ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:48

Banka Europiane e Investimeve dhe Fondi Shqiptar i Zhvillimit do të investojnë 200 mijë euro për asistencë teknike në Veri të Shqipërisë

Banka Europiane e Investimeve dhe Fondi Shqiptar i Zhvillimit do të investojnë 200 mijë euro për asistencë teknike në Veri të Shqipërisë
Banka Europiane e Investimeve (BEI) dhe Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi prej 200,000 eurosh për asistencë teknike për përgatitjen e një programi rajonal investimesh në ...
ScanTv | 08-Nov-2019 12:54
Banka Europiane e Investimeve (BEI) dhe Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi prej 200,000 eurosh për asistencë teknike për përgatitjen e një programi rajonal investimesh në ...

‘Klimë e përmirësuar investimesh’, Presidenti i BERZH pyetet mbi raportin e Bankës Botërore për korrupsionin
Presidenti i Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim(BERZH) Suma Chakrabarti, nuk ka dashur të komentojë raportinin e publikuar nga Banka Botërore lidhur me nivelin e korrupsionit në Shqipëri. Ai u shpreh se nuk ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 12:31
Presidenti i Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim(BERZH) Suma Chakrabarti, nuk ka dashur të komentojë raportinin e publikuar nga Banka Botërore lidhur me nivelin e korrupsionit në Shqipëri. Ai u shpreh se nuk ...

Presidenti i BERZH-it: Shqipëria progres nën drejtimin e qeverisë Rama, klimë e përmirësuar investimesh
Reformat e ndërmarra nga Shqipëria për përmirësimin e klimës së biznesit në vend dhe uljen e korrupsionit vlerësohen edhe nga institucionet financiare ndërkombëtare. Presidenti i Bankës Europiane për Rindërtim dhe ...
Lexo | 08-Nov-2019 11:50
Reformat e ndërmarra nga Shqipëria për përmirësimin e klimës së biznesit në vend dhe uljen e korrupsionit vlerësohen edhe nga institucionet financiare ndërkombëtare. Presidenti i Bankës Europiane për Rindërtim dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved