ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:48

Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates dhuron 100 milionë dollarë për të gjetur ilaçin kundër HIV-it

Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates dhuron 100 milionë dollarë për të gjetur ilaçin kundër HIV-it
Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates, në bashkëpunim me Institutin Nacional të Shëndetit, synojnë t’i zhvillojnë ilaçet revolucionare kundër HIV-i. Çifti miliarder janë filantropët më gjenerozë në SHBA, ndërkaq edhe më ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 15:37
Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates, në bashkëpunim me Institutin Nacional të Shëndetit, synojnë t’i zhvillojnë ilaçet revolucionare kundër HIV-i. Çifti miliarder janë filantropët më gjenerozë në SHBA, ndërkaq edhe më ...

Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates i dhuron 100 milionë dollarë për të gjetur ilaçin kundër HIV-it
Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates, në bashkëpunim me Institutin Nacional të Shëndetit, synojnë t’i zhvillojnë ilaçet revolucionare kundër HIV-i. Çifti miliarder janë filantropët më gjenerozë në SHBA, ndërkaq edhe......
Zeri | 08-Nov-2019 12:54
Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates, në bashkëpunim me Institutin Nacional të Shëndetit, synojnë t’i zhvillojnë ilaçet revolucionare kundër HIV-i. Çifti miliarder janë filantropët më gjenerozë në SHBA, ndërkaq edhe......

Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates i dhuron 100 milionë dollarë për të gjetur ilaçin kundër HIV-it
Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates, në bashkëpunim me Institutin Nacional të Shëndetit, synojnë t’i zhvillojnë ilaçet revolucionare kundër HIV-i. Çifti miliarder janë filantropët më gjenerozë në SHBA, ndërkaq edhe më ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 12:03
Fondacioni i Bill dhe Melinda Gates, në bashkëpunim me Institutin Nacional të Shëndetit, synojnë t’i zhvillojnë ilaçet revolucionare kundër HIV-i. Çifti miliarder janë filantropët më gjenerozë në SHBA, ndërkaq edhe më ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved