ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:18

KBR mbështet zhvillimin e turizmit në Ballkanin Perëndimor. “Via Dinarika” është shembulli

KBR mbështet zhvillimin e turizmit në Ballkanin Perëndimor. “Via Dinarika” është shembulli
Fetija është 46 vjeç, ndërsa i shoqi, Mustafai, është 58. Së bashku ata kanë një bujtinë të vogël në Shtegun Dinarik, që ndryshe njihet me emrin “Via Dinarika”, dhe që kalon në të gjithë Ballkanin Perëndimor. Hozefa ...
RTSH | 08-Nov-2019 09:45
Fetija është 46 vjeç, ndërsa i shoqi, Mustafai, është 58. Së bashku ata kanë një bujtinë të vogël në Shtegun Dinarik, që ndryshe njihet me emrin “Via Dinarika”, dhe që kalon në të gjithë Ballkanin Perëndimor. Hozefa ...

Shtegu ‘Via Dinarica’ përmirësohet dita-ditës – nga zhvillimi i saj po përfitojnë edhe vizitorët
Është ora 11:00 e një të hëne të qetë. Në fshatin Rekë të Allagës në malet e Rugovës duket sikur panjat e gjelbra do t’i lagë shiu nga çasti në çast. Fetije Nikiqi po fillon përgatitjet për flinë me djathë, ndërsa ...
Gazeta Ekonomia | 07-Nov-2019 16:04
Është ora 11:00 e një të hëne të qetë. Në fshatin Rekë të Allagës në malet e Rugovës duket sikur panjat e gjelbra do t’i lagë shiu nga çasti në çast. Fetije Nikiqi po fillon përgatitjet për flinë me djathë, ndërsa ...

Shtegu ‘Via Dinarika’ përmirësohet dita-ditës – nga zhvillimi i saj po përfitojnë edhe vizitorët
Është ora 11:00 e një të hëne të qetë. Në fshatin Rekë të Allagës në malet e Rugovës duket sikur panjat e gjelbra do t’i lagë shiu nga çasti në çast. Fetije Nikiqi po fillon përgatitjet për flinë me djathë, ndërsa ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 15:45
Është ora 11:00 e një të hëne të qetë. Në fshatin Rekë të Allagës në malet e Rugovës duket sikur panjat e gjelbra do t’i lagë shiu nga çasti në çast. Fetije Nikiqi po fillon përgatitjet për flinë me djathë, ndërsa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved