ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 10:26

Banorët e Lalzit: Këtu është luftë, nuk marrim dot tapitë. Na vijnë nga 5 palë pronarë

Banorët e Lalzit: Këtu është luftë, nuk marrim dot tapitë. Na vijnë nga 5 palë pronarë
Tokat në Gjirin e Lalëzit dhe fshatin Hamallaj, prej disa vitesh po shfrytëzohen për ndërtime kompleksesh dhe resortesh. Por kjo hapësirë e bukur në anë të detit ka shkaktuar një luftë të gjatë që ka shkaktuar edhe ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 20:26
Tokat në Gjirin e Lalëzit dhe fshatin Hamallaj, prej disa vitesh po shfrytëzohen për ndërtime kompleksesh dhe resortesh. Por kjo hapësirë e bukur në anë të detit ka shkaktuar një luftë të gjatë që ka shkaktuar edhe ...

Banorët e Lalëzit: Këtu është luftë/ “Nuk marrim dot tapitë, na vijnë nga 5 palë pronarë”
Tokat në Gjirin e Lalëzit dhe fshatin Hamallaj, prej disa vitesh po shfrytëzohen për ndërtime kompleksesh dhe resortesh.
Top Channel | 08-Nov-2019 19:38
Tokat në Gjirin e Lalëzit dhe fshatin Hamallaj, prej disa vitesh po shfrytëzohen për ndërtime kompleksesh dhe resortesh.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved