ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 11:40

Maqedoni e Veriut, ulet çmimi i benzinës

Maqedoni e Veriut, ulet çmimi i benzinës
Nga mesnata çmimi benzinës do të lirohet për 1.5 denar, derisa ai i dizelit mbetet i pandryshuar. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE).
Top Channel | 21-Oct-2019 14:26
Nga mesnata çmimi benzinës do të lirohet për 1.5 denar, derisa ai i dizelit mbetet i pandryshuar. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE).

Çmime të reja të derivateve, lirohet benzina dhe naftë
Komisioni Rregullator për Energjetik i Maqedonisë së Veriut ka vendosur që nga mesnata të ul çmimin e derivateve të naftës. Sipas vendimit të ri, benzinat lirohen për një denarë deri në një denarë e gjysmë, ndërsa çmimi ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 15:35
Komisioni Rregullator për Energjetik i Maqedonisë së Veriut ka vendosur që nga mesnata të ul çmimin e derivateve të naftës. Sipas vendimit të ri, benzinat lirohen për një denarë deri në një denarë e gjysmë, ndërsa çmimi ...

Çmime të reja të derivateve të naftës
Nga mesnata çmimi benzinës do të lirohet për një denar, gjegjësisht për 1.5 denar, derisa ai i dizelit mbetet i pandryshuar. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE). Sipas vendimit të KRRE-së ...
Ina-Online | 21-Oct-2019 14:40
Nga mesnata çmimi benzinës do të lirohet për një denar, gjegjësisht për 1.5 denar, derisa ai i dizelit mbetet i pandryshuar. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE). Sipas vendimit të KRRE-së ...

Nga mesnata lirohet benzina, çmimi i dizelit mbetet i njëjtë
Nga mesnata çmimi benzinës do të lirohet për një denar, gjegjësisht për 1.5 denar, derisa ai i dizelit mbetet i pandryshuar. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE). Sipas vendimit të KRRE-së ...
Albportali | 21-Oct-2019 13:50
Nga mesnata çmimi benzinës do të lirohet për një denar, gjegjësisht për 1.5 denar, derisa ai i dizelit mbetet i pandryshuar. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE). Sipas vendimit të KRRE-së ...

Lirohet benzina, çmimi i dizelit mbetët i njëjtë
Nga sonte në mesnatë benzina do të shitet për gjysmë denari më lire, ndërsa dizeli do të vazhdoj të shitet me çmimin e njëjtë. Kështu ka njoftuar sot Komisioni Rregullator për Energjetik. Sipas vendimit të këtij trupi ...
Alsat-M | 03-Oct-2016 12:59
Nga sonte në mesnatë benzina do të shitet për gjysmë denari më lire, ndërsa dizeli do të vazhdoj të shitet me çmimin e njëjtë. Kështu ka njoftuar sot Komisioni Rregullator për Energjetik. Sipas vendimit të këtij trupi ...

Çmimet e reja të derivateve të naftës
Prej sot derivatet e naftës do të shiten me çmim më të ulët. Sipas vendimit të Komisionit Rregullator për Energjetikë (KRRE) nga sot benzina do të shitet për 1 denar më lirë derisa dizeli për 2 denarë. Kështu që nga sot ...
Gazeta Express | 28-May-2019 10:14
Prej sot derivatet e naftës do të shiten me çmim më të ulët. Sipas vendimit të Komisionit Rregullator për Energjetikë (KRRE) nga sot benzina do të shitet për 1 denar më lirë derisa dizeli për 2 denarë. Kështu që nga sot ...

KRRE publikon çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni
Komisioni Rregullator për Energjetikë i ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës. Sipas vendimit të Komisionit, benzinat lirohen për një dhe një denarë e gjysmë, ndërsa çmimi i dizelit dhe vajit ekstra të ...
Republika | 21-Oct-2019 13:20
Komisioni Rregullator për Energjetikë i ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës. Sipas vendimit të Komisionit, benzinat lirohen për një dhe një denarë e gjysmë, ndërsa çmimi i dizelit dhe vajit ekstra të ...

Çmime të reja të derivateve, lirohet benzina dhe dizeli
Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendosur që nga mesnata të ul çmimin e derivateve të naftës. Sipas vendimit të ri, benzinat lirohen për një denarë deri në një denarë e gjysmë, ndërsa çmimi i dizelit dhe vajit ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 13:13
Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendosur që nga mesnata të ul çmimin e derivateve të naftës. Sipas vendimit të ri, benzinat lirohen për një denarë deri në një denarë e gjysmë, ndërsa çmimi i dizelit dhe vajit ...

KRRE publikon çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni
Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës, të cilat do të vlejnë deri në javën e ardhshme. Sipas KRRE-së çmimet e benzinës do të mbeten të pandryshuara dhe do të ...
Telegrafi | 26-Aug-2019 12:58
Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës, të cilat do të vlejnë deri në javën e ardhshme. Sipas KRRE-së çmimet e benzinës do të mbeten të pandryshuara dhe do të ...

Nga mesnata lirohet benzina, çmimi i dizelit mbetet i njëjtë
Nga mesnata çmimi benzinës do të lirohet për një denar, gjegjësisht për 1.5 denar, derisa ai i dizelit mbetet i pandryshuar. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE). Sipas vendimit të KRRE-së ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 13:01
Nga mesnata çmimi benzinës do të lirohet për një denar, gjegjësisht për 1.5 denar, derisa ai i dizelit mbetet i pandryshuar. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE). Sipas vendimit të KRRE-së ...

Derivatet e naftës me çmime të reja
Benzina dhe dizeli do të lirohen për gjysmë denarë për litër, ka njoftuar Komisioni Rregullator për Energjetik. Kësisoj sipas vendimit, çmimi i një litër EUROSUPER BS-95, do të jetë 63 denarë për litër, EUROSUPER BS-98 ...
Shenja | 27-Jun-2016 12:24
Benzina dhe dizeli do të lirohen për gjysmë denarë për litër, ka njoftuar Komisioni Rregullator për Energjetik. Kësisoj sipas vendimit, çmimi i një litër EUROSUPER BS-95, do të jetë 63 denarë për litër, EUROSUPER BS-98 ...

Çmime të reja të derivateve të naftës
Gjatë ditës së sotme Komisioni Rregullator për Energjetikë pritet të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të vlejnë deri më 28 tetor. Ndryshimet e fundit në çmimet e derivateve të naftës shënuan ...
Aktuale.MK | 21-Oct-2019 12:09
Gjatë ditës së sotme Komisioni Rregullator për Energjetikë pritet të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të vlejnë deri më 28 tetor. Ndryshimet e fundit në çmimet e derivateve të naftës shënuan ...

Çmime të reja të derivateve të naftës
Nga mesnata do të ketë çmime të reja të derivateve të naftës, paralajmëron Komisioni Rregullator për Energjetikë . Ky vendim vjen një javë pasi benzina dhe dizeli u liruan për gjysmë denari për litër: Euro super BS-98 – ...
Lajm Press | 11-Jul-2016 10:38
Nga mesnata do të ketë çmime të reja të derivateve të naftës, paralajmëron Komisioni Rregullator për Energjetikë . Ky vendim vjen një javë pasi benzina dhe dizeli u liruan për gjysmë denari për litër: Euro super BS-98 – ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved