ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 23:36

Dy titullarë shqetësojnë Sarrin, në dyshim për duelin ndaj Milanit

Dy titullarë shqetësojnë Sarrin, në dyshim për duelin ndaj Milanit
Juventusi siguroi në Rusi kualifikimin në fazën e 1/16 në Champions League dhe tani do të tentojë të mposhtë Milanin të dielën në mbrëmje. Bardhezinjtë presin ekipin e Piolit në shtëpi. Një ndër duelet më të bukura të ...
ABCNews | 08-Nov-2019 18:38
Juventusi siguroi në Rusi kualifikimin në fazën e 1/16 në Champions League dhe tani do të tentojë të mposhtë Milanin të dielën në mbrëmje. Bardhezinjtë presin ekipin e Piolit në shtëpi. Një ndër duelet më të bukura të ...

18:29 Ronaldo dhe De Ligt në dyshim për Milanin A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të...
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 18:32
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...

Ronaldo dhe De Ligt në dyshim për Milanin
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 18:31
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...

De Ligt pritet të luaj nga minuta e parë ndaj Milanit
Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës. Megjithatë ai duket se ka punuar i ndarë nga grupi i lojtarëve tjerë, dhe sot pritet të rikthehet në grup dhe të përgatitet ...
InFokusi | 08-Nov-2019 13:25
Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës. Megjithatë ai duket se ka punuar i ndarë nga grupi i lojtarëve tjerë, dhe sot pritet të rikthehet në grup dhe të përgatitet ...

De Ligt shtrëngon dhëmbët, pritet të luaj nga minuta e parë ndaj Milanit
Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës.
Kosova Press | 08-Nov-2019 13:17
Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës.

Juventusi në 1/8 e finales, dorëzohet At.Madrid
Juventusi ka prerë biletën për në turin tjetër të Ligës së Kampioneve, falë një goli në shtesë të Daglas Kosta në transfertën përballë Lokomotiv Moskës. Skuadra bardhezi kishte kaluar e para në avantazh me Ramzein, por ...
Alsat-M | 06-Nov-2019 23:12
Juventusi ka prerë biletën për në turin tjetër të Ligës së Kampioneve, falë një goli në shtesë të Daglas Kosta në transfertën përballë Lokomotiv Moskës. Skuadra bardhezi kishte kaluar e para në avantazh me Ramzein, por ...

Juventusi pret biletën për në turin tjetër, e kualifikon në shtesë Duglas Kosta
Juventus ka prerë biletën për në turin tjetër të Ligës së Kampioneve falë një goli në shtesë të Duglas Kosta në transfertën përballë Lokomotiv Moskës. Skuadra bardhezi kishte kaluar e para në avantazh me Ramsein (4'), ...
Telegraf | 06-Nov-2019 21:17
Juventus ka prerë biletën për në turin tjetër të Ligës së Kampioneve falë një goli në shtesë të Duglas Kosta në transfertën përballë Lokomotiv Moskës. Skuadra bardhezi kishte kaluar e para në avantazh me Ramsein (4'), ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved