ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 22:55

Labi: Mos u gëzoni, Gjykata Speciale s’po i fton komandantët për korrupsion

Labi: Mos u gëzoni, Gjykata Speciale s’po i fton komandantët për korrupsion
Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri-Labi i cili ishte deputet në legjislaturën e fundit ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i ka bërë Kadri Veselit. Tahiri përmes një statusi në Facebook ka shkruar se nuk duhet ...
Zeri | 08-Nov-2019 17:23
Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri-Labi i cili ishte deputet në legjislaturën e fundit ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i ka bërë Kadri Veselit. Tahiri përmes një statusi në Facebook ka shkruar se nuk duhet ...

Labi nuk bëhet deputet, degradon në Facebook “q..nja mun nanen!”
Këngëtari e humanisti Labinot Tahiri, legjislativin e kaluar, pati arritur të bëhet deputet. Në Kuvend ishte pjesë e Aleancës Kosova e Re e Behgjet Pacollit, shkruan gazeta inFokus. Por, aty nuk i shkoi edhe shumë mirë, ...
InFokusi | 08-Nov-2019 17:16
Këngëtari e humanisti Labinot Tahiri, legjislativin e kaluar, pati arritur të bëhet deputet. Në Kuvend ishte pjesë e Aleancës Kosova e Re e Behgjet Pacollit, shkruan gazeta inFokus. Por, aty nuk i shkoi edhe shumë mirë, ...

Labi: Mos u gëzoni, Gjykata Speciale s’po i fton komandantët për korrupsion
Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri-Labi i cili ishte deputet në legjislaturën e fundit ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i ka bërë Kadri Veselit. Tahiri përmes një statusi në Facebook ka shkruar se nuk duhet ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 17:08
Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri-Labi i cili ishte deputet në legjislaturën e fundit ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i ka bërë Kadri Veselit. Tahiri përmes një statusi në Facebook ka shkruar se nuk duhet ...

Ndëshkohet Labi, nga 12 mijë vota bie në ‘fund të pusit’
Labinot Tahiri, këngëtari i mirënjohur i muzikës folklorike, ishte ndër deputetët më aktivë në Legjislaturën e VI të Kuvendit të Kosovës. Ai madje bëri premtime të hapura publike, si mbajtja e mjekrës dhe flokëve e ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 16:53
Labinot Tahiri, këngëtari i mirënjohur i muzikës folklorike, ishte ndër deputetët më aktivë në Legjislaturën e VI të Kuvendit të Kosovës. Ai madje bëri premtime të hapura publike, si mbajtja e mjekrës dhe flokëve e ...

Në vitin 2017 moti mbi 15 mijë vota, Labinot Tahiri ndëshkohet keq këto zgjedhje
Labinot Tahiri, këngëtari i mirënjohur i muzikës folklorike, ishte ndër deputetët më aktivë në Legjislaturën e VI të Kuvendit të Kosovës. Ai madje bëri premtime të hapura publike, si mbajtja e mjekrës dhe flokëve e ...
Gazeta Observer | 07-Nov-2019 13:50
Labinot Tahiri, këngëtari i mirënjohur i muzikës folklorike, ishte ndër deputetët më aktivë në Legjislaturën e VI të Kuvendit të Kosovës. Ai madje bëri premtime të hapura publike, si mbajtja e mjekrës dhe flokëve e ...

Në vitin 2017 moti mbi 15 mijë vota, Labinot Tahiri ndëshkohet keq këto zgjedhje
Labinot Tahiri, këngëtari i mirënjohur i muzikës folklorike, ishte ndër deputetët më aktivë në Legjislaturën e VI të Kuvendit të Kosovës. Ai madje bëri premtime të hapura publike, si mbajtja e mjekrës dhe flokëve e ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 13:45
Labinot Tahiri, këngëtari i mirënjohur i muzikës folklorike, ishte ndër deputetët më aktivë në Legjislaturën e VI të Kuvendit të Kosovës. Ai madje bëri premtime të hapura publike, si mbajtja e mjekrës dhe flokëve e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved