ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:37

Gjendet një trup i pajetë në Tiranë

Gjendet një trup i pajetë në Tiranë
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, ...
Albportali | 08-Nov-2019 20:57
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, ...

Gjendet një trup i pajetë në Tiranë
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:43
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, ...

Gjendet një trup i dekompozuar në Tiranë
Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga kqyrja paraprake e ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:39
Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga kqyrja paraprake e ...

Gjendet një trup i pajetë në Tiranë
Në mesditën e sotme, në kryeqytet është gjendur një trup i pajetë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës. Njoftimi i policisë: “Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë ...
Dritare | 08-Nov-2019 18:38
Në mesditën e sotme, në kryeqytet është gjendur një trup i pajetë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës. Njoftimi i policisë: “Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë ...

Gjendet një person i vdekur
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 18:26
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i ...

Tiranë, gjendet një njeri pa shenja jete
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 17:49
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i ...

Tiranë, gjendet një trup i pajetë në Rrugën e Kavajës
Policia bëri të ditur pak minuta më parë se në Rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike, tashmë jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. ...
RTSH | 08-Nov-2019 17:36
Policia bëri të ditur pak minuta më parë se në Rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike, tashmë jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. ...

Gjendet një trup i pajetë dhe i dekompozuar në Tiranë, dyshimet e para
TIRANË Një 39-vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugën e Kavajës në Tiranë. Lajmi konfirmohet nga policia e Tiranës. Sipas bluve të kryeqytetit, trupi i pajetë i shtetasit me iniciale R.Z u gjet në një ndërtesë që ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 17:03
TIRANË Një 39-vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugën e Kavajës në Tiranë. Lajmi konfirmohet nga policia e Tiranës. Sipas bluve të kryeqytetit, trupi i pajetë i shtetasit me iniciale R.Z u gjet në një ndërtesë që ...

E rëndë, gjendet një trup i pajetë në Tiranë
Një trup i pajetë është gjetur këtë të premte brenda një ndërtese që ka shërbyer dikur si kabine elektrike në Tiranë Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën e “Kavajës”, ku trupi i dekompozuar, i përket shtetasit R. ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 17:16
Një trup i pajetë është gjetur këtë të premte brenda një ndërtese që ka shërbyer dikur si kabine elektrike në Tiranë Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën e “Kavajës”, ku trupi i dekompozuar, i përket shtetasit R. ...

E rëndë/ Si u gjet i dekompozuar 39 vjeçari në Tiranë
Një i ri u gjet i pajetë ditën e sotme pranë Parkut të Autobuzëve në Tiranë. Sipas policisë, personi që u gjet pa shenja jete është R. Z, 39 vjeç. Trupi i tij është gjetur i dekompozuar, çka supozohet se ka ndërruar ...
Telegraf | 08-Nov-2019 17:11
Një i ri u gjet i pajetë ditën e sotme pranë Parkut të Autobuzëve në Tiranë. Sipas policisë, personi që u gjet pa shenja jete është R. Z, 39 vjeç. Trupi i tij është gjetur i dekompozuar, çka supozohet se ka ndërruar ...

Tiranë, gjendet një trup i pajetë në Rrugën e Kavajës
Policia bëri të ditur pak minuta më parë se në Rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike, tashmë jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. ...
Medial | 08-Nov-2019 17:29
Policia bëri të ditur pak minuta më parë se në Rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike, tashmë jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. ...

Tiranë, gjendet një njeri pa shenja jete
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 17:29
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në kryeqytet. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i ...

Gjendet i pajetë një person në kryeqytet
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet, një person është gjendur i pajetë në orët e pasdites në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pranë Parkut të Autobusëve. Nuk ka ende informacion lidhur mbi rrethanat ...
Telegraf | 08-Nov-2019 16:45
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet, një person është gjendur i pajetë në orët e pasdites në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pranë Parkut të Autobusëve. Nuk ka ende informacion lidhur mbi rrethanat ...

Gjendet i dekompozuar trupi i një 39 vjeçari shqiptar
Trupi i pajetë i një të riu është gjetur këtë të premte në Tiranë, në afërsi të rrugës së Kavajës. Trupi i dekompozuar është gjetur në një godinë që ka shërbyer si një kabinë elektrike, por që tashmë është jashtë ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 17:29
Trupi i pajetë i një të riu është gjetur këtë të premte në Tiranë, në afërsi të rrugës së Kavajës. Trupi i dekompozuar është gjetur në një godinë që ka shërbyer si një kabinë elektrike, por që tashmë është jashtë ...

Tiranë, gjendet i dekompozuar trupi i një mashkulli (Detajet e para)
Është gjetur një trup i pajetë në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije për Dosja.al se trupi i pajetë është gjetur në gjendje të dekompozuar dhe i përket një personi me inicialet R.Z., 39 vjeç, i gjinisë mashkull. ...
Lapsi | 08-Nov-2019 17:11
Është gjetur një trup i pajetë në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije për Dosja.al se trupi i pajetë është gjetur në gjendje të dekompozuar dhe i përket një personi me inicialet R.Z., 39 vjeç, i gjinisë mashkull. ...

Gjendet i pa jete nje person ne Tirane, policia nis hetimet
Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 17:16
Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga ...

Gjendet një trup i dekompozuar në mes të Tiranës, dyshimet e para
Policia ka gjetur një trup të dekompozuar gjatë ditës së sotme tek Rruga e Kavajës në Tiranës. Burime zyrtare bëjnë me dije se kufoma u gjet pa shenja dhune brenda një kabine elektrike jashtë funksionit. Mësohet se ...
ABCNews | 08-Nov-2019 17:08
Policia ka gjetur një trup të dekompozuar gjatë ditës së sotme tek Rruga e Kavajës në Tiranës. Burime zyrtare bëjnë me dije se kufoma u gjet pa shenja dhune brenda një kabine elektrike jashtë funksionit. Mësohet se ...

E FUNDIT/ Gjendet një trup i dekompozuar në Tiranës
Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga ...
ABCNews | 08-Nov-2019 17:01
Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga ...

Policia e Tiranës jep detaje për trupin e pajetë: Vdekja dyshohet nga shkaqe natyrale
Një person është gjendur i pajetë pasditen e sotme në Tiranë, pranë Parkut të Autobusëve. Policia njofton se ka ndërruar jetë shtetasi R. Z.,39 vjeç për shkaqe natyrale. “Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 17:11
Një person është gjendur i pajetë pasditen e sotme në Tiranë, pranë Parkut të Autobusëve. Policia njofton se ka ndërruar jetë shtetasi R. Z.,39 vjeç për shkaqe natyrale. “Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ...

ZYRTARE: Merret vendim i pabesueshëm për incidentin ajror të futbollistit Sala dhe pilotit Ibbotson
Avioni i cili u rrëzua në Kanalin Anglez dhe që ia mori jetën futbollistit Emiliano Sala tashmë është shkatërruar i tëri derisa trupi i pajetë i pilotit nuk mund të gjendet më asnjëherë. 28-vjeçari Sala ka ndërruar ...
Zeri | 06-Nov-2019 23:57
Avioni i cili u rrëzua në Kanalin Anglez dhe që ia mori jetën futbollistit Emiliano Sala tashmë është shkatërruar i tëri derisa trupi i pajetë i pilotit nuk mund të gjendet më asnjëherë. 28-vjeçari Sala ka ndërruar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved