ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 23:36

Elbasan/ Një psikolog për 2 mijë nxënës, e pamundur puna me çdo fëmijë

Elbasan/ Një psikolog për 2 mijë nxënës, e pamundur puna me çdo fëmijë
Prania e psikologut në cdo shkollë, gjithnjë e më tëpër bëhet domosdoshmëri, nisur edhe nga problematikat, jo vetëm të adoleshentëve, por edhe të fëmijëve. Kontakti i përditshëm me psikologun e bën atë një person të ...
Top Channel | 08-Nov-2019 12:35
Prania e psikologut në cdo shkollë, gjithnjë e më tëpër bëhet domosdoshmëri, nisur edhe nga problematikat, jo vetëm të adoleshentëve, por edhe të fëmijëve. Kontakti i përditshëm me psikologun e bën atë një person të ...

Pse nuk duhet ta ndaloni fëmijën të ndotet gjatë ushqyerjes?
Shumë nëna janë të fiksuara pas higjienës së fëmijëve dhe sfida më e madhe është gjatë kohës së ushqimit, atëherë kur fëmijët ndoten më së shumti. Mirëpo, studime e fundit tregojnë se nuk duhet......
Zeri | 07-Nov-2019 11:09
Shumë nëna janë të fiksuara pas higjienës së fëmijëve dhe sfida më e madhe është gjatë kohës së ushqimit, atëherë kur fëmijët ndoten më së shumti. Mirëpo, studime e fundit tregojnë se nuk duhet......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved