ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 18:29

“Nuk kërkoj hakmarrje”/ Kejvina merret në pyetje për telefonatat me Rrajën, Einxhel Shkira ka një mesazh: Rrugë të mbarë ku*vë

“Nuk kërkoj hakmarrje”/ Kejvina merret në pyetje për telefonatat me Rrajën, Einxhel Shkira ka një mesazh: Rrugë të mbarë ku*vë
TIRANE Ditën e djeshme ‘BalkanWeb’ zbuloi se modelja e njohur shqiptare kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. E kjo miqësi ka bërë që Kejvina ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 14:01
TIRANE Ditën e djeshme ‘BalkanWeb’ zbuloi se modelja e njohur shqiptare kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. E kjo miqësi ka bërë që Kejvina ...

Atentati ndaj prokurorit, Redjan Rraja kërkon lirinë në Gjykatën e Apelit
Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ‘Arrest me burg’ ndaj klientit të tij. Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për Redjan Rrajën. Ndërkohë burimet ...
Lapsi | 08-Nov-2019 14:25
Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ‘Arrest me burg’ ndaj klientit të tij. Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për Redjan Rrajën. Ndërkohë burimet ...

Shpërthen Einxhel Shkira ndaj gazetarëve: Idiotë
Një postim i moderatores Einxhel Shkira mbrëmjen e djeshme është interpretuar si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës. Kjo e fundit u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku u mor në pyetje në lidhje me Redian ...
Lapsi | 08-Nov-2019 14:08
Një postim i moderatores Einxhel Shkira mbrëmjen e djeshme është interpretuar si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës. Kjo e fundit u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku u mor në pyetje në lidhje me Redian ...

FOTO/ Einxhel Shkira shijon hakmarrjen pasi e rrahu Kejvina: K*rvë udhë…
Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen pas shoqërimit në polici të Kejvina Kthellës. Në një postim të bërë në rrjetet sociale, moderatorja ka publikuar një shprehje me anë të së cilës ‘i uron’ rrugë të mbarë ...
Lexo | 08-Nov-2019 19:29
Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen pas shoqërimit në polici të Kejvina Kthellës. Në një postim të bërë në rrjetet sociale, moderatorja ka publikuar një shprehje me anë të së cilës ‘i uron’ rrugë të mbarë ...

Einxhel Shkira shpërthen ndaj gazetarëve
Tashmë dihet konflikti i Eixhelit me Kejvina Kthellën, dhe pasi kjo e fundit u ftua nga prokuroria për hetimet ndaj vrasjes së një të riu, Einxheli kishte bërë një postim që më pas u keqinterpretua nga mediat, shkruan . ...
Lajminet | 08-Nov-2019 14:36
Tashmë dihet konflikti i Eixhelit me Kejvina Kthellën, dhe pasi kjo e fundit u ftua nga prokuroria për hetimet ndaj vrasjes së një të riu, Einxheli kishte bërë një postim që më pas u keqinterpretua nga mediat, shkruan . ...

Redjan Rraja kërkon lirimin nga paraburgimi
Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ‘Arrest me burg’ ndaj klientit të tij. Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për Redjan Rrajën. Ndërkohë burimet ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2019 13:33
Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ‘Arrest me burg’ ndaj klientit të tij. Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për Redjan Rrajën. Ndërkohë burimet ...

Pas ndarjes nga Arbenita Ismajli, Fero në krah me një femër tjetër
Ditë më parë në media u raportua se Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë përleshur me moderatoren Einxhel Shkira, shkruan GazetaBlic. Sherri ka degjeneruar në përleshje fizike, ndërsa ngjarja ka ndodhur pranë ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 13:32
Ditë më parë në media u raportua se Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë përleshur me moderatoren Einxhel Shkira, shkruan GazetaBlic. Sherri ka degjeneruar në përleshje fizike, ndërsa ngjarja ka ndodhur pranë ...

Ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici, për atentatin ndaj Arjan Ndojit
Modelja Kejvina Kthella është marrë në pyetje nga policia, pas telefonatave dhe mesazheve të shumta që kishte shkëmbyer me Redjan Rrajën, autorin e dyshuar për plagosjen e prokuror Arjan Ndojit. Kejvina dyshohet se ...
Dritare | 08-Nov-2019 12:35
Modelja Kejvina Kthella është marrë në pyetje nga policia, pas telefonatave dhe mesazheve të shumta që kishte shkëmbyer me Redjan Rrajën, autorin e dyshuar për plagosjen e prokuror Arjan Ndojit. Kejvina dyshohet se ...

“Rrugë të mbarë ku*vë”, ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici për atentatin ndaj Arjan Ndojit
Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën. Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga telefonatat dhe sms-të e ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 10:31
Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën. Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga telefonatat dhe sms-të e ...

Pasi tha “Udhëtim të mbarë kur*vë”/ Einxhel shfajësohet në Instagram: “Gazetarë idiot, do ju gjej emrat një e nga një!”
Një postim i moderatores Einxhel Shkira mbrëmjen e djeshme është interpretuar si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës. Kjo e fundit u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku u mor në pyetje në lidhje me Redian ...
Lexo | 08-Nov-2019 12:19
Një postim i moderatores Einxhel Shkira mbrëmjen e djeshme është interpretuar si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës. Kjo e fundit u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku u mor në pyetje në lidhje me Redian ...

Kunjat per Kejvinen? Einxhel shperthen ne Instagram
Një postim i moderatores Einxhel Shkira mbrëmjen e djeshme është interpretuar si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës. Kjo e fundit u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku u mor në pyetje në lidhje me Redian ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 11:55
Një postim i moderatores Einxhel Shkira mbrëmjen e djeshme është interpretuar si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës. Kjo e fundit u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku u mor në pyetje në lidhje me Redian ...

“Rrugë të mbarë k****”, ish-moderatorja e 'Top Channel' reagon për mesazhin që u tha se i dërgoi Kejvinës pasi ajo u mor në pyetje për atentatin ndaj prokurorit Ndoja: Do ju gjej emrat një e nga një!
Postuar: 08/11/2019 - 11:49 Sherri i bujshëm mes moderatores Einxhel Shkira dhe modeles Kejvina Kthella po komentohet gjerësisht në rrjetet sociale. Madje një postim në Instagram i moderatores ditën e djeshme është ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 11:55
Postuar: 08/11/2019 - 11:49 Sherri i bujshëm mes moderatores Einxhel Shkira dhe modeles Kejvina Kthella po komentohet gjerësisht në rrjetet sociale. Madje një postim në Instagram i moderatores ditën e djeshme është ...

“Rrugë të mbarë ku*vë”! Kejvina u mor në pyetje për telefonatat me Redjan Rrajën, Einxhel Shkira bën postimin
Emri i bukuroshes Kejvina Kthella përbën sërish lajm por këtë herë jo në ato rozë, por në njoftimet e kronikës, pasi vajza e njohur showbiz-it shqiptar, që është edhe pjesë e modelingut, është zbuluar se kishte miqësi ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 10:49
Emri i bukuroshes Kejvina Kthella përbën sërish lajm por këtë herë jo në ato rozë, por në njoftimet e kronikës, pasi vajza e njohur showbiz-it shqiptar, që është edhe pjesë e modelingut, është zbuluar se kishte miqësi ...

“Rrugë të mbarë k***”, Kejvina Kthella u mor në pyetje nga Policia për telefonatat me Redjan Rrajën, ish moderatorja e njohur bën reagimin e papritur pasi e rrahu poshtë pallatit
Postuar: 08/11/2019 - 10:29 Kejvina Kthella është bërë sërish lajm ditën e djeshme, por këtë herë jo në ato rozë.Në njoftimet e kronikës ajo është zbuluar se kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 10:31
Postuar: 08/11/2019 - 10:29 Kejvina Kthella është bërë sërish lajm ditën e djeshme, por këtë herë jo në ato rozë.Në njoftimet e kronikës ajo është zbuluar se kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë ...

Einxhel Shkira duket e ka shijuar thirrjen e Kejvinës në polici: “ Rrugë të mbarë…!!
Einxhel Shkira nuk e fshehur faktin që e e ka shijuar lajmin e shoqërimit të Kejvina Kthellës në polici për 10 orë. Përpara pak kohës, dy vajzat e njohura patën mes tyre një përplasje fizike, e bashkë me Kejvinë ishte ...
Bordo | 08-Nov-2019 00:25
Einxhel Shkira nuk e fshehur faktin që e e ka shijuar lajmin e shoqërimit të Kejvina Kthellës në polici për 10 orë. Përpara pak kohës, dy vajzat e njohura patën mes tyre një përplasje fizike, e bashkë me Kejvinë ishte ...

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës
Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për atentatin ndaj ...
Zeri | 07-Nov-2019 23:59
Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për atentatin ndaj ...

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës
Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për atentatin ndaj ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 23:24
Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për atentatin ndaj ...

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës
Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për atentatin ndaj ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 23:08
Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për atentatin ndaj ...

Einxhel Shkira shijon shoqërimin në polici të Kejvinës: Rrugë të mbarë
Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për atentatin ndaj ...
Lapsi | 07-Nov-2019 22:52
Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm për atentatin ndaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved