ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:28

Berat Rukiqi vazhdon “fushatën” në biznese, sot ishte Pejë

Berat Rukiqi vazhdon “fushatën” në biznese, sot ishte Pejë
Shefi i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, ppo vazhdon vizitat në ndërmarrje vendore të suksesshme anë e kënd Kosovës. Arsye e krejt këtyre vizitave nëpër prodhuesit vendor është për t’u dhënë përkrahje, e për të ...
InFokusi | 08-Nov-2019 16:40
Shefi i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, ppo vazhdon vizitat në ndërmarrje vendore të suksesshme anë e kënd Kosovës. Arsye e krejt këtyre vizitave nëpër prodhuesit vendor është për t’u dhënë përkrahje, e për të ...

Kryetari i OEK-ut takon Kelmendin e “Elkos Group”, flasin për sfidat dhe arritjet e sektorit privat
Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, i ka bërë sot një vizitë “Elkos Group”, pronar i së cilit është Ramiz Kelmendi. Këtë e ka bërë të ditur vetë Kelmendi, përmes një postimi në Facebook. “Isha i nderuar ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 14:20
Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, i ka bërë sot një vizitë “Elkos Group”, pronar i së cilit është Ramiz Kelmendi. Këtë e ka bërë të ditur vetë Kelmendi, përmes një postimi në Facebook. “Isha i nderuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved