ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 18:19

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, kandidat për President

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, kandidat për President
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar në ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 16:12
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar në ...

Miliarderi amerikan Bloomberg mund të hyjë në garën presidenciale
Ish kryetari i bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg po shqyrton idenë për të hyrë në garë për zgjedhjet presidenciale amerikane të vitit 2020. Bloomberg synon të marrë mbështetjen e demokratëve për të qënë ai ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 11:46
Ish kryetari i bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg po shqyrton idenë për të hyrë në garë për zgjedhjet presidenciale amerikane të vitit 2020. Bloomberg synon të marrë mbështetjen e demokratëve për të qënë ai ...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 21:52
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar ...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar ...
Arbresh | 08-Nov-2019 21:00
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar ...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:25
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar ...

Ish-kryebashkiaku i New Yorkut sfidon Trumpin në zgjedhjet presidenciale 2020
Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. New York Times e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave Bloomberg do të ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 14:15
Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. New York Times e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave Bloomberg do të ...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për president i Shteteve të Bashkuara
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë, shkruan Zëri i Amerikës. Zoti Bloomberg pritet që të ...
Portalb | 08-Nov-2019 14:08
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë, shkruan Zëri i Amerikës. Zoti Bloomberg pritet që të ...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për president i Shteteve të Bashkuara
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar ...
Zeri Amerikes | 08-Nov-2019 13:25
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet për të kandiduar ...

Bloomberg i gatshëm për presidencialet 2020
Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”. Bloomberg do të prezantojë ...
Aktuale.MK | 08-Nov-2019 12:48
Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”. Bloomberg do të prezantojë ...

Michael Bloomberg i hap dyert kandidaturës për president të Amerikës (VIDEO)
Michael Bloomberg, ish-kryetari miliarder i bashkisë së New York City, po i hap dyert një fushate presidenciale demokratike të vitit 2020, duke paralajmëruar se fushata e tanishme e kandidatëve është e pajisur keq për ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 11:41
Michael Bloomberg, ish-kryetari miliarder i bashkisë së New York City, po i hap dyert një fushate presidenciale demokratike të vitit 2020, duke paralajmëruar se fushata e tanishme e kandidatëve është e pajisur keq për ...

Ambicia e sinjalizuar e një miliarderi, Bloomberg: unë mund ta mund Trump-in!
Ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, Michael Bloomberg po konsideron seriozisht hyrjen në garën për t’u përzgjedhur si kandidat presidencial nga radhët e demokratëve, në ballafaqimin e pritshëm me Trump në 2020-ën. ...
Tesheshi | 08-Nov-2019 11:20
Ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, Michael Bloomberg po konsideron seriozisht hyrjen në garën për t’u përzgjedhur si kandidat presidencial nga radhët e demokratëve, në ballafaqimin e pritshëm me Trump në 2020-ën. ...

Bloomberg është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale të vitit 2020
Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”. Bloomberg do të prezantojë ...
RTSH | 08-Nov-2019 11:14
Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”. Bloomberg do të prezantojë ...

Bloomberg i gatshëm për presidencialet 2020
Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”. Bloomberg do të prezantojë ...
Alsat-M | 08-Nov-2019 10:54
Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”. Bloomberg do të prezantojë ...

Bloomberg i gatshëm për presidencialet 2020
Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane “New York Times”.
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:36
Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane “New York Times”.

Ish-kryebashkiaku i New Yorkut sfidon Trumpin, në zgjedhjet presidenciale të vitit 2020
Michael Bloombergu, ish-kryetari i Bashkisë së New Yorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. “New York Times”-i e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave Bloombergu, ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 09:33
Michael Bloombergu, ish-kryetari i Bashkisë së New Yorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. “New York Times”-i e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave Bloombergu, ...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut sfidon Trump në zgjedhjet presidenciale të vitit 2020
Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. New York Times e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave Bloomberg do të ...
Arbresh | 08-Nov-2019 09:32
Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. New York Times e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave Bloomberg do të ...

Zgjedhjet presidenciale 2020, biznesmeni miliarder vendos të sfidojë Trump
Biznesmeni miliarder Michael Bloomberg po konsideron me forcë hyrjen në garën për nominimin presidencial të Partisë Demokratike të SHBA. Ish-kryetari i Qytetit të Nju Jorkut është i shqetësuar se kandidatët e tanishëm ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 08:49
Biznesmeni miliarder Michael Bloomberg po konsideron me forcë hyrjen në garën për nominimin presidencial të Partisë Demokratike të SHBA. Ish-kryetari i Qytetit të Nju Jorkut është i shqetësuar se kandidatët e tanishëm ...

Michael Bloomberg po bëhet gati të kandidojë për President
Në një kohë kur duhet të fillojë pakësimi i numrit të kandidatëve për president në Partinë Demokratike, një emër i njohur do t’u shtohet gati 20 të tjerëve në garë. Ish-kryebashkiaku i njohur njujorkez, Michael R. ...
Illyriapress | 08-Nov-2019 00:21
Në një kohë kur duhet të fillojë pakësimi i numrit të kandidatëve për president në Partinë Demokratike, një emër i njohur do t’u shtohet gati 20 të tjerëve në garë. Ish-kryebashkiaku i njohur njujorkez, Michael R. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved