e zhvillimit të qëndrueshëm”, raporton Ekonomia Online. ...

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë
Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim deputetët e Bundestagut gjerman, Peter Bauer (CDU) dhe Christian Schmidt (CSU). (Ndërtesa e Qeverisë, ora 9.00) Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në konferencën e ...
Lajminet | 01-Apr-2019 07:38
Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim deputetët e Bundestagut gjerman, Peter Bauer (CDU) dhe Christian Schmidt (CSU). (Ndërtesa e Qeverisë, ora 9.00) Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në konferencën e ...

Çka ndodh sot
Mbahet punëtoria “Rëndësia e agjendës 2030 dhe përpilimi I politikave publike në përthurje me objektivat e zhvillimit të qëndrueshëm”. (Hotel “Swiss Diamond”, ora 09:30) Përfundon kampanja “Ushqehu, shijo dhe ndihmo me ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 07:11
Mbahet punëtoria “Rëndësia e agjendës 2030 dhe përpilimi I politikave publike në përthurje me objektivat e zhvillimit të qëndrueshëm”. (Hotel “Swiss Diamond”, ora 09:30) Përfundon kampanja “Ushqehu, shijo dhe ndihmo me ...

?Ngjarjet gjatë ditës së sotme
Shoqata e Onkologëve të Kosovës dhe Shoqata e Onkologëve të Shqipërisë organizojnë konferencën e parë mbarëkombëtare për kancerin e gjirit. (Hotel “Emerald”, ora 09:00) Këshillit Gjyqësor i Kosovës mban mbledhjen e ...
Indeks Online | 25-Oct-2019 07:05
Shoqata e Onkologëve të Kosovës dhe Shoqata e Onkologëve të Shqipërisë organizojnë konferencën e parë mbarëkombëtare për kancerin e gjirit. (Hotel “Emerald”, ora 09:00) Këshillit Gjyqësor i Kosovës mban mbledhjen e ...

Ngjarjet e datës 8 nëntor
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe ministri i Shëndetësisë, Uran Isnajli, vizitojnë Klinikën e Onkologjisë në QKUK. (Klinika e Onkologjisë, ora 9:30)
Kosova Press | 08-Nov-2017 00:08
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe ministri i Shëndetësisë, Uran Isnajli, vizitojnë Klinikën e Onkologjisë në QKUK. (Klinika e Onkologjisë, ora 9:30)

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved