ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 04:38

Adelina Berisha sjell imazhe të reja tërheqëse nga projekti i ri

Adelina Berisha sjell imazhe të reja tërheqëse nga projekti i ri
Adelina Berisha është në përgatitke të projektit të ri muzikor. Këngëtarja e njohur ka nisur paralajmërimin e tij me imazh të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Fillimisht ajo sjelli një imazh nga ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 20:04
Adelina Berisha është në përgatitke të projektit të ri muzikor. Këngëtarja e njohur ka nisur paralajmërimin e tij me imazh të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Fillimisht ajo sjelli një imazh nga ...

Dua Lipa nuk i harron fansat, ja çfarë ka bërë për ta
Dua Lipa bëri një rikthim ‘shpërthyes’ me këngën e re ‘Don’t start now’ që është pjesë e albumit të saj të ri. Kënga e re e yllit kosovar e publikuar vetën pak ditë më parë tashmë ka tejkaluar të gjitha parashikimet ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 19:44
Dua Lipa bëri një rikthim ‘shpërthyes’ me këngën e re ‘Don’t start now’ që është pjesë e albumit të saj të ri. Kënga e re e yllit kosovar e publikuar vetën pak ditë më parë tashmë ka tejkaluar të gjitha parashikimet ...

Dua Lipa ka një falënderim masiv për fansat: Unë jam ende në proces e sipër, por mirënjohëse dhe po ju përcjell dashuri
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, po i gëzohet suksesit të këngës së saj më të fundit “Don’t start now”. Kënga e cila pati pritshmëri të mëdha nuk i ka zhgënjyer fansat, teksa për javë të tëra ka ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 19:30
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, po i gëzohet suksesit të këngës së saj më të fundit “Don’t start now”. Kënga e cila pati pritshmëri të mëdha nuk i ka zhgënjyer fansat, teksa për javë të tëra ka ...

Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se
Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të producentit të saj, ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 19:21
Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të producentit të saj, ...

Meghan Markle sërish shtatëzanë? Ja detajet që ngritën dyshime
Përmes disa fotografive mund të shihni se si do të dukeshin të famshmit tanë pa dhëmbë. Ermal Mamaqi është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen batutat, shkruan lajmi.net. Së fundi, ai ka përmbledhur ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 19:18
Përmes disa fotografive mund të shihni se si do të dukeshin të famshmit tanë pa dhëmbë. Ermal Mamaqi është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen batutat, shkruan lajmi.net. Së fundi, ai ka përmbledhur ...

Elvana Gjata siç nuk e kemi parë, shfaqet me stil të veçantë në setin e ri fotografik
Elvana Gjata është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe të reja, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi nga fotosesioni i ri, ku erdhi e veshur tërësisht në të zeza. Teksa ...
Lajminet | 08-Nov-2019 19:10
Elvana Gjata është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe të reja, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi nga fotosesioni i ri, ku erdhi e veshur tërësisht në të zeza. Teksa ...

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 18:54
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull ...

Morena Taraku: Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, muajt e fundit ka qenë një prej emrave më të komentuar në media. Përkundrejt atyre që shkruhen për të, bukuroshja me prejardhje nga Peja ka zgjedhur që të mos ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:43
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, muajt e fundit ka qenë një prej emrave më të komentuar në media. Përkundrejt atyre që shkruhen për të, bukuroshja me prejardhje nga Peja ka zgjedhur që të mos ...

Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri
Kida ka publikuar fotografi të reja nga prapaskenat e klipit të ri. Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt. Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja ...
Zeri | 08-Nov-2019 18:43
Kida ka publikuar fotografi të reja nga prapaskenat e klipit të ri. Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt. Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja ...

Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit
Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri. Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e ...
Zeri | 08-Nov-2019 18:43
Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri. Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e ...

Një foto e Leonora Jakupi me Sabriun që ngriti edhe ndonjë pikëpyetje...
Ne fakt, postimi i saj lidhet me nje kenge qe dy artistet kane pergatitur se bashku, por me shume se ketu, interesi i fans-ave ishte per look-un e saj dhe ndonje hamendesoi edhe per ndonje nderhyrje... Dhe sigurisht qe ...
ikub.al | 07-Nov-2019 13:50
Ne fakt, postimi i saj lidhet me nje kenge qe dy artistet kane pergatitur se bashku, por me shume se ketu, interesi i fans-ave ishte per look-un e saj dhe ndonje hamendesoi edhe per ndonje nderhyrje... Dhe sigurisht qe ...

Kështu do të dukeshin të famshmit shqiptarë pa dhëmbë (FOTO)
Ata janë fytyra të njohura dhe mjaft të dashura nga publiku. Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare. Fjala është për këngëtaret e ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:39
Ata janë fytyra të njohura dhe mjaft të dashura nga publiku. Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare. Fjala është për këngëtaret e ...

Dafina Zeqiri sjell fotografi atraktive nga pishina, por vëmendjen e marrin të pasmet e saj
Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale. Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton që herë pas ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:20
Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale. Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton që herë pas ...

Modelja e njohur zbulon gjininë e foshnjës që po pret
Prezantuesja dhe modelja e njohur amerikane, Ashley Graham po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, shkruan . Ajo ishte së fundi e ftuar në një intervistë tek Ellen DeGeneres, ku foli rreth jetës profesionale dhe asaj ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:36
Prezantuesja dhe modelja e njohur amerikane, Ashley Graham po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, shkruan . Ajo ishte së fundi e ftuar në një intervistë tek Ellen DeGeneres, ku foli rreth jetës profesionale dhe asaj ...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re “Simpatia e shkolles”
Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Simpatia e shkolles” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është publikuar në kuadër ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:03
Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Simpatia e shkolles” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është publikuar në kuadër ...

Rrëfehet “doktori”: Ja si roja i Portokallisë për pak më shkat.ërroi jetën (Video)
Aktori i spektaklit të njohur ‘Portokalli’ Erdit Asllanaj ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Lart poshtë’ ku ka folur për jetën e tij private si dhe atë artistike. Aktori është shprehur se nuk ka qënë e lehtë ...
Lexo | 08-Nov-2019 18:36
Aktori i spektaklit të njohur ‘Portokalli’ Erdit Asllanaj ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Lart poshtë’ ku ka folur për jetën e tij private si dhe atë artistike. Aktori është shprehur se nuk ka qënë e lehtë ...

Kida më seksi se kurrë më parë, vjen ‘flakë’ në projektin e ri
Kida është drejt finalizimit të projektit të ri muzikor i cili publikohet këto ditë. Kënga e cila padyshim që do të jetë hit ashtu si projektet e mëparshme të këngëtares, pritet të ketë edhe një videoklip të veçantë, ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 18:35
Kida është drejt finalizimit të projektit të ri muzikor i cili publikohet këto ditë. Kënga e cila padyshim që do të jetë hit ashtu si projektet e mëparshme të këngëtares, pritet të ketë edhe një videoklip të veçantë, ...

Babai festiv/ Video e kërcimit që pushtoi rrjetin
Vajza e Rolland “Hekili”, Mackenzi është një nxitëse tifozësh në Shkollën e Mesme në York në Yorktown. Por pasioni për sportin dhe dashuria për vajzën e tij ka bërë që dhe Rolland të festojë së bashku me të bijën, duke ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 11:30
Vajza e Rolland “Hekili”, Mackenzi është një nxitëse tifozësh në Shkollën e Mesme në York në Yorktown. Por pasioni për sportin dhe dashuria për vajzën e tij ka bërë që dhe Rolland të festojë së bashku me të bijën, duke ...

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon e zjarrtë për sfidën ku po reklamohen të pasmet (VIDEO)
Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:35
Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë ...

Një tjetër eksperiencë e re në aktrim, Rita Ora: Mezi pres ta shihni filmin e ri “Twist” në vitin 2020
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, pas sukseseve të shumta e ka zhvendosur së fundmi fokusin e karrierës së saj edhe në aktrim. Ajo është bërë pjesë e një prodhimi të ri filmik, të quajtur “Twist”, e që do ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 17:16
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, pas sukseseve të shumta e ka zhvendosur së fundmi fokusin e karrierës së saj edhe në aktrim. Ajo është bërë pjesë e një prodhimi të ri filmik, të quajtur “Twist”, e që do ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved