ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:37

Pasuria marramendëse e prokurorit Ndoj, pronar i 23 shtëpive, dy lokaleve dhe disa garazheve

Pasuria marramendëse e prokurorit Ndoj, pronar i 23 shtëpive, dy lokaleve dhe disa garazheve
Prokurori Arian Ndoja, i cili ishte objektiv i një atentati disa ditë më parë tek rrethrrotullimi i Shkozeti, në deklaratën fillestare të pasurisë në vitin 2003, rezulton se nuk ka as banesë, ndërsa në vitin 2016 ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 16:18
Prokurori Arian Ndoja, i cili ishte objektiv i një atentati disa ditë më parë tek rrethrrotullimi i Shkozeti, në deklaratën fillestare të pasurisë në vitin 2003, rezulton se nuk ka as banesë, ndërsa në vitin 2016 ...

Nga i pastrehë në pronar i 23 shtëpive, dy lokaleve dhe disa garazheve/ Pasuria marramendëse e prokurorit Ndoja që iu bë atentat pak ditë më parë
Prokurori Arian Ndoja, i cili ishte objektiv i një atentati disa ditë më parë tek rrethrrotullimi i Shkozeti, në deklaratën fillestare të pasurisë në vitin 2003, rezulton se nuk ka as banesë, ndërsa në vitin 2016 ...
Lexo | 07-Nov-2019 16:05
Prokurori Arian Ndoja, i cili ishte objektiv i një atentati disa ditë më parë tek rrethrrotullimi i Shkozeti, në deklaratën fillestare të pasurisë në vitin 2003, rezulton se nuk ka as banesë, ndërsa në vitin 2016 ...

Manovrat e prokurorit Arjan Ndoji për pasurinë, shiti makinën trefish
Atentati ndaj prokurorit Arian Ndoji ka shtuar vëmendjen në të gjithë aktivitetin e tij si prokuror, i cili rezulton me shumë dritëhije gjatë karrierës së tij. Pikëpyetje të shumta janë ngritur për veprimtarinë e tij ...
Lexo | 07-Nov-2019 12:16
Atentati ndaj prokurorit Arian Ndoji ka shtuar vëmendjen në të gjithë aktivitetin e tij si prokuror, i cili rezulton me shumë dritëhije gjatë karrierës së tij. Pikëpyetje të shumta janë ngritur për veprimtarinë e tij ...

Manovrat e prokurorit Arjan Ndoji për pasurinë, shiti makinën trefish
Atentati ndaj prokurorit Arian Ndoji ka shtuar vëmendjen në të gjithë aktivitetin e tij si prokuror, i cili rezulton me shumë dritëhije gjatë karrierës së tij. Pikëpyetje të shumta janë ngritur për veprimtarinë e tij ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 11:42
Atentati ndaj prokurorit Arian Ndoji ka shtuar vëmendjen në të gjithë aktivitetin e tij si prokuror, i cili rezulton me shumë dritëhije gjatë karrierës së tij. Pikëpyetje të shumta janë ngritur për veprimtarinë e tij ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved