ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:28

Makraduli: Të gjitha institucionet kanë reaguar shpejtë për rastin në Ohis

Makraduli: Të gjitha institucionet kanë reaguar shpejtë për rastin në Ohis
Shkup, 8 nëntor – Zv. ministri i Mjedisit, Jani Makraduli në intervistë për “Fokus” tha se të gjitha institucionet përkatëse janë përgjigjur shpejt në derdhjen e mbeturinave toksike në OHIS. Ai gjithashtu njoftoi ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 22:41
Shkup, 8 nëntor – Zv. ministri i Mjedisit, Jani Makraduli në intervistë për “Fokus” tha se të gjitha institucionet përkatëse janë përgjigjur shpejt në derdhjen e mbeturinave toksike në OHIS. Ai gjithashtu njoftoi ...

Makraduli: Të gjitha institucionet kanë reaguar shpejtë për rastin në Ohis
Zv. ministri i Mjedisit, Jani Makraduli në intervistë për “Fokus” tha se të gjitha institucionet përkatëse janë përgjigjur shpejt në derdhjen e mbeturinave toksike në OHIS. Ai gjithashtu njoftoi mbikëqyrje të ...
Shenja | 08-Nov-2019 22:35
Zv. ministri i Mjedisit, Jani Makraduli në intervistë për “Fokus” tha se të gjitha institucionet përkatëse janë përgjigjur shpejt në derdhjen e mbeturinave toksike në OHIS. Ai gjithashtu njoftoi mbikëqyrje të ...

Makraduli: Të gjitha institucionet kanë reaguar shpejtë për rastin në Ohis
Zv. ministri i Mjedisit, Jani Makraduli në intervistë për “Fokus” tha se të gjitha institucionet përkatëse janë përgjigjur shpejt në derdhjen e mbeturinave toksike në OHIS. Ai gjithashtu njoftoi mbikëqyrje të ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 21:19
Zv. ministri i Mjedisit, Jani Makraduli në intervistë për “Fokus” tha se të gjitha institucionet përkatëse janë përgjigjur shpejt në derdhjen e mbeturinave toksike në OHIS. Ai gjithashtu njoftoi mbikëqyrje të ...

Rafineria nuk paguan taksat/ Bashkia e Mallakatrës: Na detyrohet 70 milionë lekë
90 milionë lekë të reja taksa për ndotjen e mjedisit dhe te gjelbërimit, i detyrohen bashkisë Mallakastër dy kompani të nxjerrjes dhe përpunimit të naftës që operojnë në këtë zonë.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:22
90 milionë lekë të reja taksa për ndotjen e mjedisit dhe te gjelbërimit, i detyrohen bashkisë Mallakastër dy kompani të nxjerrjes dhe përpunimit të naftës që operojnë në këtë zonë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved