ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:08

Komuna e Çairit binjakëzohet me qytetin amerikan Staunton

Komuna e Çairit binjakëzohet me qytetin amerikan Staunton
Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu kumtoi se komuna po binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me rastin e vizitës së kreut të ...
Medial | 08-Nov-2019 20:57
Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu kumtoi se komuna po binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me rastin e vizitës së kreut të ...

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve
Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndaj me ju lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me rastin e vizitën ...
Aktuale.MK | 08-Nov-2019 20:11
Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndaj me ju lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me rastin e vizitën ...

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve
Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes faqes së tij zyrtare ndan me qytetarët lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të ...
Flaka | 08-Nov-2019 19:44
Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes faqes së tij zyrtare ndan me qytetarët lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të ...

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve
Shkup, 8 nëntor – Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes faqes së tij zyrtare ndan me qytetarët lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 19:30
Shkup, 8 nëntor – Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes faqes së tij zyrtare ndan me qytetarët lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e ...

Binjakezohen Staunton dhe Çairi
Në Asamblenë e qytetit Staunton te shtetit te Virgjinias të enjten u organizua nje seancë e posaçme në te cilën u miratua një rezolutë për binjakëzimin në mes te Komunes së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit. Rëndësia e ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 01:12
Në Asamblenë e qytetit Staunton te shtetit te Virgjinias të enjten u organizua nje seancë e posaçme në te cilën u miratua një rezolutë për binjakëzimin në mes te Komunes së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit. Rëndësia e ...

Shkupi i Vjetër binjakëzohet me qytetin e lindjes së Presidentit Wilson
Shkup, 7 nëntor 2019 – Një delegacion nga komuna e Çairit, në Shkupin e Vjetër, ka arritur në Shtetetet e Bashkuara të Amerikës, në një vizitë zyrtare në qytetin Staunton në shtetin Virgjinia, në qytetin e lindjes së ...
Illyriapress | 07-Nov-2019 10:18
Shkup, 7 nëntor 2019 – Një delegacion nga komuna e Çairit, në Shkupin e Vjetër, ka arritur në Shtetetet e Bashkuara të Amerikës, në një vizitë zyrtare në qytetin Staunton në shtetin Virgjinia, në qytetin e lindjes së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved