ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:48

KEDS pjesë e rëndësishme e konferencës së CIGRE

KEDS pjesë e rëndësishme e konferencës së CIGRE
Drejtori gjeneral i KEDS-it, Alper Erbas është nderuar me mirënjohje nga ana e një prej organizatave më prestigjioze në botë të Sistemeve Elektroenergjetike, CIGRE. Kjo u bë gjatë fillimit të punimeve të komitetit të ...
Kosova Press | 08-Nov-2019 16:03
Drejtori gjeneral i KEDS-it, Alper Erbas është nderuar me mirënjohje nga ana e një prej organizatave më prestigjioze në botë të Sistemeve Elektroenergjetike, CIGRE. Kjo u bë gjatë fillimit të punimeve të komitetit të ...

KEDS pjesë e rëndësishme e konferencës së CIGRE
Drejtori Gjeneral i KEDS-it, Alper Erbas është nderuar me mirënjohje nga ana e një prej organizatave më prestigjioze në botë të Sistemeve Elektroenergjetike, CIGRE. Kjo u bë gjatë fillimit të punimeve të komitetit të ...
InFokusi | 08-Nov-2019 15:32
Drejtori Gjeneral i KEDS-it, Alper Erbas është nderuar me mirënjohje nga ana e një prej organizatave më prestigjioze në botë të Sistemeve Elektroenergjetike, CIGRE. Kjo u bë gjatë fillimit të punimeve të komitetit të ...

KEDS pjesë e rëndësishme e konferencës së CIGRE
Drejtori Gjeneral i KEDS-it, Alper Erbas është nderuar me mirënjohje nga ana e një prej organizatave më prestigjioze në botë të Sistemeve Elektroenergjetike, CIGRE. Kjo u bë gjatë fillimit të punimeve të komitetit të ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 14:59
Drejtori Gjeneral i KEDS-it, Alper Erbas është nderuar me mirënjohje nga ana e një prej organizatave më prestigjioze në botë të Sistemeve Elektroenergjetike, CIGRE. Kjo u bë gjatë fillimit të punimeve të komitetit të ...

KEDS pjesë e rëndësishme e konferencës së CIGRE
Kjo u bë gjatë fillimit të punimeve të komitetit të CIGRE Kosova, që po zhvillohet këto ditë në Prishtinë. “Jam krenar që si inxhinier dhe drejtues i KEDS-it jam pjesë e konfrenecës së parë të CIGRE-s në Kosovë”, tha Z. ...
Lajminet | 08-Nov-2019 14:55
Kjo u bë gjatë fillimit të punimeve të komitetit të CIGRE Kosova, që po zhvillohet këto ditë në Prishtinë. “Jam krenar që si inxhinier dhe drejtues i KEDS-it jam pjesë e konfrenecës së parë të CIGRE-s në Kosovë”, tha Z. ...

UBT-ja merr pjesë në konferencën e Komitetit Nacional “CIGRE”, nderohet me mirënjohje
Profesorët e Fakultetit Inxhinieri e Energjisë në UBT, Nexhmi Krasniqi, Besa Veseli, Nafije Shabani dhe Ines Bula-Bunjaku, kanë përfaqësuar UBT-në në konferencën e parë të Komitetit Nacional “CIGRE”, që po zhvillon ...
EkonomiaOnline | 07-Nov-2019 12:45
Profesorët e Fakultetit Inxhinieri e Energjisë në UBT, Nexhmi Krasniqi, Besa Veseli, Nafije Shabani dhe Ines Bula-Bunjaku, kanë përfaqësuar UBT-në në konferencën e parë të Komitetit Nacional “CIGRE”, që po zhvillon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved