ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 23:46

Hedhet shorti për Kupën e Kosovës

Hedhet shorti për Kupën e Kosovës
Të premten në zyrat e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në basketboll, në të dyja konkurrencat. Në konkurrencën e meshkujve janë katër grupe A, B, C dhe D me nga shtatë ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 16:45
Të premten në zyrat e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në basketboll, në të dyja konkurrencat. Në konkurrencën e meshkujve janë katër grupe A, B, C dhe D me nga shtatë ...

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës
Janë mësuar çiftet e rrethit të katërt të Kupës së Kosovës në futboll Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur se është hedhur shorti për rrethin e katërt të Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 29-Nov-2016 15:34
Janë mësuar çiftet e rrethit të katërt të Kupës së Kosovës në futboll Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur se është hedhur shorti për rrethin e katërt të Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta Express. ...

Futsall: Kosova mëson kundërshtarët për kualifikueset drejt Euro 2022 – Gjermania skuadra më fortë e grupit
‘Dardanët’ do të kenë punë me tri skuadra, në rrugëtimin drejt Euro 2022, ku kundërshtarin më të fortë do ta ketë Gjermaninë. Dy skuadrat tjera që luajnë në grup me Kosovën janë Gjeorgjia dhe Austria. Kështu duket grupi ...
Lajminet | 08-Nov-2019 17:21
‘Dardanët’ do të kenë punë me tri skuadra, në rrugëtimin drejt Euro 2022, ku kundërshtarin më të fortë do ta ketë Gjermaninë. Dy skuadrat tjera që luajnë në grup me Kosovën janë Gjeorgjia dhe Austria. Kështu duket grupi ...

Hedhet shorti për Kupën e Kosovës
Të premten në zyrat e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në basketboll, në të dyja konkurrencat. Në konkurrencën e meshkujve janë katër grupe A, B, C dhe D me nga shtatë ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 16:51
Të premten në zyrat e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në basketboll, në të dyja konkurrencat. Në konkurrencën e meshkujve janë katër grupe A, B, C dhe D me nga shtatë ...

Hedhet shorti për Kupën e Kosovës
Të premten në zyrat e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në basketboll, në të dyja konkurrencat. Në konkurrencën e meshkujve janë katër grupe A, B, C dhe D me nga shtatë ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 16:33
Të premten në zyrat e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në basketboll, në të dyja konkurrencat. Në konkurrencën e meshkujve janë katër grupe A, B, C dhe D me nga shtatë ...

Hidhet shorti për kualifikimet e Euro 2022, Kosova në grup me Gjermaninë
Është hedhur shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian Euro 2022. Në qytetin zviceran Nyon, krerët e UEFA-se kanë hedhur shortin për kualifikimet e kampionatit evropian Euro 2022, ku Përfaqësuesja e Kosovës në ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 19:22
Është hedhur shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian Euro 2022. Në qytetin zviceran Nyon, krerët e UEFA-se kanë hedhur shortin për kualifikimet e kampionatit evropian Euro 2022, ku Përfaqësuesja e Kosovës në ...

Hedhet shorti për Kupën e Kosovës
Të premten në zyrat e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në basketboll, në të dyja konkurrencat.
Kosova Press | 08-Nov-2019 15:37
Të premten në zyrat e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në basketboll, në të dyja konkurrencat.

Maqedonia nikoqire e eliminatoreve për Euro 2022 në futsal
Përfaqësuesja e Maqedonisë do të jetë nikoqire e ndeshjeve eliminatore për Europianin e vitit 2022 në futsal, njofton “infOSport.mk”. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës e shortoi Maqedoninë në grupin “I” së bashku edhe ...
InfoSport.mk | 08-Nov-2019 10:58
Përfaqësuesja e Maqedonisë do të jetë nikoqire e ndeshjeve eliminatore për Europianin e vitit 2022 në futsal, njofton “infOSport.mk”. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës e shortoi Maqedoninë në grupin “I” së bashku edhe ...

Kualifikimet e evropianit në futsall: Kosova në një grup me Gjermaninë
Sot në Nion është hedhur shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2022 në futsall, që do të mbahet në Holandë. Pjesëmarrës në tërheqjen e shortit ishte edhe delegacioni i Federatës së Futbollit të Kosovës, me ...
Klan Kosova | 07-Nov-2019 18:52
Sot në Nion është hedhur shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2022 në futsall, që do të mbahet në Holandë. Pjesëmarrës në tërheqjen e shortit ishte edhe delegacioni i Federatës së Futbollit të Kosovës, me ...

Kosova me dy mungesa të mëdha kundër Austrisë
Kosova U21 do të zhvilloj këtë muaj një ndeshje shumë të rëndësishme për kualifikimet e kampionatit evropian 2021 kundër Austrisë. Megjithatë, trajneri Rafet Prekazi nuk do të ketë në dispozicion dy futbollistë shumë të ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 18:05
Kosova U21 do të zhvilloj këtë muaj një ndeshje shumë të rëndësishme për kualifikimet e kampionatit evropian 2021 kundër Austrisë. Megjithatë, trajneri Rafet Prekazi nuk do të ketë në dispozicion dy futbollistë shumë të ...

Kualifikimet e 'EURO 2022', Kosova në grup më Gjermaninë
Është hedhur shorti në Nion të Zvicrës për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2022 në futsall, që do të mbahet në Holandë. Përfaqësuesja e Kosovës u përfshi në Grupin F, ku do të ketë për kundërshtarë......
Zeri | 07-Nov-2019 17:36
Është hedhur shorti në Nion të Zvicrës për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2022 në futsall, që do të mbahet në Holandë. Përfaqësuesja e Kosovës u përfshi në Grupin F, ku do të ketë për kundërshtarë......

U hodh shorti për kualifikimet e Evropianit 2022 në futsall
Sot në Nion është hedhur shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2022 në futsall, që do të mbahet në Holandë. Pjesëmarrës në tërheqjen e shortit ishte edhe delegacioni i FFK-së, me anëtarin e Komitetit Ekzekutiv, ...
InFokusi | 07-Nov-2019 17:05
Sot në Nion është hedhur shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2022 në futsall, që do të mbahet në Holandë. Pjesëmarrës në tërheqjen e shortit ishte edhe delegacioni i FFK-së, me anëtarin e Komitetit Ekzekutiv, ...

U hodh shorti për kualifikimet e Evropianit 2022 në futsall
Në vitin 2022, Kampionati Evropian do të mbahet në Holandë, dhe UEFA sot ka hedhur shortin. Kosova do të jetë në grupin F, me kundërshtarët si Gjeorgjia, Gjermania dhe Austria. Njoftimi i plotë i FFK: Sot në Nion është ...
Lajminet | 07-Nov-2019 16:35
Në vitin 2022, Kampionati Evropian do të mbahet në Holandë, dhe UEFA sot ka hedhur shortin. Kosova do të jetë në grupin F, me kundërshtarët si Gjeorgjia, Gjermania dhe Austria. Njoftimi i plotë i FFK: Sot në Nion është ...

U hodh shorti për kualifikimet e Evropianit 2022 në futsall
Sot në Nion është hedhur shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2022 në futsall, që do të mbahet në Holandë.
Kosova Press | 07-Nov-2019 16:11
Sot në Nion është hedhur shorti për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2022 në futsall, që do të mbahet në Holandë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved