ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:48

Lendimi i Curry mund ta lë jashtë për gjithë sezonën

Lendimi i Curry mund ta lë jashtë për gjithë sezonën
Fenerbahce po avanson 2-1 ndaj Kasimpasasporit pas pjesës së parë. Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi ishte protagonist edhe në golin e dytë, shkruan GazetaBlic . Me ndihmën e VAR-it, gjyqtari akordoi ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 19:59
Fenerbahce po avanson 2-1 ndaj Kasimpasasporit pas pjesës së parë. Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi ishte protagonist edhe në golin e dytë, shkruan GazetaBlic . Me ndihmën e VAR-it, gjyqtari akordoi ...

?Willian zbulon arsyen pse refuzoi Barçën
Skuadra e Fenerbahces ka kaluar në avantazh ndaj Kasimpasas. Fenerbahce dhe Kasimpasa janë duke u përballur në kuadër të xhiros së 11’të të Superligës turke, përcjell GazetaBlic. Golin e parë për Fenerin në këtë ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 19:54
Skuadra e Fenerbahces ka kaluar në avantazh ndaj Kasimpasas. Fenerbahce dhe Kasimpasa janë duke u përballur në kuadër të xhiros së 11’të të Superligës turke, përcjell GazetaBlic. Golin e parë për Fenerin në këtë ...

Futbollisti kosovar shkakton penallti në derbin turk
Fenerbahçe e Kasimpasa janë duke u ballafaquar ndërmjet vete në derbin e javës së 11-të të kampionatit turk që po zhvillohet në këto momente. Te Fenerbahçe titullar po luan sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi. Edhe te ...
Zeri | 08-Nov-2019 19:51
Fenerbahçe e Kasimpasa janë duke u ballafaquar ndërmjet vete në derbin e javës së 11-të të kampionatit turk që po zhvillohet në këto momente. Te Fenerbahçe titullar po luan sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi. Edhe te ...

Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në...
Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia. ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 19:28
Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia. ...

Muriqi përsëri tund rrjetën (VIDEO)
Vedat Muriqi ka ngritur epërsinë në 2 me 0 në ndeshjen me Kasimpasha. Ashtu si në golin e parë edhe në të dytin Muriqi shënoi nga pika e bardhë. Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku. Vedat Muriqi'nin ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 19:27
Vedat Muriqi ka ngritur epërsinë në 2 me 0 në ndeshjen me Kasimpasha. Ashtu si në golin e parë edhe në të dytin Muriqi shënoi nga pika e bardhë. Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku. Vedat Muriqi'nin ...

Nuk ndalet Vedat Muriqi, shënon edhe golin e dytë nga penalltia që e shkaktoi Loret Sadiku
Vedat Muriqi ia ka kthyer epërsinë Fenerbahces ndaj Kasimpasas (2-1), pas golit të dytë të shënuar në këtë ndeshje. Muriqi fillimisht e zhbllokoi ndeshjen me një gol nga pika e bardhë, duke goditur saktë në kuadrat në ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 19:27
Vedat Muriqi ia ka kthyer epërsinë Fenerbahces ndaj Kasimpasas (2-1), pas golit të dytë të shënuar në këtë ndeshje. Muriqi fillimisht e zhbllokoi ndeshjen me një gol nga pika e bardhë, duke goditur saktë në kuadrat në ...

Vedat Muriqi nuk di të ndalët shënon edhe golin e dytë te Fenerbahçe
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi nuk di të ndalët te Fenerbahçe. Ai në minutën e 6-të i ka dhënë epërsi Fenerbahçes në duelin që po e zhvillon në këto momente me skuadrën e Kasimpasas për 1:0. Mysafirët kanë......
Zeri | 08-Nov-2019 19:27
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi nuk di të ndalët te Fenerbahçe. Ai në minutën e 6-të i ka dhënë epërsi Fenerbahçes në duelin që po e zhvillon në këto momente me skuadrën e Kasimpasas për 1:0. Mysafirët kanë......

Muriqi i pandalshëm, shënon gol për Fenerbahçen
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka gjetur golin e radhës me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai në fillim të ndeshjes, në minutën e 6-të i ka dhënë epërsi Fenerbahçes në duelin që po e zhvillon në ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 19:21
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka gjetur golin e radhës me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai në fillim të ndeshjes, në minutën e 6-të i ka dhënë epërsi Fenerbahçes në duelin që po e zhvillon në ...

VIDEO | Muriqi sërish, çfarë ndeshje nga bomberi dardan!
Vedat Muriqi ka shënuar sërish në sfidën ndaj Kasimpasa. Pasi goli i tij në minutën e gjashtë u barazua nga miqtë, ishte po vetë bomberi dardan që e riktheu në avantazh Fenerbachen. Sërish me anë të një penalltie, ...
ABCNews | 08-Nov-2019 19:21
Vedat Muriqi ka shënuar sërish në sfidën ndaj Kasimpasa. Pasi goli i tij në minutën e gjashtë u barazua nga miqtë, ishte po vetë bomberi dardan që e riktheu në avantazh Fenerbachen. Sërish me anë të një penalltie, ...

Muriqi: Dua të jem si këta tre sulmues
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:10
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete.

Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti
Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriq. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia. ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 19:21
Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriq. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia. ...

Muriqi zbulon gjithçka: Kombëtarja e Turqisë, Fenerbahçe dhe idhujt e tij në Evropë
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi, ka dhënë së fundi një intervistë për televizionin turk NTV dhe u përgjigj disa pyetje të ndryshme për karrierën e tij. Muriqi kishte përmendur edhe në një intervistë të ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 13:48
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi, ka dhënë së fundi një intervistë për televizionin turk NTV dhe u përgjigj disa pyetje të ndryshme për karrierën e tij. Muriqi kishte përmendur edhe në një intervistë të ...

Vedat Muriqi kalon në epërsi Fenerbahçen (VIDEO)
Vedat Muriqi sapo ka shënuar gol. Në ndeshjen ndaj Kasimpasha, Muriqi ka shënuar gol në minutën e 6-të. Goli erdhi pas penalltisë së fituar nga Tosun. Ishte ky goli i gjashtë sezonal për sulmuesin e Kosovës. Kujtojmë, ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 19:18
Vedat Muriqi sapo ka shënuar gol. Në ndeshjen ndaj Kasimpasha, Muriqi ka shënuar gol në minutën e 6-të. Goli erdhi pas penalltisë së fituar nga Tosun. Ishte ky goli i gjashtë sezonal për sulmuesin e Kosovës. Kujtojmë, ...

Vedat Muriqi i pandalshëm, shënon edhe golin e dytë
Ylli kosovar po tregohet i pandalshëm, ai ka arritur të shënoj edhe golin e dytë në ndeshjen kundër Kasimpasës. Ai shënoi në minutën e 6’ nga penaltia kurse tani arriti ta shënoj në minutën e 45’ edhe golin e dytë po ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 19:18
Ylli kosovar po tregohet i pandalshëm, ai ka arritur të shënoj edhe golin e dytë në ndeshjen kundër Kasimpasës. Ai shënoi në minutën e 6’ nga penaltia kurse tani arriti ta shënoj në minutën e 45’ edhe golin e dytë po ...

VIDEO | I ftohtë, Muriqi gjen sërish rrjetën në Turqi!
Sulmuesi i Kosvës, Vedat Muriqi, po bën një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Fenerbache në Turqi. Bomberi dardan ka po bën paraqitje të jashtëzakonshme, si dhe po gjen rrjetën në mënyrë konstante. Shtatlarti ka shënuar ...
ABCNews | 08-Nov-2019 19:04
Sulmuesi i Kosvës, Vedat Muriqi, po bën një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Fenerbache në Turqi. Bomberi dardan ka po bën paraqitje të jashtëzakonshme, si dhe po gjen rrjetën në mënyrë konstante. Shtatlarti ka shënuar ...

Vedat Muriqi gjen golin, shënon ndaj Kasimpasas
Vedat Muriqi po vazhdon me formën e mirë me fanellën e Fenerbahces, ku golat nuk po mungojnë. Sulmuesi shtatlartë ka arritur të shënojë edhe në ndeshjen e sotme ndaj Kasimpasa. Muriqi realisht e zhbllokoi ndeshjen me ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:49
Vedat Muriqi po vazhdon me formën e mirë me fanellën e Fenerbahces, ku golat nuk po mungojnë. Sulmuesi shtatlartë ka arritur të shënojë edhe në ndeshjen e sotme ndaj Kasimpasa. Muriqi realisht e zhbllokoi ndeshjen me ...

Nuk ndalet Muriqi, shënon edhe një tjetër gol ndaj Kasimpasa
Ylli i kombëtares së Kosovës ka shënuar edhe golin e dytë të mbrëmjës, në përballje kundër Kasimpasa. Muriqi ka rikthyer epërsinë e Fenerbahce, një minutë para fundit të pjesë së parë, shkruan . Vedati arriti që të ...
Lajminet | 08-Nov-2019 19:18
Ylli i kombëtares së Kosovës ka shënuar edhe golin e dytë të mbrëmjës, në përballje kundër Kasimpasa. Muriqi ka rikthyer epërsinë e Fenerbahce, një minutë para fundit të pjesë së parë, shkruan . Vedati arriti që të ...

Muriqi shënon tjetër gol në Turqi
Muriqi nuk di të ndalet. Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka shënuar një tjetër gol në Turqi. Ai realizoi për 1-0 nga penalltia në minutën e gjashtë të takimit, raporton gazeta KOHA.
Koha.mk | 08-Nov-2019 19:12
Muriqi nuk di të ndalet. Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka shënuar një tjetër gol në Turqi. Ai realizoi për 1-0 nga penalltia në minutën e gjashtë të takimit, raporton gazeta KOHA.

Vedat Muriqi shënon tjetër gol në Turqi
Muriqi nuk di të ndalet Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka shënuar një tjetër gol në Turqi. Ai realizoi për 1-0 nga penalltia në minutën e gjashtë të takimit Vedat Muriqi'nin penalti golü! ...
InFokusi | 08-Nov-2019 19:09
Muriqi nuk di të ndalet Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka shënuar një tjetër gol në Turqi. Ai realizoi për 1-0 nga penalltia në minutën e gjashtë të takimit Vedat Muriqi'nin penalti golü! ...

Vedat Muriqi shënon tjetër gol në Turqi
Muriqi nuk di të ndalet Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka shënuar një tjetër gol në Turqi. Ai realizoi për 1-0 nga penalltia në minutën e gjashtë të takimit, raporton Gazeta Express. Vedat Muriqi'nin ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 18:57
Muriqi nuk di të ndalet Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka shënuar një tjetër gol në Turqi. Ai realizoi për 1-0 nga penalltia në minutën e gjashtë të takimit, raporton Gazeta Express. Vedat Muriqi'nin ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved