ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 23:56

Kritikoi ashpër klubin në Dortmund, Konte bën një hap pas: Edhe unë kam gabuar!

Kritikoi ashpër klubin në Dortmund, Konte bën një hap pas: Edhe unë kam gabuar!
Antonio Kontes ende i dhemb humbja me përmbysje në Dortmund sepse rrezikon seriozisht të kompromentojë shanset e Interit për të kaluar fazën e grupeve në Champions. Ai ishte autor i një kritike të fortë ndaj klubit, të ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 17:43
Antonio Kontes ende i dhemb humbja me përmbysje në Dortmund sepse rrezikon seriozisht të kompromentojë shanset e Interit për të kaluar fazën e grupeve në Champions. Ai ishte autor i një kritike të fortë ndaj klubit, të ...

Antonio Conte justifikohet për shpërthimin: E bëra për të mirën e Interit
“Fjalët e mia pas ndeshjes në Dortmund ishin konstruktive, kam ardhur për të ndryshuar gjërat dhe të gjithë duhet të ngremë nivelin”. Kështu e ka nisur konferencën për shtyp trajneri i Interit, Antonio Conte në prag të ...
Telegraf | 08-Nov-2019 17:42
“Fjalët e mia pas ndeshjes në Dortmund ishin konstruktive, kam ardhur për të ndryshuar gjërat dhe të gjithë duhet të ngremë nivelin”. Kështu e ka nisur konferencën për shtyp trajneri i Interit, Antonio Conte në prag të ...

Alarmi i Contes, Marota vihet në lëvizje, projektohet merkato, objektivi kryesor një kampion bote
Nuk kanë rënë në “vesh të shurdhët” fjalë e thënë nga Antonio Conte pas humbjes më përmbysje që pësoi kundër B.Dortmund. Drejtuesit e klubit ziklatër janë vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur opsionet e duhura në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 10:50
Nuk kanë rënë në “vesh të shurdhët” fjalë e thënë nga Antonio Conte pas humbjes më përmbysje që pësoi kundër B.Dortmund. Drejtuesit e klubit ziklatër janë vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur opsionet e duhura në ...

Conte: S’e kuptuat mesazhin tim? ja çfarë më thonë privatisht drejtuesit
Inter do të tentojë fitoren nesër kundër Veronës, për të fshirë nga kujtesa humbjen kundër Dortmundit dhe për të vazhduar ndjekjen e Juventusit kryesues. Dueli i “San Siros” nuk pritet të jetë aspak i thjeshtë. Përballë ...
ABCNews | 08-Nov-2019 16:33
Inter do të tentojë fitoren nesër kundër Veronës, për të fshirë nga kujtesa humbjen kundër Dortmundit dhe për të vazhduar ndjekjen e Juventusit kryesues. Dueli i “San Siros” nuk pritet të jetë aspak i thjeshtë. Përballë ...

Sensi ka sërish probleme, nuk luan ndaj Veronës së Rrahmanit
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 17:36
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...

Sensi ka sërish probleme, nuk luan ndaj Veronës së Rrahmanit
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 17:29
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...

Moggi për deklaratën e Contës kundër drejtuesve: Nëse do isha unë, do e shkarkoja
Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit. Pas humbjes nga Dortmund, Conte filloi të fliste keq për bordin e ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 16:57
Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit. Pas humbjes nga Dortmund, Conte filloi të fliste keq për bordin e ...

Interi, gati përforcimet për Konten e nervozuar
Shpërthimi i Antonio Konte, pas humbjes në mesjavë në Ligën e Kampionëve, kundër Borussia Dortmund, nuk ka rënë në vesh të shurdhër. Emri në krye të listës së drejtuesve zikaltër është ai i Olivier Zhiru, të cilit i ...
Alsat-M | 08-Nov-2019 11:35
Shpërthimi i Antonio Konte, pas humbjes në mesjavë në Ligën e Kampionëve, kundër Borussia Dortmund, nuk ka rënë në vesh të shurdhër. Emri në krye të listës së drejtuesve zikaltër është ai i Olivier Zhiru, të cilit i ...

Zbardhen tre kërkesat e Contes, Gabigol “kamerdarja” e Interit
Inter duhet të përforcohet në merkaton e janarit. Ky është mendimi i trajnerit Antonio Conte dhe ai i ka thënë klubit, që duhet të vihet në lëvizje. Tekniku italian e ka vënë ën dukje faktin që ka pak alternativa dhe po ...
ABCNews | 08-Nov-2019 10:36
Inter duhet të përforcohet në merkaton e janarit. Ky është mendimi i trajnerit Antonio Conte dhe ai i ka thënë klubit, që duhet të vihet në lëvizje. Tekniku italian e ka vënë ën dukje faktin që ka pak alternativa dhe po ...

Moggi: Do të shkarkoja Conten
Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit. Pas humbjes nga Dortmund, Conte filloi të fliste keq për bordin e ...
Shenja | 07-Nov-2019 15:14
Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit. Pas humbjes nga Dortmund, Conte filloi të fliste keq për bordin e ...

Moggi kritikon Conten për deklaratat pas humbjes nga Dortmundi, këshillon Interin që ta shkarkojë
Ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi ka kritikuar Antonio Conten pas sulmin e tij ndaj brodit drejtues të Interit, të cilët i ka këshilluar ta shkarkojnë italianin. Pas humbjes së tyre në Ligën e Kampionëve në ...
E Dua Sportin | 07-Nov-2019 15:00
Ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi ka kritikuar Antonio Conten pas sulmin e tij ndaj brodit drejtues të Interit, të cilët i ka këshilluar ta shkarkojnë italianin. Pas humbjes së tyre në Ligën e Kampionëve në ...

Moggi: Do të shkarkoja Conten
Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit.
Kosova Press | 07-Nov-2019 14:21
Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit.

Moggi: Do të shkarkoja Conten
Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit. Pas humbjes nga Dortmund, Conte filloi të fliste keq për bordin e ...
InFokusi | 07-Nov-2019 14:21
Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit. Pas humbjes nga Dortmund, Conte filloi të fliste keq për bordin e ...

Moggi kritikon Conten për deklaratat pas humbjes nga Dortmundi, këshillon Interin që ta shkarkojë
Ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi ka kritikuar Antonio Conten pas sulmin e tij ndaj brodit drejtues të Interit, të cilët i ka këshilluar ta shkarkojnë italianin. Pas humbjes së tyre në Ligën e Kampionëve në ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 13:57
Ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi ka kritikuar Antonio Conten pas sulmin e tij ndaj brodit drejtues të Interit, të cilët i ka këshilluar ta shkarkojnë italianin. Pas humbjes së tyre në Ligën e Kampionëve në ...

“Tre Moskëtierët” e ndaluar…, mësohet shkaku i shpërthimit të Conte
Ajo që pësoi në fushën e Borussia Dortmund ishte një humbje që ngriti disa pikëpyetje në shtëpinë e Interit. Shpërthimi i Antonio Conte pas “bilbilit” përfundimtar thotë shumë. Trajneri zikaltër kritikoi haptas veprimet ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 09:57
Ajo që pësoi në fushën e Borussia Dortmund ishte një humbje që ngriti disa pikëpyetje në shtëpinë e Interit. Shpërthimi i Antonio Conte pas “bilbilit” përfundimtar thotë shumë. Trajneri zikaltër kritikoi haptas veprimet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved