ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 05:08

20:30 Roman dashurie: A mund të të vardisem? (6) Claire buzëqeshi kur mendoi se e merrte me...

20:30 Roman dashurie: A mund të të vardisem? (6) Claire buzëqeshi kur mendoi se e merrte me...
Claire buzëqeshi kur mendoi se e merrte me vete në shtrat kur jetonte ende me gjyshin dhe gjyshen. Cingërima e telefonit e kthjelli nga mendimet. E ngriti dëgjuesen dhe u ul në shtrat. Kur në anën tjetër dëgjoi zërin e ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 15:04
Claire buzëqeshi kur mendoi se e merrte me vete në shtrat kur jetonte ende me gjyshin dhe gjyshen. Cingërima e telefonit e kthjelli nga mendimet. E ngriti dëgjuesen dhe u ul në shtrat. Kur në anën tjetër dëgjoi zërin e ...

Roman dashurie: A mund të të vardisem? (5)
Kur Marc propozoi që ajo ta provonte veten si këshilltare e modës, Claire protestoi. "Por, unë nuk jam eksperte e modës". "Nëna jote të ka mësuar shumë gjëra për modën. Nëse të duhet të dish edhe ndonjë gjë tjetër, ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 15:13
Kur Marc propozoi që ajo ta provonte veten si këshilltare e modës, Claire protestoi. "Por, unë nuk jam eksperte e modës". "Nëna jote të ka mësuar shumë gjëra për modën. Nëse të duhet të dish edhe ndonjë gjë tjetër, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved