ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 00:17

Banorët e Lalëzit: Këtu është luftë/ “Nuk marrim dot tapitë, na vijnë nga 5 palë pronarë”

Banorët e Lalëzit: Këtu është luftë/ “Nuk marrim dot tapitë, na vijnë nga 5 palë pronarë”
Tokat në Gjirin e Lalëzit dhe fshatin Hamallaj, prej disa vitesh po shfrytëzohen për ndërtime kompleksesh dhe resortesh.
Top Channel | 08-Nov-2019 19:38
Tokat në Gjirin e Lalëzit dhe fshatin Hamallaj, prej disa vitesh po shfrytëzohen për ndërtime kompleksesh dhe resortesh.

Nga vera në dimër kazinot veç shtohen në Karaçevë, në funksion edhe sonte!
Po bëhen afro një vit nga vendimi i Qeverisë së Kosovës për shfuqizimin e Ligjit për Lojërat e Fatit. Edhe pse një gjë e tillë u vendos, dikë nuk po e pengon aspak që të zhvillojë një biznes të jashtëligjshëm. Pikërisht ...
Indeks Online | 06-Nov-2019 20:42
Po bëhen afro një vit nga vendimi i Qeverisë së Kosovës për shfuqizimin e Ligjit për Lojërat e Fatit. Edhe pse një gjë e tillë u vendos, dikë nuk po e pengon aspak që të zhvillojë një biznes të jashtëligjshëm. Pikërisht ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved