ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 03:37

Akademinë e Sigurisë, kryeministri Rama: Policia e gjeneratës tjetër

Akademinë e Sigurisë, kryeministri Rama: Policia e gjeneratës tjetër
Kryeministri Rama e ka vlerësuar si “një institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër”, Akademinë e Sigurisë, ku sapo kanë nisur vitin e ri mësimor 500 të rinj dhe të reja që do të jenë pjesë e trupës së ...
Medial | 07-Nov-2019 19:32
Kryeministri Rama e ka vlerësuar si “një institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër”, Akademinë e Sigurisë, ku sapo kanë nisur vitin e ri mësimor 500 të rinj dhe të reja që do të jenë pjesë e trupës së ...

Akademinë e Sigurisë, kryeministri Rama: Policia e gjeneratës tjetër
Kryeministri Rama e ka vlerësuar si “një institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër”, Akademinë e Sigurisë, ku sapo kanë nisur vitin e ri mësimor 500 të rinj dhe të reja që do të jenë pjesë e trupës së ...
RTSH | 07-Nov-2019 19:26
Kryeministri Rama e ka vlerësuar si “një institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër”, Akademinë e Sigurisë, ku sapo kanë nisur vitin e ri mësimor 500 të rinj dhe të reja që do të jenë pjesë e trupës së ...

Rama: Akademia e Sigurisë, institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër
“Një institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër”. Kështu e quan Kryeministri Rama, Akademinë e Sigurisë, ku sapo kanë nisur vitin e ri mësimor 500 të rinj dhe të reja që do të jenë pjesë e trupës së ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 19:16
“Një institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër”. Kështu e quan Kryeministri Rama, Akademinë e Sigurisë, ku sapo kanë nisur vitin e ri mësimor 500 të rinj dhe të reja që do të jenë pjesë e trupës së ...

Akademia e Sigurisë/ Përgatiten oficerët e rinj të policisë kriminale, Rama: Po rritet forca goditëse ndaj paligjshmërisë
Një institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër. Kështu e quan Kryeministri Rama, Akademinë e Sigurisë, ku sapo kanë nisur vitin e ri mësimor 500 të rinj dhe të reja që do të jenë pjesë e trupës së ...
Lexo | 07-Nov-2019 18:49
Një institucion elitar që përgatit policinë e gjeneratës tjetër. Kështu e quan Kryeministri Rama, Akademinë e Sigurisë, ku sapo kanë nisur vitin e ri mësimor 500 të rinj dhe të reja që do të jenë pjesë e trupës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved